Wayfarer.cz – 20 % sleva na vánoční svetry

Slevový kupón Vyprší 16. 12. 2018
Kupte si na Wayfarer.cz populární vánoční svetr se slevou 20 % díky našemu slevovému kódu.

Wayfarer.cz – sleva až 50% na street pánské oblečení

Akční nabídka Vyprší 31. 12. 2018
V eshopu Wayfarer najdete slevy až do - 50% na vybrané pánské oblečení a módní... Více informací

V eshopu Wayfarer najdete slevy až do – 50% na vybrané pánské oblečení a módní doplňky. Méně informací

Získat akci
100% funkční

Expirované Wayfarer.cz slevové kupóny a kódy

Wayfarer.cz – 15 % sleva na produkty kategorie business

Slevový kupón Expirováno
Získejte slevu 15 % na produkty kategorie business - saka, košile, kabáty, společenské kalhoty. Stačí zadat... Více informací

Získejte slevu 15 % na produkty kategorie business – saka, košile, kabáty, společenské kalhoty. Stačí zadat náš slevový kupón. Méně informací

Wayfarer.cz – slevy až 50 %

Akční nabídka Expirováno
Nakupte na Wayfarer.cz v rámci Black Friday se slevou až 50 %.
Získat akci
100% funkční

Na Wayfarer.cz lze nakoupit oblečení pro každého

Na koho se eshop Wayfarer.cz specializuje? Zajímavostí je, že na rozdíl od celé řady jiných eshopů s módou, zde hrají hlavní roli především muži. Nezapomíná se ale ani na něžné pohlaví. Obě skupiny mohou nakupovat v rámci široké škály kategorií. A to od oblečení letního, až po oblečení zimní. Nechybí také široký sortiment obuvi, stejně jako doplňků, ale například i spodního prádla. I na toto všechno lze využít naše slevové kódy, pomocí kterých je možno ušetřit.

Výběr kvalitních a známých značek

Unikátem eshopu je také fakt, že se specializuje nejenom na běžný sortiment, ale že se specializuje také na unikátní a kvalitní značky. Těch je k dispozici celá řada. Nechybí například Ombre, ale také VeyRey, nebo třeba i značka Weide. Pokud budeme pokračovat, tak nelze opomíjet ani další, a to třeba:

  • Yupoong
  • Dangerous
  • Naviforce

Rychlé odeslání i věrnostní slevy

Nákup online je nejenom pohodlný, ale je také rychlý. Eshop Wayfarer.cz nabízí možnost odeslání již do 24 hodin od objednávky. A navíc s poštovným, které činí jenom 99 Kč. Kladem je také to, že lze získat věrnostní slevu ve výši 3 procent. Stačí se stát pouze registrovaným nakupujícím a cena nákupu bude automaticky ponížena. I toto je rozhodně jedno z velkých plus.