Datart.cz – Sleva 200 Kč při nákupu nad 3 000 Kč

Akční nabídka Vyprší: 31. 3. 2020
Prodejce elektroniky Datart.cz nyní nabízí slevu 200 Kč. Jak slevu získat? Stačí si vybrat zboží... Více informací

Prodejce elektroniky Datart.cz nyní nabízí slevu 200 Kč. Jak slevu získat? Stačí si vybrat zboží v hodnotě alespoň 3 000 Kč a použít váš speciální slevový kód, který naleznete na stránkách Datart.cz. Méně informací

Získat akci
100% funkční

Datart.cz – Sleva 100 Kč při nákupu nad 1 000 Kč

Akční nabídka Vyprší: 31. 3. 2020
Prodejce elektroniky Datart.cz nyní nabízí slevu 100 Kč. Jak slevu získat? Stačí si vybrat zboží... Více informací

Prodejce elektroniky Datart.cz nyní nabízí slevu 100 Kč. Jak slevu získat? Stačí si vybrat zboží v hodnotě alespoň 1 000 Kč a použít váš speciální slevový kód, který naleznete na stránkách Datart.cz. Pokud jste už tento kupón využili, tak vám vyskočí i druhý kupón na slevu 200 Kč při nákupu nad 3000 Kč. Méně informací

Získat akci
100% funkční

Expirované slevové kupóny a kódy

Datart.cz – Sleva 100,- Kč

Slevový kupón Expirováno
Uplatněte slevový kód na a ušetřete 100,- Kč při nákupu nad 1 000,- Kč v... Více informací

Uplatněte slevový kód na a ušetřete 100,- Kč při nákupu nad 1 000,- Kč v e-shopu Datart.cz. Slevu nelze uplatnit na již zlevněné zboží. Méně informací

Datart.cz – Maxi výprodej

Akční nabídka Expirováno
Na Datart.cz nyní probíhá maxi výprodej! Každý den naleznete nové slevy na elektroniku, pomocníky do... Více informací

Na Datart.cz nyní probíhá maxi výprodej! Každý den naleznete nové slevy na elektroniku, pomocníky do domácnosti a spousty dalších. Ale pospěšte si, nabídka je časově omezená. Méně informací

Získat akci
100% funkční

Datart.cz – sleva 10%

Slevový kupón Expirováno
Přinášíme vám unikátní slevový kupón na slevu 10% na celý nákup v e-shopu Datart.cz.
D1910 Získat kód
100% funkční

Datart.cz – Škrtáme ceny – sleva až 31%

Akční nabídka Expirováno
Využijte nejnovější slevovou akci na vybrané elektro! Sleva až 31% od mixérů po pračky a... Více informací

Využijte nejnovější slevovou akci na vybrané elektro! Sleva až 31% od mixérů po pračky a televize. Méně informací

Získat akci
100% funkční

Datart.cz – sleva 10% na velké spotřebiče pro úklid s Nákupy OnaDnes.cz

Slevový kupón Expirováno
V rámci spolupráce se slevovou akcí Nákupy OnaDnes.cz vám přinášíme slevový kód na slevu 10% na vybrané... Více informací

V rámci spolupráce se slevovou akcí Nákupy OnaDnes.cz vám přinášíme slevový kód na slevu 10% na vybrané velké spotřebiče pro úklid v e-shopu Datart.cz. Pračky, sušičky, myčky a další produkty se skvělou slevou. Méně informací

Poznejte jednoduchost a časovou nenáročnost spojené s internetovými obchody. Nač se trmácet po všech možných obchodních centrech a hledat vhodnou elektroniku (mnohdy i bezúspěšně), když můžete to samé provádět z tepla vašich domovů nebo dokonce kanceláří. Jedním z takovýchto e-shopů je i Datart.cz, který se v posledních letech stává opravdu oblíbeným zdrojem, kde lidé nakupují. Vděčí za to zejména širokému sortimentu a kvalitě nabízeného zboží.

Zboží, které mohou zákazníci na Datart.cz očekávat

Nabídku Datart.cz tvoří zejména současná moderní elektronika a domácí spotřebiče. Nejširšímu zastoupení se těší oddělení klasického elektra, kde je možné pořídit sortiment ze segmentu audio a videa, stejně jako lze pořídit produkty ze sekce výpočetní techniky, jako jsou nejenom počítače, ale jsou to také notebooky a dále moderní tablety.

Ani zájemci o mobilní telefony nemusí být zklamáni, jelikož i těch nabízí Datart.cz hojné množství. Tento sortiment doplňuje také foto a video technikou pro amatéry i profesionály. Nechybí také potřebné vybavení pro cestovatele, a to v podobě GPS navigací.

Datart.cz je dobrou volbou i při potřebě vybavit svou domácnost. To proto, že je specialistou nejenom na malé spotřebiče, ale i na velké spotřebiče. Nabídka potěší také každou hospodyňku, jelikož nechybí ani speciální sekce kuchyňského vybavení, kde je možné najít vše, co usnadní práci při přípravě jídla a samotném vaření.

Stále velmi bohatý a aktualizovaný je segment takzvaných multimédií. Tedy segment, kde jsou k dispozici počítačové hry, ale i filmy na DVD a dalších nosičích, nebo také hudba na klasickém CD.

Poměrně zajímavý je fakt, že Datart.cz postupně směřuje i do dalších segmentů, které u něho nebyly standardem. Nově umí potěšit každého, kdo hledá produkty související s péčí o tělo a také se zdravím. Dále umí nabídnout produkty určené pro dílnu, pro zahradu a také pro váš automobil. Lehce tak konkuruje jak hobby marketům, tak prodejnám drogistického zboží.

Známé značky, které se s obchodem Datart.cz pojí

Kvalitu nabízených služeb dokládá i zastoupení mnoha světově uznávaných značek. Za všechny příklady mluví například produkty značky Apple, Samsung, Miele, LG, Canon, GoPro, Beko, Acer, Asus a mnoho dalších. Zkrátka se jedná o zboží, které u vás nesmí chybět.

Výhody, které zaručuje zákazníkům Datart.cz

Nezpochybnitelnou výhodou oproti kamenným obchodům (které řetězec také provozuje) je samozřejmě fakt, že nemusíte opouštět domov, abyste si v klidu nakoupili. O to víc, když sháníte více druhů zboží s různým využitím u vás doma. Zde máte vše na jednom místě.

Neradi čekáte na chvíli, kdy se otevřou dveře kamenných obchodů, a zákazníkům je poskytnuto zboží ve výprodeji, což zpravidla bývá jednou nebo dvakrát do roka? Navíc se ještě málokdy stane, že byste ve výprodeji stihli nakoupit to, co skutečně chcete? Datart.cz nabízí slevové akce nejrůznějších charakterů po celý rok. Dokládají to také pravidelné letáky, vztahující se i na online sortiment.

Široká škála dopravních a platebních metod

Můžete si dokonce zřídit zasílání newsletterů, můžete využít dopravu zdarma a vyzvednutí zboží na pobočce do 60 minut. Kromě klasických forem dopravy je k dispozici i vlastní Datart doprava, zajišťující rychlost a doplňkové služby. Dále je přeprava realizována Českou poštou a přepravní společností DPD. Ceny dopravy se liší hlavně od velikosti dopravovaného zboží. Klasické pošta a přepravní služba vozí za 89 – 99 Kč. Velké spotřebiče se vlastní dopravou vozí za 499 – 790 Kč. Samozřejmá je i možnost dopravy zdarma.

Pokud by k vám dorazilo zboží, které by z nějakých důvodů nesplnilo vaše očekávání, není problém jej do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Kromě toho mnoho z vás potěší i skutečnost, že zboží zaplatíte jak klasicky na dobírku nebo hotově na pobočce, tak máte možnost využít i nákupu na splátky, máte možnost si prodloužit záruku, samotné výrobky, nebo připlatit službu bleskové výměny. Nechybí ani moderní formy dopravy, a to kartou online, pomocí Mojeplatba, s využitím ePlateb pro eKonto či Platby 24, nebo formou karty iBod.