Ajaj! Nic tu není.

V současné době zde není žádná sleva.

Na webových stránkách Chefparade.cz si můžete vybrat z mnoha kurzů vaření pro jednotlivce i skupiny. Můžete se tak přihlásit do kurzu vaření sushi, ryb a mořských plodů, evropských kuchyní, jako je česká, italská či francouzská kuchyně, asijských a exotických kuchyní, v rámci kterých se můžete naučit vařit thajské, mexické, indické nebo třeba indonéské pokrmy. Najít zde můžete i kurzy, kde Vás naučí vařit perfektní steaky, dezerty nebo například burgery. Na stránkách Chefparade.cz naleznete také kurzy vaření určené výhradně dětem.

Chcete-li se posunout své vaření na zcela novou úroveň, neváhejte a přihlaste se do některého z mnoha úžasných kurzů.

Jak využít slevové kupóny

Na našem webu můžete tu a tam nalézt různé slevové kupóny, které Vám pomohou ušetřit při Vaší snaze stát se lepším kuchařem. Níže popisujeme postup pro jejich uplatnění:

  • Zvolte si svůj slevový kupón a zkopírujte jeho kód.
  • Přejděte na stránky Chefparade.cz, vyberte si svůj kurz a klikněte na tlačítko
  • Po kliknutí na tlačítko budete přesměrování na vyplnění přihlášky do kurzu, kde zadáte své údaje, počet osob a zvolíte platbu. Pod všemi těmito údaji se nachází políčko Slevový kód, do kterého je nutné vložit dříve zkopírovaný unikátní kód.
  • Jakmile je kód na svém místě, hodnota slevy bude odečtena od celkové hodnoty Vaší objednávky.

Jak můžete ušetřit při nákupu na Chefparade.cz

Slevové kupóny

Slevové kupóny využitelné na e-shopu Chefparade.cz se neobjevují příliš často. Když na ně ale narazíte, pomohou Vám ušetřit až 10 % z celkové hodnoty Vaší objednávky. Kupóny jsou obvykle časově omezené a nelze je kombinovat mezi sebou, ani s jinými slevovými akcemi.

Slevové akce

Nejlepším způsobem, jak na stránkách Chefparade.cz ušetřit jsou slevové akce, které e-shop svým zákazníkům sporadicky přináší. Tyto akce jsou nejčastěji ohlašovány prostřednictvím sociálních sítí a newsletteru Chefparade.cz a mohou Vám přinést slevu ve výši až 20 %. Obvykle jsou slevové akce dostupné okolo některých zvláštních příležitostí, jako jsou vánoční svátky, Mezinárodní den žen, svátek svatého Valentýna a podobně.

Odběr newsletteru a sociální sítě

Chcete-li se dozvídat o všech nových kurzech a trendech ve vaření, není lepší možnost než se na Chefparade.cz přihlásit k odběru newsletteru. Pro přihlášení přejděte na úplný konec webových stránek e-shopu, do příslušného políčka vyplňte svůj e-mail a klikněte na tlačítko Přihlásit k odběru.

Díky tomu Vám již žádná novinka neunikne. Rozhodně doporučujeme sledovat Chefparade.cz na jeho sociálních sítích, kde se nejen můžete dozvědět o všech nových kurzech a zajímavých slevových akcích, ale také si můžete prohlédnout fotografie z předchozích kurzů a také výsledná kulinářská díla jejich účastníků.

Doprava a platba

Potvrzení rezervace kurzu z Chefparade.cz Vám dorazí prostřednictvím e-mailové adresy uvedené při tvorbě objednávky. Za zaslání potvrzení rezervace samozřejmě není účtován žádný další poplatek.

Za rezervaci svého kurzu můžete na e-shopu Chefparade.cz můžete zaplatit prostřednictvím následujících platebních metod:

  • Bankovní převod zdarma
  • Platba on-line kartou zdarma
  • Platba dárkovým poukazem zdarma
  • Platba prostřednictvím benefit / partner karty zdarma
  • Platba prostřednictvím internet bankingu zdarma

Reklamace a vrácení zboží na e-shopu Chefparade.cz

V případě, že jste si účast na kurzu rozmysleli, můžete bez udání důvodu odstoupit od kupní smlouvy, a to do 14 dnů od přijetí potvrzení Vaší rezervace. Odstoupení od smlouvy je nutné zaslat e-mailem či poštou na adresu uvedenou na stránkách e-shopu.

Pokud se z nějakého důvodu nemůžete Vámi rezervovaného kurzu zúčastnit a nahlásíte tuto skutečnost e-shopu Chefparade.cz více než 72 hodin před plánovaným začátkem kurzu, bude Vám umožněna účast na jiném kurzu, který se bude konat v nejbližších šesti měsících ode dne doručení o zrušení účasti na kurzu.

Jestliže se této možnosti rozhodnete nevyužít, vrátí Vám Chefparade.cz do 30 dnů celou částku zaplacenou za kurz. Pokud svou neúčast oznámíte méně než 72 hodin před začátkem kurzu, Chefparade.cz Vám vrátí pouze 50 % ceny vybraného kurzu. Pokud doručíte oznámení o neúčasti na kurzu méně než 24 hodin před jeho zahájením, nemáte nárok na vrácení žádné části uhrazené částky.