Ajaj! Nic tu není.

V současné době zde není žádná sleva.

Žánry e-knih, které na eBux.cz najdete: divadlo, beletrie, dětská literatura, dvojjazyčné e-knihy, filozofie a náboženství, jazyky, kuchařky, gastronomie, odborná literatura, osobní rozvoj a poznání, poezie, podnikání, ekonomie, finance, populárně naučná literatura, právo, daně a účetnictví, psychologie a pedagogika, rodičovství, společenské vědy, sport, zdraví a životní styl, technika, auta, počítače, učebnice, výtvarné techniky, umění, zahrada, zvířata, příroda, zdravotnictví, zdravotnictví – nelékařské obory, sport

Zaměření e-časopisů: lifestyle, sport, zpravodajství, pro ženy, pro muže, pro děti, auto-moto, životní styl, volný čas, zábava, bydlení, odborné časopisy

Žánry audioknih: cestopisy, česká literatura, detektivky, divadlo, dramatizace, filozofie, folklor, historie, hudební nauka, humor, melodrama, mluvené slovo, osobní rozvoj, podnikání, poezie, pohádky, pop, povídky, pro děti, pro dospělé, romantika, romány, sci-fi, fantasy, světová próza, thrillery, války v dějinách, beletrie, výuka, jazyků, životopisné

Jak využít slevové kupóny a poukazy na eBux.cz

Pokud chcete někomu z Vašich blízkých nebo rodiny věnovat elektronickou knihu, na e-shopu můžete zakoupit přímo dárkové poukazy, a to v různých hodnotách. Některé z nich zakoupíte i za nižší cenu, než je ta, na kterou je poukaz vystaven.

Druhy poukazů:

 • Na 300 Kč – zakoupíte za 300 Kč
 • Na 500 Kč – zakoupíte za 450 Kč
 • Na 1.000 Kč – zakoupíte za 900 Kč
 • Na 2.000 Kč – zakoupíte za 800 Kč
 • Na 3.000 Kč – zakoupíte za 700 Kč

Zajímavosti na eBux.cz

Odběr newsletteru

Každý se může přihlásit k odběru všech novinek, nadcházejících akcí a slev. Stačí se jen zaregistrovat zadáním své e-mailové adresy.

Uživatelský účet

Pro využívání služeb on-line obchodu se musíte zaregistrovat.

Na Vašem účtu najdete:

 • Vaši knihovnu – Zde najdete všechny produkty, které jste zakoupili.
 • Předplatné vybraných e-časopisů
 • „Bookmarky a wishlist“ – Sem si „dáte“ tituly, které Vás zaujaly a plánujete si je koupit. Tak je máte všechny hezky pohromadě.

Slevy

E-shop má přímo sekci s názvem „Naše slevy“, kde jsou k dispozici například různé balíčky za zvýhodněnou cenu.

Čtečky

Jelikož jsou všechny prodávané produkty pouze v elektronické podobě, je možné si je přečíst, popřípadě přehrát pomocí čteček, které se dají stáhnout do Vašeho počítače, tabletu nebo mobilního telefonu.

Čtečky, které můžete využít:

 • Wooky
 • Kindle
 • PocketBook

Doprava a platba

Doprava

Na eBux.cz není potřeba řešit dopravu, protože se jedná o elektronickou podobu knih a časopisů, popřípadě audioknihy. Vše je tedy zasláno přímo Vám prostřednictvím internetu ihned po zaplacení. E-knihy a e-časopisy si následně můžete číst prostřednictvím čteček, o kterých jste se mohli dočíst již výše.

Platba:

 • Platba kartou on-line přes platební bránu
 • Platba přes PayU
 • Převodem na bankovní účet

Všechny zmíněné druhy platby jsou bez poplatku.

Odstoupení od smlouvy

Ze zákona můžete odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od obdržení produktu. Lze tak učinit bez udání důvodu. Pro odstoupení je doporučeno využít vzorový formulář, který je uveden na eBux.cz v sekci „Obchodní podmínky“. Dále ho zaslat na adresu provozovny nebo prostřednictvím elektronické pošty.

Reklamace

Záruční lhůta na zboží je 24 měsíců. Pokud chcete zakoupený produkt reklamovat, můžete využít vzorový formulář pro reklamaci, který je spolu s formulářem pro odstoupení od smlouvy uveden na eBux.cz v sekci „Obchodní podmínky“. Reklamaci je možné uplatit na adrese uvedené na webových stránkách e-shopu, telefonicky na zákaznické lince nebo prostřednictvím e-mailu.