Klenoty Aurum – sleva 25 % na hodinky a sleva 20 % na vše

Akční nabídka Vyprší 31. 1. 2019
Na e-shopu Klenoty Aurum běží až do konce ledna slevové šílenství. Sleva 25% na hodinky... Více informací

Na e-shopu Klenoty Aurum běží až do konce ledna slevové šílenství. Sleva 25% na hodinky světových značek jako je Tommy Hilfiger, Rebecca Minkoff, Boss, Sector, Cluse a Lee Cooper. A sleva 20% na vše ostatní. Méně informací

Získat akci
100% funkční

Klenoty Aurum – 50% sleva na známé značky

Akční nabídka Neomezená platnost
Sleva 50% na značky Michael Kors, Fossil, Diesel, Marc Jacobs, Skagen, Emporio Armani, DKNY, Lacoste, Juicy... Více informací

Sleva 50% na značky Michael Kors, Fossil, Diesel, Marc Jacobs, Skagen, Emporio Armani, DKNY, Lacoste, Juicy Couture a Berruci.

Sleva platí do vyprodání zásob. Méně informací

Získat akci
100% funkční

Expirované Klenoty Aurum slevové kupóny a kódy

Klenoty Aurum – sleva 20% na vše

Akční nabídka Expirováno
Využijte opravdu akční nabídku na slevu 20% na vše na KlenotyAurum.cz.
Získat akci
100% funkční

Klenoty Aurum.cz – sleva 10 % a doprava zdarma nad 500 Kč

Slevový kupón Expirováno
Nakupte na KlenotyAurum.cz se slevou 10 % a dopravou zdarma při nákupu nad 500 Kč.

Široký sortiment šperků

Jak už dokládá internetová adresa Klenotyaurum.cz, stejně jako oficiální název Klenoty Aurum, je jasné, že základní sortiment je spojený s oblastí šperkařství. Zde samozřejmě nechybí nejpopulárnější možnosti, jaké jsou:

  • Náramky, řetízky a náhrdelníky
  • Prsteny
  • Náušnice

Dále však nechybí třeba ani sortiment, který zahrnuje kvalitní kravatové spony, spony na peníz nebo třeba manžetové knoflíčky. Nechybí také šperky spojené se svatbou, kterými jsou snubní a zásnubní prsteny. Kromě šperků je sortiment rozšířený i do segmentu hodinek, které je možné jak v kamenných prodejnách, tak i online na Klenotyaurum.cz také jednoduše nakoupit.

Jistota stoprocentní originality

Kromě toho, že lze na Klenotyaurum.cz vybírat ze skutečně bohatého sortimentu, nelze opomíjet také to, že tento eshop se pyšní i jistotou originality veškerého sortimentu, který zde najdete. U značek, které prodává, je výhradní distributorem, což samozřejmě znamená, že nejde o žádné padělky.

To stejné se týká i u materiálů šperků, které mají všechna potřebná označení. Nechybí ani jistota certifikátu E.G.L., který je mezinárodně uznávaný a který je součástí všech šperků, které obsahují briliant minimálně o hmotnosti 0,50ct a výše.

Výhodou je nejenom skladová dostupnost

Jakýkoliv šperk nebo hodinky, které si vyberete, jsou skladem, připraveny k okamžitému odeslání. Kladem je i to, že při nákupu nad 3 000 Kč je doprava zcela zdarma. Pro nové i stálé zákazníky je připravený také Klenoty Klub, který je založený na možnosti sbírat různé body vlivem čehož je možné čerpat zajímavé slevy i získávat řadu dalších unikátních výhod.