KetoFit.cz – doprava zdarma

Akce Vyprší: 31.12.2020
Vyberte si z vysoce účinných produktů pro rychlé hubnutí a získejte dopravu zdarma. Stačí nakoupit...Více informací

Vyberte si z vysoce účinných produktů pro rychlé hubnutí a získejte dopravu zdarma. Stačí nakoupit alespoň za 1 500 Kč na Ketofit.cz. Méně informací

Získat kód
100% Funkční

KetoFit.cz – sleva 50% na tyčinku SLIM PROTEIN

Slevový kód Expirováno
Oblíbená proteinová tyčinka SLIM PROTEIN je nyní ve slevě! Kupte si balení 14 zdravých a...Více informací

Oblíbená proteinová tyčinka SLIM PROTEIN je nyní ve slevě! Kupte si balení 14 zdravých a chutných tyčinek, které vám pomůžou zahnat pocit hladu a přispějí ke snížení váhy. Stačí zadat náš slevový kód. Méně informací

KetoFit.cz – sleva 20% na čabajkovou polévku

Slevový kód Expirováno
Na KetoFit.cz nyní můžete při nákupu zdravé čabajkové proteinové polévky díky našemu slevovému kupónu ušetřit...Více informací

Na KetoFit.cz nyní můžete při nákupu zdravé čabajkové proteinové polévky díky našemu slevovému kupónu ušetřit 20% na nákupu. Méně informací

Pokud navíc chcete začít s dietou a ještě k tomu ušetřit nějaké peníze, vyplatí se využít slevový kód. S jeho pomocí získáte kvalitní přírodní zboží za top cenu.

Nabízený sortiment

E-shop Ketofit se pro své zákaznice připravil opravdu přehledný systém rozdělení jednotlivých kategorií. Základní členění je:

 • úvod
 • produkty
 • co je Ketofit
 • ketodieta
 • poradna
 • recepty
 • vaše příběhy
 • kontakty

Nás ovšem zajímají především nabízené produkty, takže se proto blíže podíváme na rozdělení produktů.

 • výhodné balíčky
 • proteinové koktejly
 • proteinové omelety
 • proteinové polévky
 • chuťovky proteinové diety
 • proteinové kaše
 • příchutě proteinové diety
 • ve slevě

Z tohoto soupisu je jasně patrné, že milovníci diet si s produkty Ketofit opravdu přijdou na své a v široké nabídce zboží si dokáží vybrat ty, pomocí kterých dosáhnou požadovaných účinků.

Doprava a platba objednávky

Objednávku si má zákaznice možnost nechat poslat na požadovanou adresu nebo využít jedno z odběrných míst, kterých se po celé České republice nachází dohromady 1 200. Osobní převzetí není nijak zpoplatněno z hlediska dopravy, což mnoho lidí může vnímat jako bonus.

V případě, že se rozhodnete nechat si zboží doručit na vámi požadovanou adresu, je k tomu využita přepravní služba PPL, která si za dopravu účtuje 59 Kč. Jestli ještě k tomu neplatíte předem, ale na dobírku, vyjde vás poplatek celkem na 89 Kč. Pokud hodnota zboží dosáhne vyšší částky než 1 500 Kč, povinnost platit dopravu zákazníkovi odpadá.

Řidiči PPL lze na dobírku platit hotově i platební kartou. Zboží je obvykle dopraveno k zákazníkovi do 48 hodin od dokončení objednávky.

Bonusy spojené s nákupem na Ketofit

Pokud se rozhodnete na Ketofit nakoupit, čekají na vás výhodné nabídky balíčků, které jinde neseženete. Navíc na zakoupené zboží získáváte slevu při dosažení určité hodnoty a sleva se vám tabulkově zvyšuje tak, jak roste cena nákupu. To se opravdu vyplatí.

Navíc můžete počítat s opravdu kvalitními produkty, díky který nebudete muset začínat cvičit ani se jinak namáhat. Doba přípravy pokrmů se pohybuje kolem 3-5 minut, takže vám to ani nezabere tolik času.

E-shop nabízí komukoli z vás možnost zasílání newsletterů, k čemuž stačí pouze zadat adresu vaší e-mailové schránky. Pak už vám žádné akce ani novinky neuniknou. Na portálu pravidelně probíhají slevy na vybrané produkty, o kterých jste informováni prostřednictvím speciální podkategorie.

K získání levnějších produktů můžete využít Ketofit slevový kód, který stačí jednoduše zadat k vybranému zboží v košíku. Ketofit sleva ženám dopomůže ke zdravějšímu životnímu stylu a krásné postavě.

Pokud si nevíte rady, jak k dietě a kombinování jednotlivých produktů přistupovat, nebojte se obrátit na poradnu nacházející se na e-shopu. Tam se vám odpovědí na všechny vaše otázky jistě dostane. K dispozici máte též redukční plány, na kterých může v průběhu vaší diety stavět. Inspirovat se nechte také příběhy obyčejných lidí, kteří to s produkty Ketofit zkusili už před vámi. Určitě potěší i přítomnost receptů, které dokážou opravdu skvěle zpestřit vaši dietu.

Reklamace a vrácení zboží

Vrácení zboží v případě nespokojenosti, jejíž charakter je na e-shopu podrobně popsán, je možné provést do 14 dní od převzetí objednávky zákaznicí. Vše je řešeno nenásilnou formou, stačí pouze kontaktovat obchod@ketofit.cz, kde o vás již bude postaráno a problém si podrobně rozeberete.