Doprava zdarma nad 1 199 Kč na Libristo.cz

Akce Vyprší: 31.12.2021
Nakupte v online knihkupectví, Libristo.cz, za více jak 1 199 Kč a doprava zdarma je...Více informací

Nakupte v online knihkupectví, Libristo.cz, za více jak 1 199 Kč a doprava zdarma je Vaše! Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

Nabídka obsahuje nové tituly nejrůznějších světových jazyků, ale také klasická díla světové literatury. Eshop nabízí na svých stránkách bohatý výběr knih, přehledně řazených do kategorií. Orientace na těchto stránkách je opravdu snadná, rychlá a bezproblémová. Každý den je nabídka rozšiřována o desítky nových knih nejrůznějších žánrů.

Zákazník může nakupovat na přehledných stránkách s doručením přímo domů nebo může navštívit některé z více jak 2700 odběrných míst po celé ČR. Záruka kvality a spokojenosti je pro tento internetový obchod samozřejmostí. Během své existence se e-shop stal ověřeným a spolehlivým prodejcem, který získal celou řadu zajímavých ocenění. Obrovská nabídka služeb a bonusových programů dělá z tohoto e-shopu symbol pohodového nakupování.

Nabídka sortimentu Libristo.cz

Libristo.cz má i zajímavou filozofii, tvrdící, že pravidelné čtení nás posouvá dále. A aby bylo co číst, tak každý den připravují pro své zákazníky nové i stávající tituly nejrůznějších světových jazyků a žánrů. Sortiment je pravidelně doplňován o miliony knižních titulů. Knihy na tomto e-shopu neznají hranice, a proto zde najde každý přesně to, co hledá. Jsou zde k nalezení novinky ze světové i tuzemské literární scény, stálice knižního světa i bestsellery české knižní scény, ale také té zahraniční. Všechny knihy tak najdete zde na jednom místě a bude vám stačit jedno poštovné.

Co se týče jazyků, najdete zde knihy v češtině, slovenštině, angličtině, ale také v němčině, španělštině, ruštině, francouzštině, italštině a v dalších světových jazycích. Obchod nenabízí jenom knihy, ale k dostání zde jsou také DVD, CD, kalendáře, hry, papírenské zboží, diáře, audio a mnoho dalšího.

Výhody a možnosti ušetření Libristo.cz

E-shop Libristo.cz se neustále rozrůstá a vylepšuje své služby. Díky mladému kolektivu s mnoha zajímavými nápady dokáže e-shop zaujmout zákazníky svými perfektními možnostmi nákupu. Právě díky velkému množství zákazníků získal e-shop celou řadu ocenění od spokojených čtenářů, kteří zde rádi nakupují. Právě jim, ale také nově příchozím, nabízí e-shop celou řadu výhod, jak ušetřit na nákupu. Mezi klíčové patří i účast v partnerském věrnostním programu, který je otevřený pro každého. Zde lze získat nejrůznější slevy na knihy nebo využít nadstandartní lhůtu pro vrácení zboží.

V současné době nabízí e-shop slevu 50 Kč na první nákup, což se určitě vyplatí. Stejně tak je zde možné využít studentských a učitelských slev nebo využít možnosti opravdu rychlého doručení. Každou chvíli nabízí e-shop nějaké slevové akce, na které se rozhodně vyplatí reagovat. Ušetřit na nákupu je možné také díky zvolenému množství produktů a dopravě, neboť e-shop nabízí dopravu zdarma nad určitou částku, což je dnes už téměř samozřejmostí.

Doprava a platba

Knižní obchod Libristo.cz, je i přes specializaci na zahraniční literaturu, určen i tuzemským zákazníkům. V rámci dopravy je možné využít služeb dvou dopravců:

  • PPL (poštovné 79 Kč)
  • Česká pošta (poštovné 79 Kč)

V případě nákupu nad 1199 Kč je doprava zdarma. Zákazník může navštívit odběrné místo, kterých je v rámci ČR přes 2700. Co se týče plateb, tak je zde možné platit:

  • přímo při převzetí zásilky
  • bankovním převodem
  • platba na fakturu

Servis a reklamace

Velkým kladem internetového obchodu je dobrý prozákaznický přístup. A to jak v případě možných reklamací, tak zde zaujme také nadstandartní lhůta pro vrácení zboží pro členy věrnostního programu. V případě reklamace nebo vrácení zboží je nutné kontaktovat zákaznický servis a řídit se jeho pokyny.


Podobné slevy

Sleva 7 % na nákup na Footshop.cz

Získejte slevu 7 % při nákupu nezlevněného zboží na e-shopu Footshop.cz. Stačí zadat do příslušného...Více informací

Získejte slevu 7 % při nákupu nezlevněného zboží na e-shopu Footshop.cz. Stačí zadat do příslušného políčka v nákupním košíku tento slevový kód. Neplatí pro zboží ve slevě a značku Jordan. Méně informací

Sleva 42 % na celou objednávku z původních cen na MyProtein.cz

Přinášíme vám exkluzivní slevový kód, díky kterému nakoupíte na MyProtein.cz se slevou 42 % z...Více informací

Přinášíme vám exkluzivní slevový kód, díky kterému nakoupíte na MyProtein.cz se slevou 42 % z původních cen! Méně informací

Zimní slevy až 50 % na Bonprix.cz

V e-shopu Bonprix.cz nyní probíhají velké zimní slevy, se kterými nakoupíte vybrané módní kousky se...Více informací

V e-shopu Bonprix.cz nyní probíhají velké zimní slevy, se kterými nakoupíte vybrané módní kousky se slevou až 50 %. Méně informací

Získat slevu
Expirováno

Sleva 7 % na vše nezlevněné na BePink.cz

Využijte slevový kód na e-shopu BePink.cz a získejte 7% slevu na všechno nezlevněné zboží.

Extra sleva 25 % na Zoot.cz

Využijte slevový kód na extra slevu 25 % na Zoot.cz. Slevu lze uplatnit pouze na...Více informací

Využijte slevový kód na extra slevu 25 % na Zoot.cz. Slevu lze uplatnit pouze na výrobky z vybrané kategorie. Méně informací