Ajaj! Nic tu není.

V současné době zde není žádná sleva.

Veškerý sortiment, který společnost nabízí, pochází od známých a prodávaných značek. Sezónní sortiment si také můžete přijít prohlídnout osobně, přímo na prodejnu v Jičíně. Každý kutil či milovník zahrad si zde jistě najde to své.

Sortiment

Nabídka tohoto eshopu je opravdu rozmanitá a zboží zde můžete vybírat z několika kategorií:

 • Zahrada
 • Nářadí
 • Bazény
 • Sport
 • Elektrospotřebiče
 • Domácnost
 • Děti a hračky
 • Dekorace

Pro všechny, kdo rádi zkrášlují a opečovávají svou zahradu, je určena právě kategorie s názvem ZAHRADA, kde najdete například zahradní domky, skleníky, zahradní nábytek a další. Pokud rádi tvoříte, a chybí vám nějaké vybavení, určitě se podívejte do sekce s názvem NÁŘADÍ, kde najdete všechno, od drobného zboží, elektrického nářadí, regálů až po průmyslové vysavače a svářecí techniku.

Že ještě nemáte doma bazén? Nevadí, na tomto eshopu si zcela jistě nějaký vyberete a k tomu i veškeré vybavení včetně dekorací a nafukovacích hraček. Také se podívejte na kategorii, která je určena pro všechny sportovní nadšence s názvem SPORT, rozhodně zde najdete všechno, co hledáte. Také všechny spotřebiče, které vám doma ještě chybí, nebo už je potřebujete vyměnit, jsou v části s názvem ELEKTROSPOTŘEBIČE. Díky sekci DOMÁCNOST si vybavíte celý dům či byt, nebo můžete dokoupit jenom drobné dekorace v části s názvem DEKORACE.

Pro všechny děti je vám k dispozici kategorie DĚTI A HRAČKY, kde můžete vybírat jak z nejrůznějších hraček, které děti milují, tak ze všech nezbytností, které k životu potřebují.

Neplaťte plnou cenu

Pokud nechcete platit plnou cenu a naopak se vám hodí každá koruna, tak vám pomůžeme, jak na to.

Slevy a akce

Pravidelně se na eshopu objevují slevy a nejrůznější akce na uvedené produkty, je jen potřeba rozkliknout část nazvanou Akce, kde vždy najdete aktuální slevy a akce na zvýhodněné zboží.

Slevy pro zákazníky

Pravidelně jsou také na eshopu slevy pro zákazníky, které platí jen po určitou dobu a jedná se o zveřejnění slevového kódu, který je možný uplatnit pouze v jedné objednávce. Tento kód stačí vložit do nákupního košíku a sleva vám bude odečtena.

Slevové kódy

Nejjednodušší způsob jak ušetřit, je využít slevové kódy na našem portálu, kde můžete ušetřit až několik desítek procent z celkového nákupu. Můžete zde objevit slevové kódy, které lze uplatnit buď na celý sortiment, na dopravu, nebo jen na část z nabízeného zboží, ale jsou vždy jen na určité časové období. Proto doporučujeme pravidelně navštěvovat náš portál, aby vám žádná další sleva neunikla.

Bazar či Výprodej

V některých kategoriích nabízeného sortimentu se můžete setkat se sekcí s názvem BAZAR či VÝPRODEJ. Zde je v nabídce zboží, které bylo již vráceno od zákazníka zpět do eshopu, rozbalené zboží nebo jen zboží, které se vyprodává a tak je za levnější cenu. Proto se vždy vyplatí rozkliknout všechny kategorie a hledat.

Doprava zboží a platební metody

Doprava je možná také na Slovensko, přes společnost GEIS. Cena této dopravy je 350 Kč + 50 Kč dobírka.

Pro doručení zboží lze využít tyto způsoby:

 • PPL, GLS, INTIME – cena dopravy je doporučeně: 87 Kč, dobírka: 116 Kč
 • Česká pošta – cena dopravy je doporučeně: 155 Kč, dobírka: 184 Kč
 • Uloženka – cena dopravy je doporučeně: 59 Kč, dobírka: 88 Kč
 • Paletová přeprava – cena dopravy je doporučeně: od 350 Kč, dobírka: od 379 Kč
 • Osobně ve výdejně – zdarma

Přehled platebních metod:

 • Dobírka
 • Platba předem (platba na účet)
 • Online bankovní převod (pouze pro Českou spořitelnu, KB, ČSOB, Fio banku, mBanku, Raiffeisen BANK a Eru)
 • Online platba kartou (VISA a MasterCard)

Vrácení a výměna zboží

Vrácení a výměnu zboží lze provést klasicky dle zákona do 14 dnů od převzetí zboží s tím, že zboží musí být nepoškozené a nepoužité, v původním nepoškozeném obalu. Pro tyto účely lze využít vzorový formulář, který je zaslán v příloze e-mailu o expedici zboží. Náklady na vrácení zboží jsou hrazeny zákazníkem.

Reklamace

Na zboží platí dle zákona dvouletá záruka, takže v případě jakýchkoliv nedostatků nebo vad, není problém s jeho reklamací. Stačí zaslat reklamované zboží včetně všech jeho součástí a příslušenství na adresu uvedenou na stránkách eshopu spolu s kopií prodejního dokladu (faktury) a popisu zjištěných závad.