Expirované Datart.cz slevové kupóny a kódy

Datart.cz – MAXI výprodej a sleva až 80%

Akční nabídka Expirováno
Využijte časově omezený MAXI výprodej v e-shopu Datart.cz se slevou až 80%. V nabídce je... Více informací

Využijte časově omezený MAXI výprodej v e-shopu Datart.cz se slevou až 80%. V nabídce je vybraná elektronika od lednic a mrazáků, mobilních telefonů, mixérů a kuchyňských robotů přes vysavače, žehličky a sekačky na trávu od všech známých značek. Méně informací

Získat akci
100% funkční

Datart.cz – sleva 100 Kč

Slevový kupón Expirováno
Nakupte v e-shopu Datart.cz nad 1 000 Kč, použijte náš slevový kód a získáte slevu... Více informací

Nakupte v e-shopu Datart.cz nad 1 000 Kč, použijte náš slevový kód a získáte slevu 100 Kč! Méně informací

Datart.cz – sleva 200 Kč

Slevový kupón Expirováno
Nakupte v e-shopu Datart.cz nad 2 500 Kč, použijte náš slevový kód a získáte slevu... Více informací

Nakupte v e-shopu Datart.cz nad 2 500 Kč, použijte náš slevový kód a získáte slevu 200 Kč! Méně informací

Datart.cz – sleva 500 Kč

Slevový kupón Expirováno
Nakupte v e-shopu Datart.cz nad 6 000 Kč, použijte náš slevový kód a získáte slevu... Více informací

Nakupte v e-shopu Datart.cz nad 6 000 Kč, použijte náš slevový kód a získáte slevu 500 Kč! Méně informací

Datart.cz – sleva 1 000 Kč

Slevový kupón Expirováno
Nakupte v e-shopu Datart.cz nad 12 000 Kč, použijte náš slevový kód a získáte slevu... Více informací

Nakupte v e-shopu Datart.cz nad 12 000 Kč, použijte náš slevový kód a získáte slevu 1 000 Kč! Méně informací

Poznejte jednoduchost a časovou nenáročnost spojené s internetovými obchody. Nač se trmácet po všech možných obchodních centrech a hledat vhodnou elektroniku (mnohdy i bezúspěšně), když můžete to samé provádět z tepla vašich domovů nebo dokonce kanceláří. Jedním z takovýchto e-shopů je i Datart.cz, který se v posledních letech stává opravdu oblíbeným zdrojem, kde lidé nakupují. Vděčí za to zejména širokému sortimentu a kvalitě nabízeného zboží.

Zboží, které mohou zákazníci na Datart.cz očekávat

Nabídku Datart.cz tvoří zejména současná moderní elektronika a domácí spotřebiče. Nejširšímu zastoupení se těší oddělení klasického elektra, kde je možné pořídit sortiment ze segmentu audio a videa, stejně jako lze pořídit produkty ze sekce výpočetní techniky, jako jsou nejenom počítače, ale jsou to také notebooky a dále moderní tablety.

Ani zájemci o mobilní telefony nemusí být zklamáni, jelikož i těch nabízí Datart.cz hojné množství. Tento sortiment doplňuje také foto a video technikou pro amatéry i profesionály. Nechybí také potřebné vybavení pro cestovatele, a to v podobě GPS navigací.

Datart.cz je dobrou volbou i při potřebě vybavit svou domácnost. To proto, že je specialistou nejenom na malé spotřebiče, ale i na velké spotřebiče. Nabídka potěší také každou hospodyňku, jelikož nechybí ani speciální sekce kuchyňského vybavení, kde je možné najít vše, co usnadní práci při přípravě jídla a samotném vaření.

Stále velmi bohatý a aktualizovaný je segment takzvaných multimédií. Tedy segment, kde jsou k dispozici počítačové hry, ale i filmy na DVD a dalších nosičích, nebo také hudba na klasickém CD.

Poměrně zajímavý je fakt, že Datart.cz postupně směřuje i do dalších segmentů, které u něho nebyly standardem. Nově umí potěšit každého, kdo hledá produkty související s péčí o tělo a také se zdravím. Dále umí nabídnout produkty určené pro dílnu, pro zahradu a také pro váš automobil. Lehce tak konkuruje jak hobby marketům, tak prodejnám drogistického zboží.

Známé značky, které se s obchodem Datart.cz pojí

Kvalitu nabízených služeb dokládá i zastoupení mnoha světově uznávaných značek. Za všechny příklady mluví například produkty značky Apple, Samsung, Miele, LG, Canon, GoPro, Beko, Acer, Asus a mnoho dalších. Zkrátka se jedná o zboží, které u vás nesmí chybět.

Výhody, které zaručuje zákazníkům Datart.cz

Nezpochybnitelnou výhodou oproti kamenným obchodům (které řetězec také provozuje) je samozřejmě fakt, že nemusíte opouštět domov, abyste si v klidu nakoupili. O to víc, když sháníte více druhů zboží s různým využitím u vás doma. Zde máte vše na jednom místě.

Neradi čekáte na chvíli, kdy se otevřou dveře kamenných obchodů, a zákazníkům je poskytnuto zboží ve výprodeji, což zpravidla bývá jednou nebo dvakrát do roka? Navíc se ještě málokdy stane, že byste ve výprodeji stihli nakoupit to, co skutečně chcete? Datart.cz nabízí slevové akce nejrůznějších charakterů po celý rok. Dokládají to také pravidelné letáky, vztahující se i na online sortiment.

Široká škála dopravních a platebních metod

Můžete si dokonce zřídit zasílání newsletterů, můžete využít dopravu zdarma a vyzvednutí zboží na pobočce do 60 minut. Kromě klasických forem dopravy je k dispozici i vlastní Datart doprava, zajišťující rychlost a doplňkové služby. Dále je přeprava realizována Českou poštou a přepravní společností DPD. Ceny dopravy se liší hlavně od velikosti dopravovaného zboží. Klasické pošta a přepravní služba vozí za 89 – 99 Kč. Velké spotřebiče se vlastní dopravou vozí za 499 – 790 Kč. Samozřejmá je i možnost dopravy zdarma.

Pokud by k vám dorazilo zboží, které by z nějakých důvodů nesplnilo vaše očekávání, není problém jej do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Kromě toho mnoho z vás potěší i skutečnost, že zboží zaplatíte jak klasicky na dobírku nebo hotově na pobočce, tak máte možnost využít i nákupu na splátky, máte možnost si prodloužit záruku, samotné výrobky, nebo připlatit službu bleskové výměny. Nechybí ani moderní formy dopravy, a to kartou online, pomocí Mojeplatba, s využitím ePlateb pro eKonto či Platby 24, nebo formou karty iBod.