Ajaj! Nic tu není.

V současné době zde není žádná sleva.

Ačkoli webová stránka Schlieger.cz není e-shopem v pravém slova smyslu, můžete prostřednictví ní zadat poptávku na systémy fotovoltaických elektráren s baterií, tepelná čerpadla s nebo bez fotovoltaiky, nebo systémy solárního ohřevu vody či solární kolektory.

S výběrem toho všeho Vám společnost Schlieger samozřejmě poradí prostřednictvím svých zkušených odborníků, takže se nemusíte bát, že zvolíte špatné řešení. K dispozici jsou Vám navíc reference od více než 6 000 spokojených zákazníků.

Plánujete-li Váš dům obohatit o stále oblíbenější systém fotovoltaické elektrárny nebo sháníte kvalitního dodavatele tepelných čerpadel, pak je zde Schlieger.cz právě pro Vás.

Jak můžete při spolupráci se Schlieger.cz ušetřit

Konzultace zdarma

Zašlete-li prostřednictvím webových stránek Schlieger.cz poptávku, společnost se s Vámi dohodne na osobní konzultaci zcela zdarma, přičemž přímo na místě zhodnotí aktuální situaci a navrhne řešení na míru vytvořené přímo pro Vás.

Zimní akce

Schlieger.cz nabízí svým zákazníkům různé zimní slevové akce, v rámci nich můžete ke své objednávce získat například 4 panely v hodnotě 30 000 Kč úplně zdarma. Nabídky bývají časově omezené, obvykle přibližně do konce února, pokud tedy stále váháte, doporučujeme nenechat si tuto akci uniknout.

Dotační programy

Tepelná čerpadla jsou zařízení dotovaná státem prostřednictvím dotačních programů Nová zelená úsporám či Kotlíková dotace. Podmínky a jejich výše se neustále mění, v současnosti mohou domácnosti s nižšími příjmy čerpat z Kotlíkové dotace 130 000 Kč, přičemž peníze můžete obdržet ještě před samotnou realizací. Důchodci dokonce získají dotaci bez dokládání příjmů.

Běžné domácnosti pak mohou využít dotaci v rámci programu Nová zelená úsporám, a to ve výši až 80 000 Kč. Schlieger.cz Vám zajišťuje vyřízení dotací na klíč a garantuje, že v případě splnění všech podmínek Vám příslušná dotace neunikne. V rámci různých pravidelných slevových akcí můžete od Schlieger.cz navíc získat slevu na nová tepelná čerpadla ve výši až 50 000 Kč.

Odběr newsletteru a sociální sítě

Webové stránky Schlieger.cz momentálně nenabízí možnost odebírat newsletter, pokud ale chcete vědět o všech aktuálních novinkách ze světa solárních elektráren a tepelných čerpadel, můžete sledovat sociální sítě společnosti, jako je Facebook, Instagram či YouTube.

Tam mimo jiné naleznete také fotky a videa z nejnovějších instalací, můžete si prohlédnout sklady firmy nebo se v předstihu dozvědět o nadcházejících podmínkách dotací či o nových akcích navázaných na jednotlivé produkty. Na webových stránkách Schlieger.cz je navíc dostupná Poradna, kde jsou zodpovězeny všechny informace, které o instalaci fotovoltaických elektráren či tepelných čerpadel potřebujete vědět.

Doprava a platba

Cena dopravy je zcela individuální dle toho, kde bude instalace probíhat. Chcete-li znát přesnou cenu pro Vaši lokalitu, zašlete si nezávaznou poptávku prostřednictvím stránek Schlieger.cz. Platba je obvykle řešena fakturou se splatností. Podmínky jsou však také velice individuální, proto se v případě dotazů neváhejte obrátit přímo na informační oddělení společnosti Schlieger. Dopravu si samozřejmě společnost zajišťuje svépomocí a vše bude doručeno na Vámi určené místo v den instalace.

Reklamace na Schlieger.cz

Na reklamaci svých produktů a montáže nabízí Schlieger.cz v některých případech nadstandardní záruční lhůtu až 30 let. Toto se týká 80 % výkonu u fotovoltaických panelů, na jejich mechanické části je pak poskytována záruka 12 let. Na bateriové střídače, baterie a funkčnost kompresoru tepelného čerpadla se vztahuje záruka 10 let od předání. Na funkčnost venkovní jednotky tepelného čerpadla je záruka 3 roky a na vakuum v solárních trubicích pak 15 let.

Reklamaci je nutné uplatnit buďto osobně nebo dopisem zaslaným na adresu uvedenou společností Schlieger nebo na e-mailovou adresu dostupnou na webových stránkách společnosti. Po uplatnění reklamace vydá Schlieger potvrzení s informacemi o datumu a způsobu podání reklamace včetně případného potvrzení o provedení opravy. Reklamace je obvykle řešena servisním zásahem kvalifikovaných techniků společnosti Schlieger.

Do provedení tohoto zásahu nesmí zákazník do systému nijak zasahovat, pokoušet se jej opravit nebo kontaktovat jinou servisní společnost. Do 14 dnů od uzavření kupní smlouvy od ní můžete bez udání důvodu odstoupit. Pokud již došlo k instalaci díla, firma Schlieger zajistí jeho demontáž a odvoz.