Doprava zdarma nad 1 000 Kč na Motozem.cz

Akce Vyprší: 31.12.2022
E-shop nabízející motorkářské oblečení, boty, příslušenství a díly, Motozem.cz, nabízí dopravu zdarma na objednávky nad...Více informací

E-shop nabízející motorkářské oblečení, boty, příslušenství a díly, Motozem.cz, nabízí dopravu zdarma na objednávky nad 1 000 Kč. Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

Slevy až 40 % na oblečení a obuv na Motozem.cz

Akce Vyprší: 31.12.2022
V e-shopu Motozem.cz nakoupíte vybrané motorkářské oblečení a obuv se slevou až 40%.
Získat slevu
100% Funkční

O e-shopu Motozem.cz

Internetový e-shop Motozem.cz je připraven všem svým stávajícím, ale i nově příchozím zákazníkům poskytnout skutečně pestrou paletu zboží z oblasti příslušenství pro nadšence do motorek. V nabídce se samozřejmě objevují produkty jako airbagy, boty, bundy, doplňky, dresy, chrániče, kalhoty, kevlarové mikiny, kombinézy, nepromokavé oblečení, přilby, rukavice, vesty, bezpečnostní výbava, elektronika, kapaliny a kosmetika, vybavení dílny, zavazadla, příslušenství, baterie, blinkry, brzdové destičky, držáky SPZ, duše, filtry, lanka, páčky, řadičky, padací protektory, plexi, řetězy, světla, stupačky, víka motoru, výfuky a další skvělé zboží, které by ve vlastnictví správného nadšence do motorek rozhodně nemělo chybět. Na veškerý sortiment navíc může být uplatněna sleva, se kterou dokážete výrazně ušetřit. Nákupy na Motozem.cz se skutečně vyplatí.

Nabízený sortiment

Jak už jsme naznačili v úvodní pasáži, tak sortiment nabízený internetovým obchodem Motozem.cz je opravdu velice rozsáhlý. Proto je samozřejmostí dokonalé členění do jednotlivých kategorií, které vypadá následovně:

  • moto oblečení pro muže, ženy a děti – airbagy, boty, bundy, doplňky, dresy, chrániče, kalhoty, kevlarové mikiny, kombinézy, nepromokavé oblečení, přilby, rukavice, vesty
  • moto příslušenství – bezpečnostní výbava, elektronika, kapaliny a kosmetika, servis, vybavení dílny, zavazadla, příslušenství
  • moto díly – baterie, blinkry, brzdové destičky, držáky SPZ, duše, filtry, gufera a prachovky do vidlic, lanka, lešení budíku, páčky, řadičky, padací protektory, plexi, řetězy a řetězové sady, světla, stupačky, svíčky, víka motoru, výfuky, chladiče, zrcátka
  • dárky a volný čas – autodoplňky, akční sety, dárkové poukazy, tipy na dárky, výprodeje, II. jakost

Jak je patrné z tohoto seznamu, tak během nákupů na Motozem.cz si vybere skutečně každý milovník motorek. Pokud je navíc na zboží dostupná sleva, stanou se nákupy ještě mnohem příjemnější záležitostí.

Doprava zboží zákazníkovi a platba

Objednávku je možné dopravit k zákazníkovi prostřednictvím České pošty. Její služba Balík do ruky stojí 59 Kč. Balík do balíkovny vyjde příjemce zboží na 49 Kč. Balík na poštu stojí rovněž 49 Kč.

K přepravě je možné zvolit jednu z mnoha poboček Zásilkovny.cz, na které si zboží vyzvednete za 54 Kč. Stejně tak můžete zvolit přepravu na pobočku Uloženky.cz. Přepravce PPL si za své služby účtuje poštovné v hodnotě 99 Kč.

Platbu je možné provést bankovním převodem, online platební kartou či na dobírku.

Osobní odběr přímo na prodejnách je pak zcela zdarma.

Pokud si objednáte zboží v hodnotě vyšší než 1 000 Kč, jste od povinnosti platit poštovné zcela osvobozeni. Této částky musíte bezpodmínečně dosáhnout i poté, co na určitý produkt uplatníte slevový kód. Počítá se totiž zákonitě až výsledná částka k zaplacení.

Bonusy pro zákazníky

Každý zákazník bez výjimky může na vybrané zboží uplatnit slevový kód, díky němuž dokáže při nákupu ušetřit značné množství peněz.

V nabídce sortimentu internetového obchodu Motozem.cz se poměrně často objevuje zboží, které samo o sobě podléhá slevě. Dokonce i v tomto případě můžete využít slevový kód, takže ve výsledku ušetříte ještě mnohem více peněz. Slevový kód je možné využít i pro přítomné akční sety, což je také velice výhodné.

Pokud nechcete, aby vám neustále unikaly výprodeje, akce, novinky v sortimentu nebo jednoduše jakákoli další sleva, stačí se přihlásit k odběru pravidelných informačních newsletterů, které vám začnou chodit do e-mailové schránky. Novinky můžete sledovat i prostřednictvím sociálních sítích, konkrétně na Facebooku, Instragramu či YouTube.

Pokud vás svět motorek opravdu zajímá, můžete si ve chvílích volna přečíst i zajímavé články z dané oblasti, které jsou na portálu Motozem.cz k dispozici. Určitě se dozvíte mnoho zajímavostí, které vám dosud unikaly. Za výhodu se dá bezpochyby považovat také charakter prodávaného zboží. Výbava pro motorkáře je velice specifický typ produktů, který je v takové míře jen velice těžko k sehnání. Expedice zboží probíhá do 24 hodin od připsání platby na účet, což je v porovnání s ostatními internetovými e-shopy také nevídané.

Pokud máte přítele motorkáře, kterému potřebujete předat nějaký dárek tohoto zaměření, není nic jednoduššího, než pořídit dárkový poukaz do obchodu Motozem.cz, čímž vám podstatná část starostí odpadne.

Reklamace a vrácení zboží

Objednávku je možné vrátit zpět odesílateli bez udání důvodu v zákonem stanovené lhůtě 14 dní od převzetí zásilky. Výměnu zboží za nové může provést dokonce v prodloužené lhůtě třiceti dní. Reklamace dále probíhají dle platného reklamačního řádu České republiky.