Expirované Dormeo.cz slevové kupóny a kódy

Dormeo.cz – sleva 50% na polštáře Siena

Akční nabídka Expirováno
Klasický polštář Siena má náplň z kousků paměťové pěny. Výšku polštáře můžete individuálně upravit podle... Více informací

Klasický polštář Siena má náplň z kousků paměťové pěny. Výšku polštáře můžete individuálně upravit podle svých potřeb. Díky speciálnímu designu potahu si můžete vybrat mezi zimní a letní stranou a přizpůsobit vzdušnost a teplo ročnímu období. Kupte si nyní sadu dvou těchto polštářů se slevou 50%! Méně informací

Získat akci
100% funkční

Dormeo.cz – sleva 20% na matrace

Akční nabídka Expirováno
V rámci Světového dne spánku, který vychází na dnešní den, můžete na Dormeo.cz zakoupit všechny... Více informací

V rámci Světového dne spánku, který vychází na dnešní den, můžete na Dormeo.cz zakoupit všechny oblíbené matrace se skvělou slevou 20%! Taková nabídka se opravdu vyplatí. Inovativní technologie Octaspring, až 15 let záruka a až 100 dní na vyzkoušení – to už rozhodně stojí za vyzkoušení. Méně informací

Získat akci
100% funkční

Dormeo.cz – sleva 5% na polštáře

Slevový kupón Expirováno
Set 2 anatomických polštářů z paměťové pěny Siena můžete mít díky našemu slevovému kód ještě... Více informací

Set 2 anatomických polštářů z paměťové pěny Siena můžete mít díky našemu slevovému kód ještě o 5% levnější. Anatomický polštář Siena z paměťové pěny má stylový moderní tvar. Ideální je pro osoby, které spí na boku či na zádech. Méně informací

Dormeo.cz – sleva 10%

Akční nabídka Expirováno
Na Dormeo.cz běží slevová akce k příležitosti MDŽ. Sleva 10% platí na vybrané a oblíbené... Více informací

Na Dormeo.cz běží slevová akce k příležitosti MDŽ. Sleva 10% platí na vybrané a oblíbené produkty jako například přistýlky, matrace, povlečení, polštáře, rošty a další. Méně informací

Získat akci
100% funkční

Dormeo.cz – doprava zdarma

Akční nabídka Expirováno
Při nákupu nad 3 999 Kč na Dormeo.cz získáte dopravu zcela zdarma. Kupte si kvalitní... Více informací

Při nákupu nad 3 999 Kč na Dormeo.cz získáte dopravu zcela zdarma. Kupte si kvalitní matraci, polštáře, peřiny a další vybavení do ložnice a neřešte a neplaťte dopravu. Méně informací

Získat akci
100% funkční

To vše samozřejmě v té nejvyšší kvalitě. Na veškerý sortiment může být uplatněna sleva, která výslednou částku dokáže přizpůsobit vašim finančním možnostem.

Nabízený sortiment

Dormeo.cz své produkty dělí do několika hlavních, přehledných kategorií:

  • matrace – z paměťové pěny, s pěnovými pružinami, z přírodních materiálů, Ecocell
  • přistýlky
  • polštáře – anatomické, klasické, z paměťové pěny, z přírodních materiálů
  • přikrývky – letní, zimní, celoroční, dekorativní
  • povlečení
  • pro děti
  • rošty a postele
  • koupelna
  • doplňky

Každá skupina zboží je zastoupena značným množstvím nezaměnitelných výrobků, které potěší naprosto každého. Navíc se často setkáte i s produkty, které sleva učinila mnohem dostupnějšími. Zkrátka si z široké nabídky vybere naprosto každý.

Doprava zboží zákazníkovi a platba

K dopravě lze zvolit Českou poštu, která doručí balík do ruky při platbě on-line za 120 Kč. V případě, že zvolíte dobírku, se cena poštovného navýší na 155 Kč.

Přepravce GEIS vám zboží dodá za 120 Kč při platbě on-line. Pokud se rozhodnete zvolit dobírku, cena se zvýší na 155 Kč. To samé platí i pro přepravu objednávky, kterou si zákazník zvolil na splátky.

Objednávku je možno dopravit na předem zvolenou adresu Uloženky, kdy doprava stojí 65 Kč při platbě on-line a 85 Kč, jestli budete platit až při převzetí.

Bonusy e-shopu

Pokud se zákazníkovi zdá částka za vybrané zboží příliš vysoká, aby ji dokázal zaplatit najednou, má možnost zřízení splátkového kalendáře.

S nákupem na Dormeo.cz získáte vysoce kvalitní produkty, které všichni členové vaší domácnosti jistě ocení. To je zřejmě největší výhodou e-shopu. Sleva může navíc nabídku zboží výrazně přizpůsobit vašim finančním možnostem.

Pokud se rozhodnete stát členem Clubu 5*, získáte slevy na sortiment e-shopu až 70 %. Navíc získáte ještě uvítací dárek v podobě úžasného polštáře.

Na všechen sortiment e-shopu můžete uplatnit slevový kód, díky kterému se vám dostane skvělých produktů za velice přijatelnou cenu. Můžete jej navíc uplatnit i na produkty, které již předtím byly zlevněné.

Registrace nového uživatele na e-shopu Dormeo.cz přináší možnost zasílání pravidelných informačních newsletterů a také získáte možnost sledovat své zásilky. Budete mít navíc přístup k přehledu o všech svých dosavadních nákupech. I nákup jako takový se stane o hodně snadnější a rychlejší záležitostí.

Na e-shopu Dormeo.cz pravidelně probíhají různé slevy a výprodeje (například zimní), které potěší každého zákazníka. I na tyto produkty lze uplatnit slevový kód. K ruce má každý z vás navíc i službu Nákupního rádce, kde se vám jistě dostane odpovědí na mnohé vaše otázky. Zjistíte například, jakým způsobem byste měli přistupovat k výběru polštáře nebo matrace. Na portálu se navíc nachází i množství opravdu zajímavých tématických článků, které dodají čtenářům mnoho praktických informací, ale i zajímavostí, o kterých do té doby neměli ani tušení.

Reklamace a vrácení zboží

Pokud vám z jakékoli příčiny nebude zakoupené zboží vyhovovat, můžete jej do 14 dní vrátit bez udání důvodu. Zároveň s tím vám budou vráceny peníze. V případě matrací se tato lhůta dokonce prodlužuje na 30 dní. Tato lhůta se vztahuje i na produkty, na které byl uplatněný slevový kód.

Na matrace je zároveň stanovena i nadstandardní záruční lhůta, která se pohybuje mezi 6 až 15 lety. Bližší informace k fungování reklamačního řádu a také k průběhu objednávek získáte na telefonním čísle 272 188 443.