Doprava zdarma na Decathlon.cz

Akce Vyprší: 31.12.2022
Využijte dopravy zdarma na Decathlon.cz! Stačí nakoupit zboží nad 2 000 Kč a do 30...Více informací

Využijte dopravy zdarma na Decathlon.cz! Stačí nakoupit zboží nad 2 000 Kč a do 30 kg hmotnosti a dopravu máte automaticky zdarma. Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

Výhody ve věrnostním programu na Decathlon.cz

Akce Vyprší: 31.12.2022
Založte si věrnostní účet na Decathlon.cz a sbírejte body ve věrnostním programu. Získáte tím spoustu...Více informací

Založte si věrnostní účet na Decathlon.cz a sbírejte body ve věrnostním programu. Získáte tím spoustu výhod, například 90 dní na vrácení a výměnu zboží. Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

O e-shopu Decathlon.cz

Kamenné obchody Decathlon patří k absolutní špičce ve svém oboru. Již dlouhá léta nabízejí svým zákazníkům produkty té nejvyšší kvality z oblasti sportu. Neméně kvalitní servis vás proto čeká i při návštěvě jejich e-shopu Decathlon.cz. Portál se navíc pyšní přehledným a vkusným vizuálním zpracováním, které požitek z on-line nákupu ještě více podtrhnou.

On-line nákupy využívá stále vyšší procento populace a kamenné obchody proto ustupují spíše do pozadí, což je vlastně celkem logické. Sezení u počítače a listování zbožím je přece jen o dost pohodlnější než přebíhání mezi jednotlivými obchody. A Decathlon si toho je velmi dobře vědom.

Šíře nabízeného sortimentu

Jak už bylo řečeno, Decathlon se zabývá všemi různými sportovními aktivitami, celkově v něm nalezneme zboží týkající se 70 druhů sportů. Největšímu zájmu se těší potřeby pro lyžaře, běžce, cyklisty a na své přijdou i milovníci cvičení a celkově fitness směru. Muži, ženy ani děti nebudou jistě v široké nabídce strádat. Každé skupině je přitom přiřazena speciální kategorie, díky které se vyhledávání dosti zjednodušuje.

Pomocí zboží z Decathlonu se můžete vybavit na všechny roční období i pobyty v interiéru. Produkty se přitom netýkají pouze sportů, ale sportovní oblečení se dá využít i z hlediska běžného nošení.

Zasílání a vrácení zboží v Decathlon.cz

Užití e-shopu Decathon.cz zaručuje zákazníkům dopravu zdarma při zakoupeném zboží, které přesáhne hodnotu 2 000 Kč. Doručení na předem určenou prodejnu je zdarma za jakékoli situace. Pokud zákazník z nějakého důvodu nebude se zakoupeným produktem spokojen, má možnost jej do 90 dnů vrátit. Při vracení zboží musíte předložit buď doklad o koupi, nebo věrnostní kartu. Zboží nadměrných velikostí pak lze vrátit pouze na kamenných prodejnách.

Samozřejmě však zákazníci musejí počítat s faktem, že zboží podléhající zkáze vrátit nebo vyměnit nelze. Mezi tyto produkty se řadí zejména potraviny, nápoje a personalizované předměty. Vrátit se pochopitelně nedají ani účelově poškozené produkty. Ostatní zakoupené předměty na e-shopu Decathlon.cz jsou poskytovány s dvouletou zárukou.

Ostatní bonusy spojené s využíváním služeb Decathlon.cz

Pro zákazníky má Decathlon připraven věrnostní program, který je platný v řetězci napříč Českou republikou i několika dalšími státy (Francie, Španělsko, Belgie, Holandsko, Itálie, Brazílie, Anglie, Německo, Portugalsko, Polsko, Maďarsko a Rumunsko).

Za pomocí věrnostního program sbírá zákazník body, ze kterých pak pro něj plynou určité bonusy. Každý 1 věrnostní bod je přičten v okamžiku, kdy uživatel zakoupí zboží v ceně 10 Kč. Tyto body pak zůstávají platné po dobu 12 měsíců od prvního získaného.

Za každých 600 nasbíraných bodů obdrží zákazník e-mail, který obsahuje věrnostní šek v hodnotě 100 Kč.

Pokud plánujete pořídit dárek pro vaše blízké právě v Decathlonu, ale nevíte si s výběrem rady, není nic jednoduššího, než zařídit dárkovou kartu nebo věrnostní šek, za něž si každý vybere produkty dle svého vlastního uvážení. Hodnota dárkové karty se pohybuje mezi 200 až 4 000 Kč a platí na všechny produkty a služby, jež Decathlon nabízí.

Dále si pak můžete v Decathlonu zařídit opravu nebo například potisk svého sportovního náčiní. Jelikož se obchod zaměřen výhradně ke sportu, má každý z vás možnost si zakoupit poháry a medaile, pokud pořádá nějaký sportovní turnaj. Nabídku tvoří různé tematické trofeje, takže si vybere jak fotbalista, tak třeba běžec.

Jak je zboží zasíláno a jak ho zaplatit?

Zákazník má na výběr. A ten je velký. Pokud jde o doručení, je možní využít služby PPL a zboží si nechat doručit na jakoukoliv adresu za cenu od 88 Kč, nebo si zboží za 99 Kč nechat doručit na odběrné místo PPL . Obchod myslí i na doručení nadrozměrných zásilek, které stojí od 226 Kč. Samozřejmá je i možnost vyzvednutí na prodejně, navíc zcela bez poplatku.

Platit lze také různými způsoby. Při doručení na adresu jde o klasickou dobírku. Problémem není ani platba předem, pomocí karet Mastercard a Visa. Při osobním vyzvednutí na prodejně lze využít také tuto dvojici karet, stejně jako hotovost, nebo i Decathlon dárkovou kartu, ze které se daná suma odečte.