Sleva 100 Kč na první nákup na FirmaNaZážitky.cz

Akce Vyprší: 31.12.2022
Allegria - FirmaNaZážitky.cz nabízí slevový kód ve výši 100 Kč na jakýkoli nezlevněný zážitkový poukaz. Stačí...Více informací

Allegria – FirmaNaZážitky.cz nabízí slevový kód ve výši 100 Kč na jakýkoli nezlevněný zážitkový poukaz. Stačí se přihlásit k odběru newsletteru a zadat kód, který Vám přijde na e-mail, v nákupním košíku do kolonky Promokód. Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

O e-shopu FirmaNaZážitky.cz (Allegria)

FirmaNaZážitky.cz dokáže vyhovět přáním všech svých zákazníků díky širokému rozpětí působnosti svých produktů. Ty se nacházejí ve všech krajích České republiky. Dále je možné zážitek vyhledat i podle charakteru, který požadujete. Rozdělení vypadá následovně:

  • adrenalinové zážitky
  • eurovíkendy
  • gurmánské zážitky
  • hobby a zážitky se zvířaty
  • letecké zážitky
  • masáže a wellness zážitky
  • zážitkové jízdy
  • zážitkové pobyty
  • výprodeje spojené s některým obdobím roku

Tato nabídka skýtá zákazníkům skutečnou svobodu a možnost zapojení fantazie. Můžete si navíc poskládat výslednou nabídku produktů podle kritérií, která jsou pro vás důležitá při konečném rozhodování. Těmi se stávají zejména cena, lokalita a fakt, pro koho je dárek určen.

Doprava a platba objednávky

Balík je možné doručit zákazníkovi několika způsoby. Pokud zvolíte doručení poukazu mailem, zdarma vám kýžený produkt dorazí během okamžiku. Pak už stačí poukaz pouze vytisknout.

Doporučeně prostřednictvím České pošty balík dorazí do pěti pracovních dnů. Cena doručení bez dobírky je 49 Kč, cena s dobírkou 20 Kč.

Balík do ruky přepravovaný Českou poštou dorazí do druhého dne od odeslání. Cena s dobírkou je spočítána na 119 Kč, cena bez dobírky je 99 Kč.

Balík na poštu dorazí taktéž do dvou pracovních dnů a cena této služby se v obou případech neliší od balíku do ruky.

Osobní vyzvednutí je zdarma a může k němu dojít na pobočkách Praha – OC Chodov nebo Praha – OC Smíchov. Tam je však nutné se řídit pracovní dobou poboček. K vyzvednutí objednávky můžete využít i samotnou centrálu obchodu.

Službou Messenger je možnost si nechat dopravit objednávku pouze v Praze a za cenu 158 Kč.

Přepravce PPL doručí zásilku do dvou pracovních dnů. Zákazníka vyjde na 99 Kč bez dobírky a 119 Kč s dobírkou.

Platit za zboží je možné hotově, bankovním převodem, on-line kartou, kartou fyzickou, dobírkou, Sodexo benefity, poukázkami SODEXO, fakturou, kreditem z účtu Allegria, zaměstnaneckými benefity nebo platbou přes Servis 24. Možnosti jsou tedy opravdu top na trhu.

Bonusy spojené s Firmanazazitky.cz

Na e-shopu FirmaNaZážitky.cz se vám dostane mnoha rad, jakým směrem se při výběru vhodného dárku ubírat. S tím samozřejmě souvisí i fakt, že můžete zakoupit dárkové poukazy.

Registrace do seznamu uživatelů vám přinese obrovské množství výhod. Zejména se můžete těšit na 100 Kč slevu, kterou lze uplatnit při prvním nákupu, typy na originální dárky a další speciální výhody, kterých se vám jinak nedostane. Zároveň získáte přístup k zasílání newsletterů do vaší e-mailové schránky, kterými budete pravidelně informování o probíhajících akcích a novinkách v sortimentu

Zboží tohoto e-shopu podléhá garanci nejnižší ceny, protože si své dodavatele pečlivě vybírají. I tak ale můžete nízké ceně ještě pomoci i vy samotní, a to když využijete slevový kód. FirmaNaZážitky.cz a její sleva se skutečně vyplatí a přinese vám plno radosti.

Reklamace a vrácení peněz

Pokud zákazníkovi z nějakého důvodu zážitek nesedí a rozhodne se jej vrátit, není problém. Do 14 dní od zakoupení poukazu dostanete částku v plné výši zpět. Zejména v případě vybírání dárku, u kterého si nejste tak úplně jisti reakcí obdarovaného, se tento způsob vrácení skutečně vyplatí.