Siko.cz – Online outlet – sleva až 80%

Akční nabídka Neomezená platnost
Na Siko.cz můžete využít Outletové slevy až 80% z původních cen na vybrané výrobky ze... Více informací

Na Siko.cz můžete využít Outletové slevy až 80% z původních cen na vybrané výrobky ze všech prodejen SIKO po celé ČR. Méně informací

Získat akci
100% funkční

Siko.cz – doprava zdarma

Akční nabídka Neomezená platnost
Nakupte v e-shopu nad 6 000 Kč/ 200 EUR a dopravu máte ZDARMA.
Získat akci
100% funkční

Expirované Siko.cz slevové kupóny a kódy

Siko.cz – WashBall zdarma k nákupu nad 3 000 Kč

Akční nabídka Expirováno
Nakupte v e-shopu Siko.cz alespoň za 3 000 Kč a získejte tak zcela zdarma dárek... Více informací

Nakupte v e-shopu Siko.cz alespoň za 3 000 Kč a získejte tak zcela zdarma dárek v hodnotě 390 Kč jménem WashBall. Revoluční WashBall s patentovanou technologií, která umí zamezit tvorbě vodního kamene i koroze. Méně informací

Získat akci
100% funkční

Firma vznikla už v roce 1991, jako velkoobchodní i maloobchodní prodejce. Navíc se jednalo o ryze českou firmu, což této společnosti vydrželo až do současné doby. Zaujme také to, že kromě nákupu na Siko.cz je možné navštívit jednu z více než 50 prodejen po celé republice. Zde je možné zboží jak fyzicky vidět, tak je možné si ho zde pochopitelně také snadno vyzvednout a odvézt.

Sortiment je bohatý

Základní specializace eshopu Siko.cz je celkem jasná. Firma nabídne vše, co by měla osoba řešící svou koupelnu a také svou kuchyni potřebovat pro dokonalé vybavení dané místnosti. Když se podíváme na sortiment související s tímto segmentem, tak je možné kromě všech klasických věcí pořídit i:

  • Obklady a dlažbu
  • Spotřebiče
  • Interiérové dveře

Díky tomu není nutné navštěvovat několik různých obchodů, jelikož konkrétní nákup lze snadno realizovat z jednoho konkrétního místa, a to z webu Siko.cz.

Usnadnění nákupu a další výhody jsou samozřejmostí

Opomíjet nelze také fakt, že nákup na webu Siko.cz usnadní takzvaný Easy plánovač kuchyní stejně jako plánovače a konfigurátory související s koupelnou. Díky tomu je možné udělat si jasnou představu o výsledné podobě obou místností, stejně jako není problém nakoupit přesný počet a přesné rozměry toho, co je třeba. Nechybí Ale ani kuchyně na míru, nebo odborné poradenství. Nákup na Siko.cz však může souviset i s možností využití doplňkových služeb, jako je kompletní instalace a montáž. Navíc jak s jistotou konkrétní volby termínu, tak i s jistotou toho, že lze využít bezplatné dopravy. Ta platí i u běžných objednávek, pokud jsou ve výši alespoň 6 000 Kč.