Sleva 7 % na Bellesfleurs.cz

Slevový kód Vyprší: 31.12.2022
Zadejte v košíku e-shopu Bellesfleurs.cz tento slevový kód a objednávku budete mít o 7 % levěnjší!

O e-shopu Bellesfleurs.cz

Hodí se však také pro významná životní jubilea vašich známých a příbuzných. V nabídce se samozřejmě vyskytují květiny jako například růže a kytice růží, gerbera a mini gerbera, frézie, lilie, anthurium, alstromérie, karafiát, orchidej, chryzantéma, čokolády a doplňky, květinové boxy, pivoňky, růže v krabičce a další skvělé produkty, které svůj účel splní na jedničku. Dále jsou k významným příležitostem určené také kytice pro ženy, kytice pro muže, gratulace a výročí, uzdrav se z lásky, pro firmy, dětské kytice, hrnkové rostliny, smuteční kytice a věnce, živé šperky, svatební kytice, poděkování, promiň, k narození miminka. Na veškerý sortiment navíc může být uplatněna sleva, se kterou získáte skvělý dárek pro druhého za výrazně nižší cenu a při stejné kvalitě. To už se skutečně velice vyplatí.

Nabízený sortiment

Jelikož je sortiment nabízený internetovým obchodem Bellefleurs.cz skutečně specifický, je tomu samozřejmě uzpůsobeno také členění do jednotlivých kategorií, které je velice přehledné a vypadá následovně:

  • Dle květiny – růže a kytice růží, gerbera a mini gerbera, frézie, lilie, anthurium, alstromérie, karafiát, orchidej, chryzantéma, čokolády a doplňky, květinové boxy, pivoňky, růže v krabičce
  • Dle příležitosti – také kytice pro ženy, kytice pro muže, gratulace a výročí, uzdrav se z lásky, pro firmy, dětské kytice, hrnkové rostliny, smuteční kytice a věnce, živé šperky, svatební kytice, poděkování, promiň, k narození miminka
  • Dle barvy – červené, zelené, fialové, růžové, oranžové, žluté, bílé

Jak je patrné z tohoto seznamu, tak při nákupu na Bellefleurs.cz si vybere skutečně každý zákazník. Na veškerý sortiment jde navíc využít sleva, což výslednou cenu výrazně sníží.

Doprava zboží zákazníkovi a platba

Dopravu zákazníkovi je možné prostředkovat pomocí speciálního kurýra za 249 Kč po celé České republice. V Praze se doprava dělí na Tarif NORMAL za 149 Kč a Tarif EXPRESS za 199 Kč. V nočních hodinách se v našem hlavním městě platí v prvním případě 199 Kč a ve druhém 299 Kč.

Poštovné je zpoplatněno ve všech případech, takže nezáleží, jestli na zboží využijete slevový kód či nikoliv.

Platbu je možné provést online bankovním převodem, online platební kartou či na dobírku. Dobírka je dále zpoplatněna částkou 40 Kč v případě, že ji zaplatí příjemce. Pokud zboží dobírkou platí strůjce překvapení, zaplatí dalších 149 Kč.

Bonusy pro zákazníky

Každý zákazník bez výjimky může při nákupu na Bellefleurs.cz uplatnit slevový kód, díky němuž se mu podaří ušetřit skutečně značné peníze. To se skutečně vyplatí.

Za bonus se dá bezesporu považovat také charakter nabízených produktů. Vezměte si, že se blíží nějaké významné výročí vašeho partnerského života, jenže si pořád dokola lámete hlavu, jaký dárek by mohl váš milovaný protějšek potěšit. Nejlepším řešením jsou stále květiny a když už květiny, tak s plnou parádou. To znamená profesionální úpravu dárku a také speciální doručení třeba do zaměstnání nebo domů. Slevový kód vám navíc dovolí ušetřit peníze, takže se při výběru květiny nemusíte nijak omezovat.

Květiny jsou opravdu vděčným dárkem, kterým nikoho neurazíte. Právě proto je v základním produktovém rozdělení uvedeno hned několik různých příležitostí, k nimž se květiny jako dárek hodí. Díky tomu si určitě uvědomíte, že tímto směrem se můžete při plánování dárku vydávat zcela pravidelně a vždycky vsadíte na správného koně. Odpadne vám tak spoustu zbytečných hodin strávených nad přemýšlením o dárcích, které stejně ve většině případů nepřinesou kýžený úspěch.

 

Možná, že v péči o řezané květiny nejste žádnými odborníky. To ale samozřejmě nevadí, jelikož přímo na zmíněném e-shopu je k dispozici přehledný blog, kde se podobnými skutečnostmi zabývají odborníci. Vy se tak dozvíte spoustu nových informací, které později zužitkujete.

Pokud si nevíte s nákupem květiny rady, stačí se poradit s provozovateli e-shopu, kteří vždy ochotně představí svůj názor. Chat je dostupný každému návštěvníkovi e-shopu.

Reklamace a vrácení zboží

Stornování objednávky je možné 24 hodin před termínem doručení. Kupříkladu u svatební objednávky je kupující povinen zaplatit storno poplatek ve výši 50 % z částky, jelikož je rozsah objednávky skutečně enormní. Zboží vzhledem ke svému charakteru nelze vrátit ve lhůtě 14 dní od převzetí zásilky bez udání důvodu, což je pro všechny zákazníky určitě zcela pochopitelné. Reklamace dále probíhají dle platného reklamačního řádu, který je uveden přímo na e-shopu.