Pelikan.cz – sleva až 489 Kč

Slevový kupón Vyprší 31. 12. 2019
Slevový kód na Pelikan.cz vám může ušetřit až 489 Kč z letenky. Kód stačí vyplnit... Více informací

Slevový kód na Pelikan.cz vám může ušetřit až 489 Kč z letenky. Kód stačí vyplnit na stránce Shrnutí a výběr platby v objednávkovém procesu na Pelikan.cz. Výše slevy je závislá na výši poplatku. Méně informací

Jednoduchý výběr letenky je samozřejmostí

Hlavním cílem projektu je cestování co možná nejvíc zjednodušit, a to v mnoha různých ohledech. Dokáže najít nejlepší ceny letenek jak tradičních, tak nízkonákladových leteckých společností. Nabídky jsou samozřejmě tříděny od nejnižší ceny po tu nejvyšší a ukazuje zákazníkům až výslednou a opravdu konečnou cenu.

Rychle a bez starostí

Využívání portálu si klade za cíl ušetřit jejich klientům čas a spousty nepříjemností, které sebou cestování bohužel často nese. Ti si tak můžou v klidu užít svou cestu, darovat zájezd nebo dovolenou jako dárek a pokud navíc uplatní slevový kupon, můžou cestovat ještě výhodněji. Veškeré transakce jsou samozřejmě stoprocentně bezpečné, jelikož portál využívá ověřený systém VeriSign.

Internetový portál dále nabízí bezplatnou rezervaci a následný nákup letenky kdykoliv jen potřebujete, a to i když u sebe zrovna nemáte kreditní kartu, nebo jinou možnost placení. Letenku je možno pořídit ihned spolu s kvalitním pojištěním a ubytováním v cílovém místě. To vše samozřejmě za velmi výhodných podmínek.

Vyhledávejte v populárních tipech

Pokud ještě zákazník nemá přesnou představu o tom, kam by chtěl cestovat, může využít kategorie Akční letenky a s výraznou slevou navštívit destinace o kterých by normálně ani neuvažoval.

Pelikan.cz si velmi váží svých zákazníků, proto nabízí mnoho dalších výhod, jako jsou pravidelné newslettery s nejlepšími nabídkami nebo soutěže o hodnotné ceny. Výjimkou nejsou ani slevové kódy pro věrné zákazníky, ale i ty, kteří nakupují poprvé. Taktéž svým zákazníkům doporučuje nové, třeba i méně známé destinace, samozřejmě rovnou s výhodnou cenou pro zákazníky.