Expirované Cellbes.cz slevové kupóny a kódy

Cellbes.cz – doprava zdarma nad 2 500 Kč

Akční nabídka Expirováno
Nakupte v módním e-shopu Cellbes.cz nad 2 500 Kč a automaticky získáte dopravu až k... Více informací

Nakupte v módním e-shopu Cellbes.cz nad 2 500 Kč a automaticky získáte dopravu až k vám domů zcela zdarma. Méně informací

Získat akci
100% funkční

Cellbes.cz – sleva 10 % při nákupu nad 999 Kč

Slevový kupón Expirováno
Nákupní žně na Cellbes.cz! Přinášíme vám slevový kód na slevu 10% při nákupu nad 999... Více informací

Nákupní žně na Cellbes.cz! Přinášíme vám slevový kód na slevu 10% při nákupu nad 999 Kč na Cellbes.cz. Dámská i pánská móda tak může být ještě levnější. Méně informací

1910 Získat kupón
100% funkční

Cellbes.cz – sleva 15 % při nákupu nad 1 499 Kč

Slevový kupón Expirováno
Nákupní žně na Cellbes.cz! Přinášíme vám slevový kód na slevu 15% při nákupu nad 1... Více informací

Nákupní žně na Cellbes.cz! Přinášíme vám slevový kód na slevu 15% při nákupu nad 1 499 Kč na Cellbes.cz. Dámská i pánská móda tak může být ještě levnější. Méně informací

1910 Získat kupón
100% funkční

Cellbes.cz – sleva 20 % při nákupu nad 1 999 Kč

Slevový kupón Expirováno
Nákupní žně na Cellbes.cz! Přinášíme vám slevový kód na slevu 20% při nákupu nad 1... Více informací

Nákupní žně na Cellbes.cz! Přinášíme vám slevový kód na slevu 20% při nákupu nad 1 999 Kč na Cellbes.cz. Dámská i pánská móda tak může být ještě levnější. Méně informací

1910 Získat kupón
100% funkční

Cellbes.cz – sleva až 20% na bundy a kabáty

Slevový kupón Expirováno
Nyní v e-shopu Cellbes.cz můžete nakoupit podzimní i zimní bundy a kabáty se slevou až... Více informací

Nyní v e-shopu Cellbes.cz můžete nakoupit podzimní i zimní bundy a kabáty se slevou až 20%. Méně informací

1910 Získat kupón
100% funkční

Nakupování produktů značky Tamaris, Cellbes, SAKI, PR Home, Pulz, Novita nebo například Cottex nikdy nebylo příjemnější.

Nabízený sortiment

Zboží e-shopu Cellbes.cz jsou děleny do čtyřech základních kategorií, které se pro větší přehlednost ještě dále větví na různé skupiny produktů. Slevový kód se dá uplatnit na naprosto všechny produkty, které v sortimentu naleznete.

 • ženy – vrchní díly, šaty, spodní díly, sport, spánek, plavky, plážová móda, obuv, atd.
 • muži – vrchní díly, spodní díly, plavky, sport, doplňky, spánek, volný čas, atd.
 • spodní prádlo – podprsenky, kalhotky, ponožky, noční košile, kombiné, atd.
 • bydlení – ložnice, kuchyně, koupelna, záclony, ubrusy, koberce, polštáře, atd.

Hlavní nabídka je dále doplněna o výprodeje v příslušném období a také o kategorii #MYJSMECELLBES, která jsou výhradně fotografiím zákazníků, kteří si na sociální sítě vyvěšují příspěvky s produkty e-shopu Cellbes.cz. A značky, které se v nabídce sortimentu vyskytují, jsou skutečně zvučné:

 • Cellbes
 • Tamaris
 • PR Home
 • Happy Holly
 • SAKI
 • Cream
 • Zhenzi
 • Ceannis
 • Triumph
 • Borganäs
 • Cottex
 • Fondaco
 • Oriva
 • Star Trading a další

Doprava zboží zákazníkovi a platba

K doručení zboží může dojít pouze na území České republiky, a to prostřednictvím České pošty a přepravce PPL. Česká pošta si účtuje poštovné od 99 Kč a je možné platit na dobírku nebo platební kartou. Přepravce PPL stojí zákazníka od 119 Kč a platbu je možné uhradit taktéž na dobírku a nebo platební kartou.

Bonusy pro zákazníky Cellbes.cz

E-shop Cellbes.cz umožňuje všem návštěvníkům svých stránek zřízení newsletterů, kterými budou následně informováni o právě probíhajících akcích nebo slevách jako první. Sleva na jednotlivé produkty není v případě Cellbes.cz nic neobvyklého, probíhají prakticky neustále.

E-shop je aktivní i na sociálních sítích (Facebook, Instagram), kde se může zákazník rovněž dozvědět o novinkách, které si pro své zákazníky Cellbes.cz připravil. Zároveň je možné si objednat i pravidelné zasílání katalogu.

Vyplatí se využít i službu „registrace uživatele“, díky které získáte přehled o svých dosavadních nákupech, na které máte možnost dále uplatnit slevový kód, s jehož pomocí se cena zboží ještě výrazně sníží.

Na e-shopu navíc pravidelně probíhají soutěže, ve kterých se můžete pokusit uspět i vy samotní. Výhru většinou představují dárkové poukazy na poměrně vysoké částky (třeba 2 500 Kč nebo 5 000 Kč). Každá sleva na nákup potěší, tak proč to alespoň nezkusit.

Sortiment e-shopu dosahuje opravdu vysokých kvalit a je dostupný za velice příjemnou cenu. Pokud k tomu ještě využijete slevový kód, investice bude vypadat ještě o něco zajímavěji. Lze jej navíc uplatnit i na zboží, které podléhá výprodeji. Konkrétně oblečení se na e-shopu nachází v mnoha velikostech, aby nebyl žádný zákazník limitován.

Serióznost internetového obchodu Cellbes.cz dokládá i fakt, že se jeho působení nevztahuje pouze na Českou republiku. Odvětví tohoto e-shopu můžete naleznout ve Švédsku, Finsku, Estonsku, Polsku, Litvě, Norsku, Dánsku, a na území našeho sousedního Slovenska. Čili si může být zákazník jistý, že se obrací na skutečně profesionální obchod, který má mnoho spokojených zákazníků po velké části Evropy.

Reklamace a vrácení zboží

Každý zákazník bez výjimky má právo na vrácení zboží do 30 dnů od jeho převzetí. Reklamační řád byl stanoven podle platného Občanského zákoníku. Zboží může být standardně reklamováno pouze v případě, že poškození nebylo způsobeno chybou zákazníka.