Ajaj! Nic tu není.

V současné době zde není žádná sleva.

Tomuto e-shopu záleží na spokojenosti svých zákazníků, a proto nabízí celou řadu kvalitního produktů za rozumné ceny, které každý motorista ocení. V tomto internetovém obchodě najdete navíc světové značky jako například:

 • Barum
 • Bridgestone
 • Continental
 • Dunlop
 • Firestone
 • Fulda
 • Kleber
 • Michelin
 • Pirelli

Značek je zde opravdu široký výběr, takže zde najde každý, co potřebuje. V případě, že zboží nebude skladem, e-shop rád daný produkt pro vás objedná. Co se týče zboží, najdete zde produkty z kategorií osobní vozy, SUV vozy, vozy s pohonem 4×4, pneumatiky pro dodávky a nákladní vozy. Stejně tak e-shop nabízí výběr mnoha disků, které každý pořádný motorista jistě ocení. Milovníci výprodejů budou mít rovněž radost, neboť i na ně e-shop myslel. O široké nabídce produktů se můžete přesvědčit na příjemně vytvořeném a přehledném e-shopu. Při nákupu na tomto e-shopu může být navíc uplatněna sleva, díky které se celková částka nákupu sníží. Z toho důvodu může být pro zákazníky nakupování na tomto e-shopu opravdu výhodné. Speciální akce, výprodeje a nabídky různých slev mohou ulehčit zákazníkovu volbu při výběru zboží. Pokud tedy chcete nové a lepší pneumatiky na vaše vozidlo, aby se vám lépe a bezpečněji jezdilo, určitě zvolte e-shop PneuBoss.cz

Nabízený sortiment

Sortiment internetového obchodu PneuBoss.cz je pestrý, a z toho důvodu tomu bylo přizpůsobeno členění, které rozděluje sortiment do několika následujících kategorií:

 • Osobní
 • Suv
 • 4×4
 • Dodávky
 • Nákladní-nové nákladní, nákladní protektory
 • Disky-alu kola, plechové disky

Dle výše uvedeného seznamu je zřejmé, že nabídka je opravdu různorodá. E-shop v každé kategorii nabízí opravdu velké množství produktů a každý zde najde určitě to, co hledá a potřebuje. Velkým plusem je také vyhledávač vhodné pneumatiky dle požadovaných parametrů. Každý, kdo touží po kvalitní a značkové pneumatice, zde určitě pohodlně nakoupí. Na mnoho produktů může být navíc uplatněna sleva, která už tak výhodné ceny ještě zlevní. Zákazníkovi se tím výběr a rozhodování značně zjednoduší.

Doprava zboží zákazníkovi a platba

Všechny objednávky provedené a uskutečněné v e-shopu PneuBoss.cz jsou zákazníkům zasílány prostřednictvím kurýrních služeb. Zákazník má na výběr z několika společností jako: Česká pošta, DPD, GLS, PPL nebo InTime. E-shop nabízí možnosti sledování objednávky, což se v dnešní době určitě vyplatí. Zákazník tak bude mít jasný přehled o tom, co se s jeho objednávkou právě děje a kde se nachází.

Jednotlivé ceny dopravy se liší v závislosti na vybrané dopravní společnosti. Cena za dopravu by každopádně neměla překročit hranici 130 Kč, za 1 pneumatiku, což se určitě vyplatí. V případě nákupu více jak 40 ks pneumatik je možné domluvit individuální způsob dopravy. Zákazníci si mohou zboží také vyzvednout osobním odběrem na adrese provozovny vždy v pracovní den od 8 do 16 hodin. Zákazník má možnost využít speciální slevový kód, díky kterému může výrazně ušetřit. To je důvod, proč se na tomto e-shopu vyplatí nakupovat. Platbu je možné provést prostřednictvím platební karty online, dobírkou nebo převodem na účet. Nabízí se zde také možnost platby zboží na splátky prostřednictvím služby Hello Bank.

Slevy a bonusy pro zákazníka

U internetového obchodu PneuBoss.cz se zákazník může také těšit na spoustu atraktivních slev, výprodejů a nejrůznějších akcí, které nákup rozhodně zpříjemní. Pokud zákazník nechce přijít o žádnou atraktivní nabídku, doporučuje se, přihlásit se k odběru internetového newsletteru. Všechny akce, slevy a výprodeje mu tak budou chodit na email a zákazník tak o nic nepřijde. Je zde také možnost využít speciální slevový kód, čímž zákazník dosáhne výraznějších slev, a díky tomu při nákupu na tomto e-shopu ušetří nemalé peníze.

Registruje-li se zákazník na e-shopu, může mu být časem poskytnuta sleva na první nákup nezlevněného zboží. V případě, že si chce zákazník udělat velký nákup, rozhodně se tuto možnost vyplatí využít. Spolehlivost, férové jednání, kvalita a rychlost jsou také zaručeny. Na základě toho se zákazník k nabídce a službám tohoto e-shopu jistě rád vrátí.

Velkou výhodou je možnost poradny při výběru vhodné pneumatiky. Není-li zákazník jistý tím, co potřebuje, poradna mu ráda a ochotně s výběrem pomůže. Navíc je zde k dispozici přehledný výběr podle parametrů, takže pokud zákazník přesně ví, co hledá, stačí zadat parametry a e-shop mu nabídne ty nejlepší možné varianty, ze kterých si jistě vybere. Pokud to zákazník využije a k tomu navíc bude využit slevový kód, může zákazník na nákupu značně ušetřit. Nakupování na PneuBoss.cz je výhodné také z toho důvodu, že je možné nakupovat odkudkoliv a kdykoliv. Stačí jen internet. Ceny jsou rozumné a dostupné pro každého.

Reklamace a vrácení zboží

V případě, že zákazník není se zásilkou spokojený, má možnost zboží do 2 let od nákupu zdarma reklamovat. Reklamované zboží musí být reklamováno jen prostřednictvím reklamačního formuláře, který je k dispozici na stránkách e-shopu. Mimo vlastní reklamační řád e-shopu se na něj vztahuje také reklamační řád České republiky. V případě jakýchkoli nejasností, dotazů nebo stížností je vždy možné kontaktovat zákaznickou linku, která vždy ráda poradí a pomůže s daným problémem.