Lékárna.cz – dárek zdarma

Akce Vyprší: 31.12.2020
Nakupte v e-shopu Lékárna.cz a vyberte si svůj dárek.
Získat slevu
100% Funkční

Lékárna.cz – akce 1+1 zdarma

Akce Expirováno
Nakupte v e-shopu Lékárna.cz vybrané zboží a v rámci akce 1 + 1 získáte druhý...Více informací

Nakupte v e-shopu Lékárna.cz vybrané zboží a v rámci akce 1 + 1 získáte druhý zdarma. Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

Lékárna.cz – akce 2+1 zdarma

Akce Expirováno
Nakupte v e-shopu Lékárna.cz vybrané zboží a v rámci akce 2 + 1 získáte třetí...Více informací

Nakupte v e-shopu Lékárna.cz vybrané zboží a v rámci akce 2 + 1 získáte třetí zdarma. Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

Lékárna.cz – sleva 100 Kč s Nákupy OnaDnes.cz

Slevový kód Expirováno
V rámci spolupráce se slevovou akcí Nákupy OnaDnes.cz vám přinášíme slevový kód na slevu 100 Kč na...Více informací

V rámci spolupráce se slevovou akcí Nákupy OnaDnes.cz vám přinášíme slevový kód na slevu 100 Kč na nákup nad 1 000 Kč v e-shopu Lékárna.cz. Méně informací

Lékárna.cz – sleva 200 Kč na značku Bioderma

Akce Expirováno
Využijte pěknou slevu 200 Kč na vybrané výrobky přírodní značky Bioderma. Léto je pře dveřmi...Více informací

Využijte pěknou slevu 200 Kč na vybrané výrobky přírodní značky Bioderma. Léto je pře dveřmi a vy si tak můžete nakoupit například opalovací krémy se 100% přírodním složením na Lékárna.cz. Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

Vše co potřebujete nakoupíte z pohodlí domova

Přesto, že dnes už je projekt plně funkčním a velmi úspěšným e-shopem, nezapomíná na své základy. Jeho zakladatel je přesvědčen, že pacient má vždy mít možnost volby, pokud jde o jeho zdraví. Proto vedle E-shopu existuje i množství dalších projektů založené panem Fiernsterlem a jsou sdružené pod společností Pears Health Cyber. Společně se věnují hlavně edukačním aktivitám pro laickou i odbornou veřejnost.

E-shop má mnohem širší portfolio aktivit než jen prodej léků. Ve velkém se věnují publikaci článků ve, kterých srovnává zavedené produkty na trhu nebo informují o nových trendech. Zaměstnanci jsou kvalifikováni lékárníci a jsou připraveni zákazníkům poskytnout odborné poradenství ohledně léčiv, ale i doplňků stravy.

Všechny produkty samozřejmě splňují všechny lékárenské normy a předpisy a zboží je odebíráno od spolehlivých distributorů. Navíc na většinu produktů může zákazník uplatnit volně dostupné slevové kódy a nakoupit tak za mnohem nižší cenu.

Eshop nabídne všechny volně dostupné léky

Sortiment nabízeného zboží je skutečně široký. K zakoupení zde zákazník nalezne jak klasické volně prodejné léky, tak i přípravky pro zdraví a krásu, doplňky stravy, pomocníky v boji s nadváhou nebo speciální eko drogerii. Dále nabízí produkty pro domácnost, jako jsou prací a úklidové prostředky, vůně do bytu nebo auta. Speciální kategorií jsou i zdravotnické nebo sportovní potřeby, populárně naučná literatura nebo produkty alternativní medicíny.

Obchod samozřejmě pořádá množství výhodných akcí, výprodejů a poskytuje svým zákazníkům slevové kupony, dopravu za bezkonkurenčních 29 Kč a víc než 1400 odběrných míst po celé ČR.