Doprava zdarma nad 1 500 Kč na BrainMarket.cz

Akce Vyprší: 31.12.2022
Dopravu zdarma získáte při nákupu za více než 1 500 Kč v e-shopu BrainMarket.cz.
Získat slevu
100% Funkční

O e-shopu BrainMarket.cz

V nabídce zákonitě nechybí zboží jako například šampóny, kondicionéry, styling, masky, oleje, sprchové gely, krémy, tělové krémy, másla, soli a pěny do koupele, peelingy, péče o pleť, zubní kartáčky, ústní vody, tekutá a tuhá mýdla, krémy na ruce, opalovací krémy, přírodní kosmetika, čisticí prostředky, prací prostředky, hygienické potřeby, černé čaje, zelené čaje, káva, čajové dózy, čajové konvice, čajové hrníčky, filtry na kohoutek, filtrační konvice, filtry pod dřez, filtrační vložky, probiotika, minerály, sportovní výživa, proteiny, vitamíny, antioxidanty, tuky, fitness doplňky, aminokyseliny, spalovače tuku, extrakty, bylinky, potraviny, tyčinky, sušenky, koření, zdravé snídaně, superpotraviny, zelené potraviny, zdravé mlsání, másla a krémy, víno, přírodní sladidla, suché plody, žvýkačky, boxy na jídlo, ekopleny a další skvělé produkty, které ve vaší domácnosti rozhodně nesmějí chybět. Na veškeré zboží navíc může být uplatněna sleva, čímž se pro vás nákupy na BrainMarket.cz stane mnohem výhodnějším.

Nabízený sortiment

Šíře sortimentu na BrainMarket.cz je skutečně neopakovatelná. Právě proto se zboží dělí do jednotlivých kategorií, což vypadá následovně:

  • Kosmetika – šampóny, kondicionéry, styling, masky, oleje, sprchové gely, krémy, tělové krémy, másla, soli a pěny do koupele, peelingy, péče o pleť, deodoranty, zubní kartáčky, ústní vody, tekutá a tuhá mýdla, krémy na ruce, opalovací krémy, přírodní kosmetika, kosmetické oleje, kosmetika pro těhotné, krémy po opalování a další
  • Drogerie – čisticí prostředky, prací prostředky, hygienické potřeby
  • Čaj a káva – černé čaje, zelené čaje, káva, čajové dózy, čajové konvice, čajové hrníčky, Yerba Maté, Ájurvédské čaje, Matcha, Rooibos, bio káva, čajové soupravy, čaje pro děti a maminky, Oolong – polofermentované čaje a další
  • Vodní filtry – filtry na kohoutek, filtrační konvice, filtry pod dřez, filtrační vložky
  • Doplňky stravy – probiotika, minerály, sportovní výživa, proteiny, vitamíny, antioxidanty, tuky, fitness doplňky, aminokyseliny, spalovače tuku, extrakty, adaptogeny a další
  • Potraviny – bylinky, potraviny, tyčinky, sušenky, koření, zdravé snídaně, superpotraviny, zelené potraviny, zdravé mlsání, másla a krémy, víno, přírodní sladidla, suché plody, žvýkačky, sušené ovoce a zelenina, RAW čokolády a další
  • Domov – boxy na jídlo, přírodní lékárna, bachovy esence, tašky a síťovky, pití, zero waste, interiérové vůně, éterické oleje, svíčky, difuzéry, osvěžovače, utěrky, hadříky, kartáče na nádobí, brýle blokující modré světlo a další
  • Děti – dětská drogerie, eko pleny, vitamíny pro děti, dětská kosmetika, snídaně pro děti

Jak je patrné z tohoto seznamu, tak na své si při návštěvě BrainMarket.cz přijde naprosto každý. Na veškerý sortiment navíc může být uplatněna sleva, což zážitek z nakupování ještě více umocní.

Doprava zboží zákazníkovi a platba

Zboží je možné dopravit zákazníkovi pomocí přepravce DPD, který si za své služby účtuje poštovné ve výši 99 Kč. Přepravní společnost GEIS si za dopravu objednávek účtuje 89 Kč. Objednávku je také možné zaslat na jednu z mnoha poboček Zásilovny, které se nacházejí v České republice i na Slovensku. Tato možnost stojí 55 Kč.

Přepravce GEIS i DPD expedují zboží i na Slovensko, stejně tak Zásilkovna je zpřístupněna i pro naše sousedy. Pokud se cena vaší objednávky vyhoupne nad 1 500 Kč, jste osvobozeni od povinnosti platit poštovné. Této částky musíte ovšem dosáhnout i poté, co na zboží uplatníte slevový kód. Počítá se až ta výsledná částka.

Platbu je možno provést online bankovním převodem nebo na dobírku. Dobírka je dále zpoplatněna částkou 39 Kč při všech způsobem přepravy.

Bonusy pro zákazníky

Každý zákazník má možnost při nákupu na BrainMarket.cz ušetřit peníze tím, že na zboží využije slevový kód. Díky tomu bude ve výsledku platit o hodně méně a může si tak začít spořit třeba na letní dovolenou.

V nabídce e-shopu BrainMarket.cz se poměrně často nachází zboží, které podléhá nějaké slevě. Dokonce i v tomto případě je možné uplatnit slevový kód, takže ušetříte rovnou dvojnásobně.

Pro každého zákazníka, který nechce, aby mu unikaly novinky v e-shopu, akce, výprodeje nebo jakákoli další sleva, je zpřístupněna možnost nechat si zasílat pravidelné informační newslettery do e-mailových schránek. Díky tomu zůstanete neustále v obraze. Novinky lze dále sledovat prostřednictvím Facebooku.

Reklamace a vrácení zboží

Zboží je možné vrátit bez udání důvodu v zákonem stanovené lhůtě 14 dní od převzetí balíčku. Záruka na zboží platí po dobu 24 měsíců od převzetí a reklamace probíhají dle platného reklamačního řádu České republiky.