Doprava zdarma nad 1 000 Kč na Liftea.cz

Akce Vyprší: 31.12.2022
Nakupte za více než 1 000 Kč v e-shopu s BIO potravinami, drogerií a kosmetikou,...Více informací

Nakupte za více než 1 000 Kč v e-shopu s BIO potravinami, drogerií a kosmetikou, Liftea.cz, a dopravu získáte zcela zdarma. Můžete si vybrat mezi službami doručení až domů pomocí kurýrní služby, balíkem na poštu, Zásilkovnou či Uloženkou. Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

O e-shopu Liftea.cz

Na své si přijdou jak muži, tak ženy. V nabídce se samozřejmě objevují kategorie jako čokolády a sladké, dochucovadla, ořechová másla, džemy, marmelády, hotovky, obiloviny a snídaňové směsi, ořechy, oříšky, pochutiny slané, superfood, čaje a káva, energetické a posilující nápoje, mošty a Cidery, koupelové soli, opalovací přípravky, parfémy, péče o pleť, péče o tělo, péče o vlasy, peelingy a scruby, čistící prostředky, mytí nádobí, prací prostředky, houby, imunita & vitalita, krása a zdraví, odvodnění, spánek & destress a mnohé další produkty, které ve vašem vlastnictví rozhodně nesměji chybět. Na veškerý sortiment e-shopu může být dále uplatněna sleva, se kterou se vám podaří získat opravdu jedinečné produkty za výrazně nižší cenu. Nákupy na Liftea.cz se skutečně vyplatí.

Nabízený sortiment

Jelikož je sortiment internetového obchodu Liftea.cz opravdu značně rozsáhlý, muselo tomuto faktu být samozřejmě přizpůsobeno také členění do jednotlivých kategorií, které je velice přehledné a vypadá následovně:

  • Akce a slevy
  • Bio a zdravé potraviny – čokolády a sladké, dochucovadla, ořechová másla, džemy, marmelády, hotovky, obiloviny a snídaňové směsi, oleje, ořechy, oříšky, pochutiny slané, pomazánky, superfood
  • Bio a přírodní nápoje – čaje a káva, energetické a posilující nápoje, mošty a Cidery, šťávy
  • Bio, přírodní a dermo kosmetika – dárková balení, koupelové soli, opalovací přípravky, parfémy, péče o pleť, péče o tělo, péče o vlasy, peelingy a scruby, ústní hygiena
  • Ekologická domácnost – čistící prostředky, mytí nádobí, prací prostředky
  • Pro maminky a děti – dětské čaje a pochoutky, pečující kosmetika, plenky a plenkové kalhotky, čištění, zdravotní pomůcky
  • Doplňky stravy – bylinné, detox & linie, houby, imunita & vitalita, krása a zdraví, mazlíčci, oběhový systém, odvodnění, spánek & destress, tonika & elixíry, vitamíny a probiotika, zažívání

Jak je patrné z tohoto seznamu, tak Liftea.cz poskytuje svým zákazníkům skutečně prvotřídní nabídku produktů. Navíc je vám pravidelně zpřístupněna sleva, díky níž můžete nakoupit produkty té nejvyšší kvality za výrazně nižší ceny.

Doprava zboží zákazníkovi a platba

Dopravu zboží zákazníkovi je možné provést prostřednictvím České pošty a její služby Balík na poštu, za což si účtuje poštovné v hodnotě 99 Kč. Dále můžete využít speciálního přepravce, který doručí zálisku na vámi požadovanou adresu a jehož služba je zpoplatněna částkou 89 Kč. Můžete využít zaslání objednávky na jednu z mnoha poboček Uloženky, což vás vyjde na 79 Kč. Stejně tak je pro vás zpřístupněna možnost nechat si objednávku zaslat na jednu z poboček Zásilkovny a to za stejnou cenu (79 Kč) jako v předchozím případě.

Pokud nakoupíte zboží v hodnotě vyšší než 2000 Kč, jste od povinnosti platit poštovné zcela osvobozeni. Této částky musíte dosáhnout i poté, co na zboží uplatníte slevový kód. Počítá se totiž samozřejmě až výsledná částka.

Platbu je možné provést bankovním převodem, online platební kartou nebo na dobírku při převzetí balíčku. Dobírka je dále zpoplatněna částkou 25 Kč.

Bonusy pro zákazníky

Každý zákazník má možnost využít výše zmíněný slevový kód, s nímž dokáže na každém nákupu s Liftea.cz výrazně ušetřit peníze.

Tento slevový kód je možné využít i na zboží, které již předtím podléhalo nějaké slevě. Ušetříte tak rovnou dvojnásobně.

Určitě se také vyplatí registrovat sám sebe jako uživatele internetového obchodu, protože díky tomu získáte přehled o všech svých dosavadních objednávkách a nákupy se v mnohém usnadní. Zároveň vám začnou chodit informační newlettery, takže vám už žádná sleva nikdy neunikne.

Pokud nechcete, aby vám unikly novinky, akce, výprodeje v e-shopu Liftea.cz, určitě se vyplatí sledovat oficiální facebookový nebo instagramový profil daného obchodu.

Pokud s biopotravinami začínáte, určitě budete potřebovat nějakou inspiraci. Té se vám na e-shopu Liftea.cz opravdu dostane, jelikož máte k dispozici blog a také seznam těch nejlepších receptů.

Za bonus se dá jistě považovat i charakter nabízeného zboží, jelikož s těmito produkty máte jistotu, že do svého těla nebudete cpát žádné nežádoucí látky. Vše je naprosto přírodní a zdravé, čili pro sebe konečně uděláte něco opravdu důležitého. Navíc díky slevovým kódům ještě za rozumnou cenu.

Reklamace a vrácení zboží

Od smlouvy je možné odstoupit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dní od převzetí zásilky. Reklamace dále probíhají podle platného reklamačního řádu České republiky.