Konzultace zdarma na SvětRovnátek.cz

Akce Vyprší: 31.12.2020
Objednejte se na bezplatnou a nezávaznou konzultaci ohledně Vašeho chrupu do Světa rovnátek. Pobočky se...Více informací

Objednejte se na bezplatnou a nezávaznou konzultaci ohledně Vašeho chrupu do Světa rovnátek. Pobočky se nachází v Praze i v Brně. Konzultace obsahuje i 3D vizualizaci, jak by Vaše zuby vypadaly srovnané. SvětRovnátek.cz to je moderní řešení pro ortodontické srovnání chrupu prostřednictvím progresivních technologií, které kladou důraz na šetrnost k zubní sklovině a celkovému pohodlí uživatele. Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

Hlavním cílem společnosti je nabídnout svým zákazníkům rovnátka, která při nošení nepřekáží, nezpůsobují nežádoucí vedlejší efekty a jsou estetická. Rovnátka jsou řešeny pro zákazníka individuálně, ne podle šablon.

Hlavním produktem, který společnost nabízí, jsou neviditelná rovnátka z řady Invisalign vyráběná ve třech základních variantách s ohledem na náročnost a potřeby ortodontistického zásahu. V tomto směru jsou nabízena tři řešení, a to:

  • Invisalign Comprehensive – pro léčbu rozsáhlých vad skusu
  • Invisalign Lite – pro léčbu lehčích vad a kosmetické úpravy
  • Invisalign Express – pro rychlé řešení drobných kosmetických vad

Kromě uvedených produktů nabízí společnost také program pro děti do 10 let, u nichž lze předpokládat další vývoj chrupu, a jsou určeny převážně k prevenci výskytu vad tam, kde je k nim tendence. Pro velmi náročné zákazníky jsou pak určena rovnátka k nasazení na vnitřní stranu zubů – Incognito.

Výhodou rovnátek nabízených společností Svět rovnátek je jejich údržba a šetrnost k chrupu. Provedení zajišťuje možnost je pravidelně snímat, a jelikož tvarově kopírují jednotlivé zuby, nedostávají se pod ně nečistoty, které by mohly způsobovat vznik plaku a implicitně zhoršení kvality zubů.

Jak využít slevové kupóny

Slevové kupóny užívané ortodoncií Svět rovnátek jsou uplatnitelné pouze osobně a platí výhradně na odbornou konzultaci na pobočce v Brně nebo Praze. Během první konzultace je proveden sken chrupu a vytvořena jeho 3D vizualizace, která slouží k posouzení chrupu a výběru optimální léčby. Uplatnění slevového kupónu se provádí následujícím způsobem:

  • Najděte a vyberte slevový kupón na našem portálu a opište si slevový kód
  • Objednejte se na nezávaznou konzultaci v ordinaci v Brně nebo v Praze
  • Při příchodu na recepci nahlaste, že disponujete slevovým kupónem a recepční předejte kód kupónu

Jak můžete ušetřit na SvětRovnátek.cz

Vzhledem k náročnosti a individualizaci produktů nabízených společností Svět rovnátek můžete ušetřit především prostřednictvím slevového kupónu.

Slevové kupóny

Jsou určeny především pro použití při nezávazné konzultaci na pobočkách v Brně a Praze. Jelikož konzultace vyžadují vstupní informace, které je možné získat pouze při použití špičkové zobrazovací techniky a odbornosti ortodontistů.

Slevy a akce

Slevy na rovnátka jsou kvůli celkovým nákladům na materiál a požadované vysoké odbornosti provedení nabízeny jen velmi sporadicky. V případě, že je nějaká akce dostupná, je propagována přímo na stránkách SvětRovnátek.cz.

Nákup na splátky

Rovnátka lze pořídit na splátky buď ve třech etapách plateb, nebo v měsíčních intervalech bez poplatků za úvěr. Cena produktu je vždy uváděna jako konečná včetně všech doprovodných úkonů.


Podobné slevy

Sleva 2 % na Onlineshop.cz

Tento slevový kód Vám ušetří 2 % při nákupu zboží na Onlineshop.cz, tak ho využijte!

Sleva 20 % pro držitele karet ISIC, ITIC a další na Frutiko.cz

Držitelé karet ISIC, ITIC, IYTC či ALIVE mají slevu ve výši 20 % na Frutiko.cz!
Získat slevu
31.12.2020

Sleva 3 % za registraci na RedEd.cz

Zaregistrujte se v e-shopu RedEd.cz a získáte slevu ve výši 3 %, kterou lze uplatnit...Více informací

Zaregistrujte se v e-shopu RedEd.cz a získáte slevu ve výši 3 %, kterou lze uplatnit na objednávky v hodnotě nad 2 000 Kč. Méně informací

Získat slevu
31.12.2020

Sleva 30 % na celou kategorii oblečení cool club na Sparkys.cz

Využijte slevový kód na 30% slevu na veškeré produkty z kategorie oblečení cool club na...Více informací

Využijte slevový kód na 30% slevu na veškeré produkty z kategorie oblečení cool club na Sparkys.cz! Méně informací

Prémiové značky se slevou a 70 % na Vivantis.cz

Tento týden máte možnost nakoupit na e-shopu Vivantis.cz produkty prémiových značek se slevou až 70...Více informací

Tento týden máte možnost nakoupit na e-shopu Vivantis.cz produkty prémiových značek se slevou až 70 %! Méně informací

Získat slevu
4. 10. 2020