Dormeo.cz – doprava zdarma

Slevový kupón Vyprší 31. 12. 2019
Přinášíme slevový kupón na dopravu zdarma na nákup na Dormeo.cz.... Více informací

Přinášíme slevový kupón na dopravu zdarma na nákup na Dormeo.cz. Méně informací

Expirované Dormeo.cz slevové kupóny a kódy

Dormeo.cz – sleva 20% na matrace

Akční nabídka Expirováno
V rámci Světového dne spánku, který vychází na dnešní den, můžete na Dormeo.cz zakoupit všechny... Více informací

V rámci Světového dne spánku, který vychází na dnešní den, můžete na Dormeo.cz zakoupit všechny oblíbené matrace se skvělou slevou 20%! Taková nabídka se opravdu vyplatí. Inovativní technologie Octaspring, až 15 let záruka a až 100 dní na vyzkoušení – to už rozhodně stojí za vyzkoušení. Méně informací

Získat akci
100% funkční

Dormeo.cz – sleva 300 Kč

Slevový kupón Expirováno
Použijte náš slevový kupón, nakupte na Dormeo.cz alespoň za 3 000 Kč a sleva 300... Více informací

Použijte náš slevový kupón, nakupte na Dormeo.cz alespoň za 3 000 Kč a sleva 300 Kč je vaše! Méně informací

Dormeo.cz – sleva 500 Kč

Slevový kupón Expirováno
Použijte náš slevový kupón, nakupte na Dormeo.cz alespoň za 5 000 Kč a sleva 500... Více informací

Použijte náš slevový kupón, nakupte na Dormeo.cz alespoň za 5 000 Kč a sleva 500 Kč je vaše! Méně informací

Dormeo.cz – RED Friday sleva až 61%

Akční nabídka Expirováno
E-shop Dormeo nabízí v rámci akce RED Friday slevy až 61%. Sleva běží na veškeré druhy... Více informací

E-shop Dormeo nabízí v rámci akce RED Friday slevy až 61%. Sleva běží na veškeré druhy zboží v nabídce Dormeo.cz a tak si jistě vybere každý. Méně informací

Získat akci
100% funkční

Dormeo.cz – sleva 50% na polštáře Siena

Akční nabídka Expirováno
Klasický polštář Siena má náplň z kousků paměťové pěny. Výšku polštáře můžete individuálně upravit podle... Více informací

Klasický polštář Siena má náplň z kousků paměťové pěny. Výšku polštáře můžete individuálně upravit podle svých potřeb. Díky speciálnímu designu potahu si můžete vybrat mezi zimní a letní stranou a přizpůsobit vzdušnost a teplo ročnímu období. Kupte si nyní sadu dvou těchto polštářů se slevou 50%! Méně informací

Získat akci
100% funkční

To vše samozřejmě v té nejvyšší kvalitě. Na veškerý sortiment může být uplatněna sleva, která výslednou částku dokáže přizpůsobit vašim finančním možnostem.

Nabízený sortiment

Dormeo.cz své produkty dělí do několika hlavních, přehledných kategorií:

  • matrace – z paměťové pěny, s pěnovými pružinami, z přírodních materiálů, Ecocell
  • přistýlky
  • polštáře – anatomické, klasické, z paměťové pěny, z přírodních materiálů
  • přikrývky – letní, zimní, celoroční, dekorativní
  • povlečení
  • pro děti
  • rošty a postele
  • koupelna
  • doplňky

Každá skupina zboží je zastoupena značným množstvím nezaměnitelných výrobků, které potěší naprosto každého. Navíc se často setkáte i s produkty, které sleva učinila mnohem dostupnějšími. Zkrátka si z široké nabídky vybere naprosto každý.

Doprava zboží zákazníkovi a platba

K dopravě lze zvolit Českou poštu, která doručí balík do ruky při platbě on-line za 120 Kč. V případě, že zvolíte dobírku, se cena poštovného navýší na 155 Kč.

Přepravce GEIS vám zboží dodá za 120 Kč při platbě on-line. Pokud se rozhodnete zvolit dobírku, cena se zvýší na 155 Kč. To samé platí i pro přepravu objednávky, kterou si zákazník zvolil na splátky.

Objednávku je možno dopravit na předem zvolenou adresu Uloženky, kdy doprava stojí 65 Kč při platbě on-line a 85 Kč, jestli budete platit až při převzetí.

Bonusy e-shopu

Pokud se zákazníkovi zdá částka za vybrané zboží příliš vysoká, aby ji dokázal zaplatit najednou, má možnost zřízení splátkového kalendáře.

S nákupem na Dormeo.cz získáte vysoce kvalitní produkty, které všichni členové vaší domácnosti jistě ocení. To je zřejmě největší výhodou e-shopu. Sleva může navíc nabídku zboží výrazně přizpůsobit vašim finančním možnostem.

Pokud se rozhodnete stát členem Clubu 5*, získáte slevy na sortiment e-shopu až 70 %. Navíc získáte ještě uvítací dárek v podobě úžasného polštáře.

Na všechen sortiment e-shopu můžete uplatnit slevový kód, díky kterému se vám dostane skvělých produktů za velice přijatelnou cenu. Můžete jej navíc uplatnit i na produkty, které již předtím byly zlevněné.

Registrace nového uživatele na e-shopu Dormeo.cz přináší možnost zasílání pravidelných informačních newsletterů a také získáte možnost sledovat své zásilky. Budete mít navíc přístup k přehledu o všech svých dosavadních nákupech. I nákup jako takový se stane o hodně snadnější a rychlejší záležitostí.

Na e-shopu Dormeo.cz pravidelně probíhají různé slevy a výprodeje (například zimní), které potěší každého zákazníka. I na tyto produkty lze uplatnit slevový kód. K ruce má každý z vás navíc i službu Nákupního rádce, kde se vám jistě dostane odpovědí na mnohé vaše otázky. Zjistíte například, jakým způsobem byste měli přistupovat k výběru polštáře nebo matrace. Na portálu se navíc nachází i množství opravdu zajímavých tématických článků, které dodají čtenářům mnoho praktických informací, ale i zajímavostí, o kterých do té doby neměli ani tušení.

Reklamace a vrácení zboží

Pokud vám z jakékoli příčiny nebude zakoupené zboží vyhovovat, můžete jej do 14 dní vrátit bez udání důvodu. Zároveň s tím vám budou vráceny peníze. V případě matrací se tato lhůta dokonce prodlužuje na 30 dní. Tato lhůta se vztahuje i na produkty, na které byl uplatněný slevový kód.

Na matrace je zároveň stanovena i nadstandardní záruční lhůta, která se pohybuje mezi 6 až 15 lety. Bližší informace k fungování reklamačního řádu a také k průběhu objednávek získáte na telefonním čísle 272 188 443.