Slevy až 50 % na nábytek na Nábytek-Forliving.cz

Akce Vyprší: 31.12.2020
Akční nabídka na Nábytek-Forliving.cz! Slevy až 50 % na nábytek a bytové doplňky.
Získat slevu
100% Funkční

Doprava zdarma nad 10 000 Kč na Nábytek-Forliving.cz

Akce Vyprší: 31.12.2020
Pokud nakoupíte nábytek za více jak 10 000 Kč na Nábytek-Forliving.cz tak Vám zboží bude doručeno...Více informací

Pokud nakoupíte nábytek za více jak 10 000 Kč na Nábytek-Forliving.cz tak Vám zboží bude doručeno vlastní dopravou Forliving zcela zdarma. Navíc Vaše objednávka bude doručena minimálně za první uzamykatelné dveře. Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

Spoléhat můžete také na rozsáhlou základnu různých designů a stylů, které na e-shopu mají své zastoupení. Mnoho z vás dokáže jistě ocenit Nábytek Forliving slevový kód, se kterým se jednotlivé položky, jakými jsou například stolky, židle, obývací stěny, pohovky, šatní skříně, ale i termosky nebo dózy, stávají opravdu levnými. Nábytek Forliving sleva dokáže potěšit každého, kdo se pouští do rekonstrukce nebo vybavení nového domu.

Nabízený sortiment zboží

Sortiment e-shopu nábytek-Forliving čítá opravdu velké množství produktů, kterými lze doplnit interiér i exteriér vaší domácnosti. Zboží je děleno do jednotlivých přehledných kategorií:

 • obývací pokoj
 • bytové doplňky
 • ložnice
 • dětský pokoj
 • domácí potřeby
 • jídelna
 • předsíň
 • kancelář
 • kuchyně
 • zahrada
 • koupelna

Kromě nábytku se tedy v sortimentu objevuje i nespočet různých doplňků a příslušenství k jednotlivým místnostem, že si každý z vás jistě dokáže vybrat.

Doprava, platba a montáž zakoupených produktů

Doprava je zajišťována převážně vlastními vozidly dodavatele a nebo kurýrní službou (Česká pošta). Dodavatel si vyhrazuje právo měnit způsob dopravy v závislosti na objednaném zboží a jeho charakteru. Zboží doručené Českou poštou obvykle dorazí k zákazníkovi do 24 hodin od odeslání. Pokud je zvoleno doručení firemními vozy, předpokládaná doba doručení se nemění. Navíc získáte možnost domluvy s operátorem skrze telefonický hovor.

Dopravné při objednávce do 10 000 Kč hradí zákazník a jedná se o částku, která se mění v závislosti na skladbě zboží. Můžete ovšem počítat s částkami 110 Kč, 155 Kč a 199 Kč. Při objednávce nad 10 000 Kč zákazník dopravu neplatí, protože je ve všech případech hrazena prodávajícím. Společně se zbožím samozřejmě dorazí i tištěná faktura.

Zákazníci mohou navíc zvolit možnost výnosu nábytku a následnou montáž odborníky, kterými Nábytek-Forliving oplývá. Tyto služby ulehčí práci mnohým z vás a jsou k dostání za velice přijatelné ceny.

Možnosti úhrady jsou opravdu pestré. Při platbě dobírkou musí zákazník (osoba s trvalým pobytem v ČR) počítat s poplatkem ve výši 30 Kč. Platba bankovním převodem nebo on-line kartou není nijak zpoplatněna.
Zboží si lze vyzvednout přímo v kamenné prodejně a rovnou jej tak také zaplatit, a to hotově i kartou.

Zákazník může koupit zboží na splátky, pokud je pro něj nákup najednou finančně neúnosný. V případě objednání zboží nad 40 000 Kč dodavatel požaduje zálohu 5 % z ceny kvůli výskytu možných fiktivních objednávek.

Bonusy, které Nábytek-Forliving nabízí

Výhodou se stává už výše zmíněný nákup na splátky, který mnohým z vás dokáže ulehčit finanční námahu. Dále jsou zákazníci pravidelně informování o právě probíhajících slevách a výprodejích na viditelných místech portálu. Výnos a montáž zakoupeného zboží také dokáže usnadnit život.

Zákazník má možnost získat přístup k trvalému přísunu akcí a novinek v sortimentu prostřednictvím pravidelně zasílaných newsletterů. K tomu navíc získá 5 % slevu na první nákup. Nábytek-Forliving sleva navíc přichází i v podobě slevových kupónů. Pokud k vybranému zboží v nákupním košíku přiložíte Nábytek-Forliving slevový kód, můžete na produktech ušetřit opravdu krásné peníze, které následně použijete jiným způsobem.

Zákazník může v případě nerozhodnosti využít možnost navštívení vzorkové prodejny, kde se mu dostane dostatek informací k následnému nákupu.

Reklamace zboží

Reklamaci zboží můžete zařídit vypsáním reklamačního formuláře, kam zadáte všechny příslušné údaje a následně jen čekáte, až dojde k vyřízení ze strany prodejce.


Podobné slevy

Sleva 2 % na Onlineshop.cz

Tento slevový kód Vám ušetří 2 % při nákupu zboží na Onlineshop.cz, tak ho využijte!

Sleva 20 % pro držitele karet ISIC, ITIC a další na Frutiko.cz

Držitelé karet ISIC, ITIC, IYTC či ALIVE mají slevu ve výši 20 % na Frutiko.cz!
Získat slevu
31.12.2020

Sleva 3 % za registraci na RedEd.cz

Zaregistrujte se v e-shopu RedEd.cz a získáte slevu ve výši 3 %, kterou lze uplatnit...Více informací

Zaregistrujte se v e-shopu RedEd.cz a získáte slevu ve výši 3 %, kterou lze uplatnit na objednávky v hodnotě nad 2 000 Kč. Méně informací

Získat slevu
31.12.2020

Sleva 30 % na celou kategorii oblečení cool club na Sparkys.cz

Využijte slevový kód na 30% slevu na veškeré produkty z kategorie oblečení cool club na...Více informací

Využijte slevový kód na 30% slevu na veškeré produkty z kategorie oblečení cool club na Sparkys.cz! Méně informací

Prémiové značky se slevou a 70 % na Vivantis.cz

Tento týden máte možnost nakoupit na e-shopu Vivantis.cz produkty prémiových značek se slevou až 70...Více informací

Tento týden máte možnost nakoupit na e-shopu Vivantis.cz produkty prémiových značek se slevou až 70 %! Méně informací

Získat slevu
4. 10. 2020