Doprava zdarma nad 1 499 Kč na Feedo.cz

Akce Vyprší: 31.12.2022
Při nákupu v e-shopu Feedo.cz nad 1 499 Kč získáváte dopravu zcela zdarma.
Získat slevu
100% Funkční

O e-shopu Feedo.cz

Navíc se nejedná o žádného nováčka, jelikož historie obchodu se začala psát v roce 2010. A to poměrně unikátně, jelikož jednomu ze zakladatelů se narodil syn, a jelikož v té době byla možnost online nákupu daného zboží spíše v plenkách, rozhodl se pomoci maminkám. Feedo.cz se stalo velmi oblíbeným eshopem, což demonstruje třeba i rozšíření na Slovensko, nebo stěhování do lepších prostor.

Co Feedo.cz nabídne?

Sortiment, který má Feedo.cz k dispozici, je rozhodně bohatý. Obecně můžeme říci, že se hodí každému rodiči, kterým se narodí potomek a potřebují ihned základní výbavičku. Mezi základ sortimentu tak můžeme zařadit:

  • Pleny a věci na přebalování
  • Mléko a výživu
  • Kočárky i autosedačky

Tím ale nabídka eshopu rozhodně nekončí, jelikož nechybí sortiment péče o dítě, včetně kosmetiky a drogerie. Dále je možné pořídit i oblečení, hračky, stejně jako různé druhy nábytku či pomůcky spojené s cestováním s děťátkem.

Součástí je také Feedo klub

Obchod je nejenom klasickým místem, kde nakoupit. Nabízí také možnost členství v takzvaném Feedo klubu. A to přináší řadu výhod, které jsou spojeny s možností získat dárky zdarma. Stačí jenom sbírat body za každý nákup a ty následně nechat vyměnit právě za dárek v určité, větší nebo menší hodnotě.

Oblíbenost u zákaznic i zákazníků

Potvrzuje to nejenom hodnocení, které je založena na 99 procentním doporučení. Nelze opomíjet ani úspěchy spojené s anketou ShopRoku, kde obchod v roce 2014 a v roce 2015 patřil mezi finalisty a v roce 2017 se mu povedlo dokonce dosáhnout na cenu popularity.