BoardStar.cz – sleva 10% na nákup

Slevový kupón Neomezená platnost
Využijte slevu 10% na skate & snow & fashion nabídku v e-shopu BoardStar.cz.

Expirované BoardStar.cz slevové kupóny a kódy

Boardstar.cz – sleva 10% na nezlevněné zboží

Slevový kupón Expirováno
Zimní radovánky v plném proudu! Vybavte se na svah a využijte 10% slevy na Boardstar.cz... Více informací

Zimní radovánky v plném proudu! Vybavte se na svah a využijte 10% slevy na Boardstar.cz na nezlevněné zboží. Velký výběr snowboardů, vázání, bot, mikin, bund, triček a spousty dalšího. Méně informací

BoardStar.cz – sleva 30% na kraťasy a plavky

Akční nabídka Expirováno
Nakupte dámské i pánské kraťasy a plavky se slevou 30% v e-shopu Boardstar.cz.
Získat akci
100% funkční

BoardStar.cz – sleva 10% na nákup

Slevový kupón Expirováno
Využijte slevu 10% na skate & snow & fashion nabídku v e-shopu BoardStar.cz. Vybavte se... Více informací

Využijte slevu 10% na skate & snow & fashion nabídku v e-shopu BoardStar.cz. Vybavte se na příští zimu za skvělé ceny. Méně informací

BoardStar.cz – sleva 25% na komplet zimní výbavu

Akční nabídka Expirováno
Pořiďte si zimní oblečení nebo sportovní výbavu se slevou 25% na BoardStar.cz. Oblečení na lyže,... Více informací

Pořiďte si zimní oblečení nebo sportovní výbavu se slevou 25% na BoardStar.cz. Oblečení na lyže, vybavení jako lyžařské brýle, helmy, boty, vázání a další. Méně informací

Získat akci
100% funkční

BoardStar.cz – povánoční cenová afterparty, slevy až 70 %

Akční nabídka Expirováno
Skvělé a stylové oblečení a vybavení na sport na Boardstar.cz nyní v akčním povánočním výprodeji... Více informací

Skvělé a stylové oblečení a vybavení na sport na Boardstar.cz nyní v akčním povánočním výprodeji se slevami až 70%. Méně informací

Získat akci
100% funkční

Co Boardstar.cz nabízí?

Jak bylo zmíněno a jak celkem dobře vyplývá ze samotného názvu, hlavní specializací je takzvaná skate móda, která má přesah i do klasického sportovního odvětví. Sem můžeme zařadit jak kompletní vybavení na skateboarding, tak se lze přesunout i do období zimního, a to ke kompletnímu vybavení na snowboarding.

Kdy zůstaneme u segmentu módního, je nabídka zaměřena především na dámské a pánské kolekce. Stěžejní součástí sortimentu jsou hlavně boty, trička, kalhoty, ale také mikiny, bundy a mnoho dalšího. Vše uzavírají doplňky, od různých batohů, po pásky a přezky, až třeba i drobnosti, jako jsou tkaničky do bot.

Všechny známé, i méně známé značky

Boardstar.cz se specializuje výhradně jenom na prodej originálního zboží, a to většiny značek, které jsou v tomto segmentu známé. Nabídka se neustále rozšiřuje i na ty, které si své místo na výsluní teprve získávají. Pokud jde o ty dominující, určitě nechybí:

  • Quiksilver a Roxy
  • Burton
  • Vans

Dále to jsou i značky Dakine, stejně jako Rip Curl nebo DC. Z těch dalších nelze zapomínat také na ikonu v podobě značky Trasher, stejně jako stále populárnější Herschel a mnohé další.

Nejenom klasický eshop

Boardstar.cz je unikátní i svým přístupem, jelikož kromě klasického prodeje zboží nabídne také půjčovnu sportovního vybavení. Dále nechybí řada aktivit, které jsou spojeny se sponzoringem jak ve skate, tak i snow odvětví. Unikátem je také pozitivní přístup k zákazníkům.

Doprava zdarma při nákupu nad 900 Kč

Nakupte na Boardstar.cz nad 900 Kč a získáte automaticky dopravu zdarma a to buď prostřednictvím přepravní služby GEIS nebo si objednávku můžete vyzvednout na výdejních místech Zásilkovny. Dopravu zdarma od PPL nebo České pošty Boardstar nabízí při nákupu nad 2 500 Kč. Dle našeho názoru ale plně stačí využít dopravu od společnosti GEIS.

Sleva 20% při osobním odběru

Nakupte v kamenných prodejnách Boardstar nebo si tam zboží vyzvedněte a získáte tak automaticky slevu až 20% na vše. A to se vyplatí. Kamenné prodejny naleznete na Praze 1, Praze 2 a Praze 7.