Bio-detox.cz – sleva 100 Kč na první nákup

Akční nabídka Neomezená platnost
Přihlašte se do odběru novinek na Bio-detox.cz a získáte slevu 100 Kč na váš první... Více informací

Přihlašte se do odběru novinek na Bio-detox.cz a získáte slevu 100 Kč na váš první nákup. Méně informací

Získat akci
100% funkční

Expirované Bio-detox.cz slevové kupóny a kódy

Bio-detox.cz – sleva 100 Kč

Slevový kupón Expirováno
Sleva 100 Kč platí pro nákup nad 1 000 Kč v eshopu Bio-detox.cz pokud zadáte... Více informací

Sleva 100 Kč platí pro nákup nad 1 000 Kč v eshopu Bio-detox.cz pokud zadáte slevový kód v nákupním košíku. Vyberte si z rozsáhlé nabídky bio produktů. Méně informací

Bio-detox.cz – sleva 200 Kč při nákupu nad 1200 Kč

Slevový kupón Expirováno
Nakupte si produkty pro podporu zdraví pro sebe i svou rodinu výhodněji. Nyní na Bio-detox.cz... Více informací

Nakupte si produkty pro podporu zdraví pro sebe i svou rodinu výhodněji. Nyní na Bio-detox.cz získáte slevu 200 Kč při nákupu nad 1 200 Kč. Méně informací

Eshop Bio-detox.cz nabídne klasické produkty, i něco navíc

Když se podíváme na základní sortiment daného eshopu, je třeba říci, že v něm nechybí takzvané super potraviny, které se stávají velkým hitem. Mezi ně se řadí třeba tato trojice:

  • Chlorella
  • Chia semínka
  • Ostropestřec mariánský

Toto všechno je doplněno dalšími produkty, které mají za cíl zlepšit lidské zdraví. Pořídit však lze i věci, které se doma používají zcela běžně, třeba při vaření. Na eshopu Bio-detox.cz s jistotou, že jsou podstatně zdravější než to, co je v nabídce obchodů. Jedná se třeba o speciální přírodní sladidla, může se jednat o různé kuchyňské přírodní oleje, nebo může jít třeba o bezlepkové mouky. Když při nákupu využijte nabízené slevové kupony, můžete zajistit, že ani zdravý životní styl nemusí být nutně nijak drahý.

Již od roku 2008

Internetový obchod Bio-detox.cz rozhodně není jeden z těch nových, které se chtějí na trendu zdravého životního stylu jenom přiživit. Vše začalo již v roce 2008, kdy zakladatelé obchodu začali dovážet do ČR kvalitní doplňky stravy, které tu dříve nebyly. Sortiment se rozšiřoval a nyní je prodáván i online, s možností využít slevové kódy. Rozrostla se i samotná společnost, která provozuje také velkoobchod a svými produkty zásobuje řadu menších obchůdků. Některé nejenom dováží, ale také přímo produkuje, jelikož jsou označeny vlastní značkou. A pochopitelně mají i všechny potřebné certifikace a nutná potvrzení kvality.

Hodnocení zákazníků 5

Bio-detox.cz

Hodnocení návštěvníků 5/5 – 456 hlasů