Spartoo.cz – slevy až 60%

Akční nabídka Vyprší 31. 1. 2019
Ženy, muži i děti si mouhou vybrat na Spartoo.cz oblečení v šílených slevách až 60%.... Více informací

Ženy, muži i děti si mouhou vybrat na Spartoo.cz oblečení v šílených slevách až 60%. Boty a oblečení všech známých značek jako Adidas, Reebok, Vans, Armani Méně informací

Získat akci
100% funkční

Spartoo.cz – sleva 15% při nákupu nad 4 000 Kč

Slevový kupón Vyprší 31. 1. 2019
Využijte slevu 15% při nákupu nad 4 000 Kč na Spartoo.cz na nezlevněné zboží. Vybavte... Více informací

Využijte slevu 15% při nákupu nad 4 000 Kč na Spartoo.cz na nezlevněné zboží. Vybavte se tak na přicházející jaro v předstihu a za výhodné ceny. Stačí využít náš slevový kupón. Méně informací

Spartoo.cz – sleva 10% při nákupu nad 2 500 Kč

Slevový kupón Vyprší 31. 1. 2019
Využijte slevu 10% při nákupu nad 2 500 Kč na Spartoo.cz na nezlevněné zboží. Vybavte... Více informací

Využijte slevu 10% při nákupu nad 2 500 Kč na Spartoo.cz na nezlevněné zboží. Vybavte se tak na přicházející jaro v předstihu a za výhodné ceny. Stačí využít náš slevový kupón. Méně informací

Spartoo.cz – sleva 5% na nákup

Slevový kupón Vyprší 31. 1. 2019
Využijte slevu 5% na nákup na Spartoo.cz na nezlevněné zboží. Vybavte se tak na přicházející... Více informací

Využijte slevu 5% na nákup na Spartoo.cz na nezlevněné zboží. Vybavte se tak na přicházející jaro v předstihu a za výhodné ceny. Stačí využít náš slevový kupón. Méně informací

Expirované Spartoo.cz slevové kupóny a kódy

Spartoo.cz – sleva 10% na vybrané značky

Slevový kupón Expirováno
Sleva ve výši 10% platí na vybrané značky - Victoria, Merrell, Columbia, GBB, Le Temps... Více informací

Sleva ve výši 10% platí na vybrané značky – Victoria, Merrell, Columbia, GBB, Le Temps des Cerises, G-Star Raw, Morgan, Clarks a Lollipops. Využijte k tomu náš kupón. Méně informací

Spartoo.cz – sleva 10% na značky Birkenstock, Vans, Tamaris a další

Slevový kupón Expirováno
Použijte náš slevový kupón a získáte slevu 10% na oblíbené značky bot jako Birkenstock, Vans, Tamaris.... Více informací

Použijte náš slevový kupón a získáte slevu 10% na oblíbené značky bot jako Birkenstock, Vans, Tamaris. Méně informací

Spartoo.cz – sleva 10 % při nákupu nad 2500 Kč

Slevový kupón Expirováno
Nakupte na Spartoo.cz nad 2 500 Kč a získáte tak slevu 10 % na celý... Více informací

Nakupte na Spartoo.cz nad 2 500 Kč a získáte tak slevu 10 % na celý nákup. Stačí k tomu využít náš slevový kupón. Méně informací

Spartoo.cz – sleva 15 % při nákupu nad 4000 Kč

Slevový kupón Expirováno
Nakupte na Spartoo.cz nad 4 000 Kč a získáte tak slevu 15 % na celý... Více informací

Nakupte na Spartoo.cz nad 4 000 Kč a získáte tak slevu 15 % na celý nákup. Stačí k tomu využít náš slevový kupón.

  Méně informací

Spartoo.cz – sleva 5% navíc již na zlevněné zboží při nákupu nad 1500 Kč

Slevový kupón Expirováno
5% sleva navíc již na zlevněné zboží při nákupu nad 1500 Kč. Neplatí na zboží... Více informací

5% sleva navíc již na zlevněné zboží při nákupu nad 1500 Kč. Neplatí na zboží označené „partnerský produkt.“ Zrovna tuto akci můžete chytit na Spartoo.cz Méně informací

Internet je dnes zaplaven mnoha rádoby e-shopy, které zákazníkům nabízejí zboží různorodého charakteru, ovšem s nulovou kvalitou. Internetový obchod Spartoo.cz se rozhodl těmto projektům konkurovat jinak a lépe. Zaměřil se pouze na jeden typ produktů, kterým se stala móda a módní doplňky. Spartoo zároveň funguje jako přehledná aplikace, kterou si mohou stáhnout vlastníci jak Androidu, tak iOSu.

Dnešní on-line svět nabízí lidem luxus v podobě nákupu veškerého oblečení z pohodlí domova, přičemž se nemusejí strachovat, že by nestihli kamenný obchod navštívit v otevíracích hodinách. V případě Spartoo navíc mohou zákazníci počítat s opravdu širokým sortimentem, který potěší jak muže, tak ženy, případně děti.

Sortiment Spartoo.cz

Muži, ženy i děti mohou vybírat z velice obsáhlé nabídky zboží, která je dělena pokaždé do několika dalších podkategorií, aby hledání vytouženého produktu proběhlo co možná nejsnadnější cestou. Zároveň jsou vám na stránce nejdříve představeny novinky, protože módní novinky daného týdne/měsíce/ročního období jsou většinou tím, co nás každého zajímá.

V e-shopu Spartoo.cz na vás čeká zboží v obrovském zastoupení značek, které čítá více než 1500 značek (momentálně 1581). Mezi nimi se objevuje spoustu věhlasných jmen, například s.Oliver, Armani jeans, Levi’s, Converse, Mustang, Hexagona, DC shoes a Tommy Hilfiger. Takto bychom mohli pokračovat do pozdních večerních hodin a stejně by se nám nepodařilo vyjmenovat všechny.

Zákazníci také jistě ocení pestrou paletu sportovního oblečení a obuvi do každého počasí. Fotbal, běhání, plavání ani třeba tenis pro vás již nebudou žádným problémem. Na své si přijdou také milovníci luxusu, kterým je věnována celá jedna kategorie, která zahrnuje vše od luxusních mokasín po elegantní galanterii.

Výhody spojené s využíváním Spartoo.cz

Spartoo.cz všechny své návštěvníky předem informuje o případných slevách a výprodejích, které momentálně na portálu probíhají. To vše se děje prostřednictvím speciálně vytvořené kategorie. Zákazník si může listovat slevami, které se pohybují mezi 10 až 70 % a přitom mít dobrý pocit z toho, že nákupem zároveň ušetří spoustu peněz.

Pokud dojde k závaznému nákupu, zašle vám portál e-mail, pomocí kterého máte možnost sledovat pohyby vaší objednávky a případně si dokázat odhadnout, kdy by mělo dojít k doručení (o kterém vás bude zásilková firma předem informovat). Při zpoždění doručení, které přesáhne 6 pracovních dnů, máte navíc dopravu zdarma. Zároveň máte možnost do 30 dnů zboží kdykoli zdarma vrátit.

Získejte další peníze

Spartoo.cz také nabízí možnost zasílání newsletterů, které vás budou informovat o novém sortimentu, možných výprodejích a slevách, ale zároveň díky nim budete v centru módního dění. Navíc jako bonus při zřízení získáte 130 Kč slevu na zboží v daném e-shopu.

Slevy můžete získat i jiným způsobem. Stačí se rozhodnout vyplnit krátký dotazník, který má za cíl vylepšit služby e-shopu. Po jeho úspěšném zdolání máte nárok využít slevu dalších 250 Kč.

Se založeným účtem můžete kontaktovat své známé a pozvat je k návštěvě e-shopu. Pokud se rozhodnou také zaregistrovat a něco si koupit, získáte vy i oni bonus v podobě slevy 250 Kč na první nákup vašich spárovaných účtů.
Teoreticky tímto způsobem můžete přivést až 100 svých známých a s každým dalším získáváte znovu možnost využít 250 Kč slevu na sortiment. Tudíž se můžete dočkat až 25 000 ušetřených korun.

Jak je to s dopravou a platbou?

Platbu za zboží je možné realizovat klasicky dobírkou, při doručení zboží. Využít však lze i bohaté možnosti platby předem. Kromě platby kartou Visa nebo Mastercard se jedná o jeden z mála eshopů, který umožní i platbu přes Paypal. Dále je k dispozici i zaplacení na základě dárkového poukazu vystaveného obchodem. Pokud jde o dopravu, i zde lze využít moderních forem. A to balíkové služby DPD, stejně jako společnosti UPS.