Zoohit.cz – sleva 5%

Slevový kupón Neomezená platnost
Sleva 5% na první nákup na Zoohit.cz je tu pro každého! Stačí zadat náš slevový... Více informací

Sleva 5% na první nákup na Zoohit.cz je tu pro každého! Stačí zadat náš slevový kód při objednávce. Chovatelské potřeby a krmivo se tak hned stane levnější. Méně informací

Expirované Zoohit.cz slevové kupóny a kódy

Zoohit.cz – sleva 10% na kočkolit značek Tigerino a Greenwoods

Slevový kupón Expirováno
Využijte speciální slevu 10% na podestýlky značek Tigerino a Greenwoods a udělejte si zásoby ověřených... Více informací

Využijte speciální slevu 10% na podestýlky značek Tigerino a Greenwoods a udělejte si zásoby ověřených druhů nebo vyzkoušejte nová malá balení, která ještě neznáte. Méně informací

Zoohit.cz – Zimní výprodej – sleva 15% na vybrané produkty

Slevový kupón Expirováno
Na Zoohit.cz právě probíhá zimní výprodej se slevou 15% na vybrané produkty pro kočičky i pejsky.

Pro jakékoliv vaše zvířátko

Na e-shopu je pro zákazníky připraven skutečně bohatý výběr produktů pro jejich domácí mazlíčky. Výběr rozhodně není omezen jen na úzký okruh chovatelů, ale je schopen uspokojit poptávku chovatelů psů, koček, malých hlodavců, ptactva, ale i milovníků akvaristiky.

Chovatele psů tak můžou v e-shopu zakoupit kvalitní krmivo, doplňky stravy, pamlsky, ale i nejrůznější hračky, pelíšky z různých materiálů, boudy, přepravky nebo třeba vodítka a obojky. Obchod pravidelně organizuje slevové akce, nebo rozdává slevové kupony, s jejichž použitím je tak nakupování mnohem výhodnější. Nezapomíná se samozřejmě ani na hygienu, která je u psů velmi důležitá, a proto obchod nabízí i všelijaké kartáče a hřebeny, nůžky nebo speciální strojky na psy.

Nejenom krmení, ale i doplňky a další potřeby

Milovníci koček jistě ocení bohatou nabídku kočičích sítí nebo dvířek, kočičích záchodů, hraček a prolézaček vyrobených speciálně pro kočky. Chovatelé ptactva zase můžou vybírat z krásné nabídky klecí a voliér, ale i krmítek a budek, pro volně žijící ptáky.

Obchod nezapomíná ani na zapálené akvaristy a pro ně má přichystané přípravky pro péči a úpravu akvárií, přírodní i moderní dekorace nebo výkonné filtry a čerpadla.

Firma si velmi váží svých zákazníků a doufá, že jejich služeb budou využívat opakovaně. Proto vytvořila rozsáhlý bonusový program pro stálé zákazníky, obdarovává stálé i nové zákazníky slevovými kódy a pořádá speciální výprodejové akce. V rámci bližšího kontaktu se zákazníky vydává i vlastní magazín plný tipů, triků a nových trendů z oblasti chovatelství.