Ajaj! Nic tu není.

V současné době zde není žádná sleva.

Sortiment

Nabídka tohoto eshopu je velmi obsáhlá a je členěna do šesti hlavních kategorií:

 • Pracovní oděvy
 • Pracovní obuv
 • Oděvy pro práci / volný čas
 • Ochranné pomůcky – OPP
 • Drogerie, praní, úklid
 • Kancelářské potřeby

V kategorii s názvem Pracovní oděvy můžete dále vybírat dle podkategorií, jako jsou: Zdravotnické oděvy, Gastro oděvy, Reflexní pracovní oděvy, Dětské oděvy, Speciální profesní oděvy, Zimní pracovní oděvy, Montérkové oděvy a Oděvy s potiskem.

Kategorie Pracovní obuv obsahuje kvalitní certifikovanou obuv české výroby značky Santé a také boty slovenské značky Artra. Jedná se o vysoce kvalitní pracovní i outdoorové boty i pro velmi náročného zákazníka.

V další kategorii s názvem Oděvy pro práci / volný čas naleznete velmi široký výběr triček, tepláků, mikin, bund, vest a dalších velmi kvalitních a pohodlných produktů jak pro pracovní, tak pro běžné využití.

Ochranné pomůcky – OPP jsou určené pro všechny lesníky, automechaniky, svářeče a pracovníky na různých rizikových pracovištích, neboť splňují všechny mezinárodní bezpečnostní předpisy a jsou přizpůsobeny na míru každé profesi.

V kategorii Drogerie, praní, úklid naleznete nejrůznější čisticí prostředky, prostředky na praní prádla, zásobníky a dávkovače, papírový sortiment, úklidové pomůcky a další.

Poslední kategorií jsou Kancelářské potřeby, kde můžete vybírat jak psací potřeby, bloky, kancelářské papíry, tak obálky a doplňky.

Velkým plusem tohoto eshopu je výroba na zakázku, kterou nelze opomenout. Stačí vyplnit jednoduchý formulář s názvem „Poptat výrobu na zakázku“ a převést vaše představy ve skutečnost.

Jak ušetřit na Tradetex.cz

Pokud chcete na vaší objednávce něco ušetřit, tak neváhejte a využijte některou z těchto níže popsaných výhod.

Výprodej

Pravidelně na eshopu naleznete zboží, které je v akci. Každé takové zboží je označeno červeným trojúhelníkem s uvedenou slevou, nebo si můžete zboží v Akci vyfiltrovat, stejně jako novinky, zboží, které se doprodává i výprodejové zboží. Uvidíte tak všechny produkty, na kterých nyní probíhá slevová akce, nebo zboží, které se vyprodává a už nebude znovu naskladněno.

Množstevní slevy

Pokud kupujete zboží ve velkém množství, tak můžete uplatnit výhodnou množstevní slevu, stačí, když vyplníte formulář s názvem „Výhodné množstevní slevy“ nebo se na eshopu přímo zaregistrujete. Kromě lepších cen tak můžete získat i širší nabídku zboží.

Akce

Přímo na hlavní straně eshopu někdy probíhají akce, kdy firma vyhlásí určitou % slevu na různý sortiment, která je časově omezená. Nebojte se ji využít.

Slevové kódy

Využitím slevových kódů na našem portálu, ušetříte až několik desítek procent z celkového nákupu. Většinou lze tyto kódy uplatnit na celý sortiment, nebo jeho část, či dopravu.  Jelikož jsou slevové kódy vždy jen na určité časové období, doporučujeme navštěvovat náš web pravidelně.

Doprava zboží a platební metody

Pro doručení zboží lze využít tyto způsoby:

 • PPL – cena dopravy je od 119 Kč
 • Uloženka – cena dopravy je od 59 Kč
 • Osobní vyzvednutí – v Orlové nebo Praha 10 – Hostivař

Přehled platebních metod:

 • Úhrada zboží na dobírku
 • Platební kartou online
 • Úhrada fakturou
 • Platbou v hotovosti nebo platební kartoupři osobním odběru

Vrácení či výměna zboží a reklamace

Vrácení a výměnu zboží lze provést klasicky dle zákona do 14 dnů od převzetí zboží s tím, že zboží musí být nepoškozené a nepoužité, v původním nepoškozeném obalu včetně příslušenství, veškerého označení použitého výrobcem, návodu a záručního listu. Náklady na vrácení zboží jsou hrazeny zákazníkem.

Na zboží platí dle zákona dvouletá záruka, v případě použitého zboží lze jeho lhůtu zkrátit na 12 měsíců. V případě jakýchkoliv nedostatků nebo vad, není problém s jeho reklamací. Práva z vadného plnění uplatňuje kupující u prodávajícího v kterékoliv jeho provozovně, v níž je přijetí reklamace možné s ohledem na sortiment prodávaného zboží, případně i v jeho sídle, ihned po zjištění vady.