Doprava zdarma nad 1 500 Kč na E1.cz

Akce Vyprší: 31.12.2022
Dopravu zdarma v e-shopu nabízejícím elektromateriál, E1.cz (K&V Elektro), můžete uplatnit při nákupu nad 1...Více informací

Dopravu zdarma v e-shopu nabízejícím elektromateriál, E1.cz (K&V Elektro), můžete uplatnit při nákupu nad 1 500 Kč. Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

Výprodej až 30 % na vybraný elektromateriál E1.cz

Akce Vyprší: 31.12.2022
Vybraný elektromateriál naleznete v e-shopu E1.cz (K&V Elektro) se slevou až 30 %.
Získat slevu
100% Funkční

Doprava zdarma nad 750 Kč do Zásilkovny/PPL Parcel shop na E1.cz

Akce Vyprší: 31.12.2022
Nakupte v e-shopu E1.cz alespoň za 750 Kč, jako přepravce zvolte pobočku Zásilkovny či PPL...Více informací

Nakupte v e-shopu E1.cz alespoň za 750 Kč, jako přepravce zvolte pobočku Zásilkovny či PPL Parcel shop a dopravu máte zdarma. Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

O e-shopu E1.cz

Na internetovém obchodě E1.cz si v vybere opravdu každý, neboť obchod se specializuje na nabídku elektroinstalačního materiálu od prověřených značek pro profesionální elektrikáře až po kutily začátečníky. Na výběr je z několika kategorií, které jsou přehledně uspořádané. Na výběr jsou baterie a svítilny, hromosvody a uzemnění, chemie, pájky, sádra, kabely, vodiče, měřící přístroje, modulové a paticové přístroje, nejrůznější nářadí, ovládací a polohové spínače, pojistky, prodlužovací kabely, vidlice, rozvodnice a rozvaděče, sdělovací a zabezpečovací technika, zvonky, spojovací materiál, svorky, svorkovnice, svítidla, topná a regulační technika, transformátory, napájení, úložný materiál, vypínače a zásuvky, ventilátory, výkonové jištění a spínání, žárovky, zářivky, LED. Zákazník má také možnost vybrat si z nabídky výprodeje, kde jsou ceny opravdu nízko. Jak vidíte, obchod nabízí opravdu široké množství kvalitních produktů, ze kterých si zákazník jistě vybere. Ceny jsou přijatelně nízké, a navíc se při jejich nákupu může uplatnit sleva. Tím se automaticky celý nákup zlevní a zákazník tak levně nakoupí kvalitní zboží.

Nabízený sortiment

Už z úvodu je evidentní, že nabídka obchodu je opravdu široká. Aby se zákazníkovi lépe orientovalo mezi jednotlivými produkty, je zboží rozděleno do několika kategorií, které níže uvádíme:

 • baterie a svítilny-akumulátory, nabíječky, baterie, svítilny
 • hromosvody a uzemnění-držáky jímací tyče, izolační a jímací tyče, podpěry vedení hromosvodu, zemnící dráty, pásky a svorky, zemnící tyče a ostatní hromosvodný materiál
 • chemie, pájky, sádra-spreje, plyny, zalévací gely, sádry, lepidla, tmely, silikony
 • kabely a vodiče-CYKY, CYSY a CYLY kabely, datové kabely UTP FTP STP, flexo šňůry, gumové a silikonové kabely, koaxiální kabely, nehořlavé a silikonové kabely, reproduktorové a zvonkové kabely, telefonní kabely, vodiče a kabelové příslušenství
 • měřící přístroje-elektroměry a měřící přístroje, kroksvorky, měřící hroty, měřáky, zkoušečky, multimetry
 • modulové a paticové přístroje-elektroměry, proudové chrániče, jističe do 125A, motorové spouštěče, relé, spínací hodiny, stykače, svodiče, transformátory, vypínače a příslušenství
 • nejrůznější nářadí-boxy, kufry, brašny, elektronářadí, kotouče, ochranné pomůcky, popisovače, pásky, vrtáky, sekáče, žebříky, schůdky atd.
 • ovládací a polohové spínače-polohové spínače, ovládací hlavice, signálky
 • pojistky-nožové pojistky, pojistkové odpínače, D pojistky, trubičkové pojistky, válcové pojistky
 • prodlužovací kabely-bubny 230V, přívodní šňůry, PowerCube, prodlužovací kabely, zásuvky a vidlice, adaptéry, redukce
 • rozvodnice a rozvaděče-elektroměrné desky, plynové rozvaděče, pojistkové rozvaděče, datové a telefonní rozvaděče, rozvodnice modulové, skříně atd.
 • sdělovací a zabezpečovací technika, zvonky-AV a TV technika, konektory, reproduktory, domovní telefony, domovní zvonky, houkačky, majáky, čidla, spínací hodiny atd.
 • spojovací materiál-hmoždinky, závěsy, příchytky, vruty, šrouby, hřebíky
 • a dále svorky, svorkovnice, svítidla, topná a regulační technika, transformátory, napájení, vypínače, ventilátory, úložný materiál, zářivky, žárovky, LED

Z nabídky zboží si vybere opravdu každý, kdo má o tuto oblast zájem. Výrazná sleva navíc pomůže ušetřit spoustu peněz, díky čemuž se zákazník bude k obchodu rád vracet. Nízké ceny a kvalitní značky jsou zárukou.

Doprava zboží zákazníkovi a platba

Zboží si můžete objednat a nechat doručit pomocí kurýrních služeb. Obchod nabízí služby kurýrních společností PPL a Zásilkovny. U společností samozřejmě platí aktuální ceny poštovného. Možností je také osobní vyzvednutí na některé ze 17 poboček v České republice. Na těchto pobočkách je odběr samozřejmě zcela zdarma.

V internetové obchodě je v současné době možné platit kartou, bankovním převodem nebo hotově na dobírku. Všechny možnosti platby jsou ověřené a využije-li zákazník slevový kód, tak navíc i levné. Stačí jen vyzkoušet, je to velmi jednoduché.

Bonusy pro zákazníka

Obchod E1.cz má několik výhod, které může zákazník využít. V současné době je velmi dobré využít slevový kód, který zlevní celkovou cenu objednávky. Kód stačí přiložit do objednávky v košíku.

Velkou výhodou jsou také pravidelné výprodeje, ve kterých lze nakoupit levně mnoho materiálu a zboží. Na většinu už takto zlevněného zboží může být uplatněna sleva, která už tak levnou cenu sníží. Zákazník tak ušetří nemalé peníze.

V případě, že se zákazník zaregistruje, má možnost získávat pravidelné informace a akcích a výprodejích. Na všechny tyto speciální akce lze také využít slevový kód, který cenu ještě sníží. Zákazník tak opět nakoupí zboží levně a kvalitně.

Reklamace a vrácení zboží

V případě, že nejste spokojeni se zásilkou, máte možnost zboží reklamovat nebo ho vrátit. Vrátit zboží je možné do 14 dnů od převzetí balíčku, a to bez udání důvodu. V případě reklamace, se na zboží vztahuje reklamační řád České republiky.