Sleva 25 % na nejdražší kousek na Orsay.cz

Akce Vyprší: 31.12.2022
Přihlašte se k odběru newsletteru obchodu Orsay.cz a získáte slevu 250 Kč na nejdražší kousek...Více informací

Přihlašte se k odběru newsletteru obchodu Orsay.cz a získáte slevu 250 Kč na nejdražší kousek Vaší objednávky. Platí pro objednávky s minimální hodnotou 200 Kč. Nabídka se nevztahuje na nákup zlevněného zboží, zboží označeného jako „Special Price.“ Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

O e-shopu Orsay.cz

Na e-shopu Orsay.cz najdete opravdu rozmanitý výběr dámského oblečení od šatů, kalhot, triček, džínů, šortek, sukní a sak přes svetry, mikiny, kardigany a ponča až po sportovní oblečení, kožené bundy a kabáty, boty a různé doplňky, jako jsou tašky, šátky, pásky, rukavice nebo čepice.

Pokud Váš šatník již potřebuje obměnu nebo třeba chcete potěšit svou drahou polovičku novým oblečením, pak je Orsay.cz tou pravou volbou.

Jak využít slevové kupóny

Chcete-li na e-shopu Orsay.cz ušetřit, naše webová platforma a na ní nabízené kupóny jsou Vám vždy k dispozici! Níže naleznete způsob, jak slevové kupóny používat:

  • Vyberte si slevový kupón a zkopírujte si jeho kód do schránky.
  • Přejděte na e-shop Orsay.cz, vyberte si zboží a vložte si jej do nákupní tašky.
  • Následně vstupte do své nákupní tašky, klepněte na tlačítko Přejít k pokladně a pod součtem Vaší objednávky najdete políčko Uveďte kód nabídky, do kterého je nutné kód vložit.
  • Jakmile kód vložíte, klikněte na tlačítko Použít.
  • Hodnota slevy bude okamžitě odečtena od Vašeho nákupu.

Jak můžete ušetřit při nákupu na Orsay.cz

Slevové kupóny

Slevové kupóny jsou oblíbenou formou úspory a jinak tomu není ani v případě e-shopu Orsay.cz. Na našem webu můžete pravidelně nalézt kupóny, jež Vám v některých případech pomohou zajistit slevu až 20 % na celý Váš nákup nebo až 30 % na vybrané kategorie produktů. Kupóny jsou obvykle časově omezené a nelze je kombinovat s jinými kupóny ani slevovými akcemi.

Sleva 25 % při odběru newsletteru

Přihlásíte-li se na e-shopu Orsay.cz k odběru newsletteru, automaticky získáte spolu s přívalem novinek také slevu 25 % na nejdražší kus oblečení ve Vašem košíku. Akce se vztahuje pouze na první nákup, jenž musí mít minimální hodnotu alespoň 200 Kč. Tuto akci nelze využít na zlevněné zboží a nelze ji ani kombinovat s jinými akcemi.

Black Friday

Stejně jako mnoho jiných e-shopů i Orsay.cz se účastní oblíbené slevové akce Black Friday. U jeho příležitosti můžete dosáhnout na slevy v hodnotě až 35 %.

Věrnostní program – Klub Orsay

Pro vstup do věrnostního programu Klub Orsay Vám stačí být registrovanou zákaznicí a ihned můžete využívat exkluzivních akčních nabídek, a navíc za každou korunu obdržíte 4 body, které po dosažení 12 000 bodů můžete vyměnit za poukázku na 120 Kč využitelnou na e-shopu i v kamenných prodejnách.

K tomu na u příležitosti Vašich narozenin získáte drobný dárek, vyšší slevy v rámci slevových akcích na e-shopu a také dopravu zdarma při nákupu již nad 800 Kč.

Slevové akce a výprodeje

Jako každý správný e-shop s módou i Orsay.cz pravidelně pořádá sezónní slevové akce a výprodeje, v rámci kterých můžete po omezenou časovou dobu získat na vybrané produkty slevu v hodnotě až 40 %. Aktuálně zlevněné produkty naleznete přímo na stránkách e-shopu v sekci Sale.

Odběr newsletteru a sociální sítě

Jak již bylo řečeno výše, za odběr newsletteru Orsay.cz získáte slevu v hodnotě 25 % na nejdražší položku ve Vaší nákupní tašce. Stačí přejít na samotný konec webových stránek e-shopu, do příslušného políčka vyplnit svůj e-mail a kliknout na tlačítko Přihlaste se nyní. Můžete rovněž sledovat sociální sítě e-shopu, jako je Facebook či Instagram, kde jsou pravidelně ohlašovány všechny novinky a slevové akce. Jen upozorňujeme, že všechny sociální sítě jsou spravovány v anglickém jazyce.

Doprava a platba

E-shop Orsay.cz Vám dává při dopravě na výběr buďto doručení na adresu prostřednictvím blíže nespecifikované kurýrní společnosti s příplatkem 149 Kč nebo doručení zdarma do Vámi vybraného kamenného obchodu. Pro členky Klubu Orsay je doprava při nákupu nad 800 Kč zdarma.

Za Váš nákup můžete zaplatit prostřednictvím jedné z těchto platebních metod:

  • Platba kartou online zdarma
  • Platba bankovním převodem zdarma
  • Dobírka s příplatkem 30 Kč

Vrácení zboží a reklamace na Orsay.cz

Zboží nakoupené na e-shopu Orsay.cz můžete bez udání důvodu vrátit do 30 dnů od převzetí. Chcete-li zboží vrátit, musí být nepoškozené, nenošené a v originálním obalu s visačkami.

Vrácení či výměnu lze provést zdarma na kamenných prodejnách Orsay nebo jej lze zaslat prostřednictvím kurýrní služby na adresu určenou e-shopem. Zde je však nutné počítat s běžnými poplatky. Vzhledem k povaze zboží se na něj nevztahuje žádná záruční lhůta.