Expirované TopProsteradla.cz slevové kupóny a kódy

TopProsteradla.cz – doprava zdarma

Slevový kupón Expirováno
Prostěradla, povlečení, polštáře a bytové doplňky jako jsou ručníky, osušky, závěsy a další. To vše... Více informací

Prostěradla, povlečení, polštáře a bytové doplňky jako jsou ručníky, osušky, závěsy a další. To vše můžete koupit na e-shopu TopProsteradla.cz nyní s dopravou zdarma při nákupu nad 999 Kč. Méně informací

TopProsteradla.cz – sleva 100 Kč

Slevový kupón Expirováno
Prostěradla, povlečení, peřiny, polštáře a bytové doplňky na TopProsteradla.cz můžete koupit se slevou 100 Kč.... Více informací

Prostěradla, povlečení, peřiny, polštáře a bytové doplňky na TopProsteradla.cz můžete koupit se slevou 100 Kč. Podmínkou pro uplatnění slevy je nákup nad 500 Kč. Méně informací

TopProsteradla.cz – sleva až 65%

Akční nabídka Expirováno
Velikonoční čištění skladů, sleva až 65% na vybrané produkty, jako je například povlečení, polštáře, deky,... Více informací

Velikonoční čištění skladů, sleva až 65% na vybrané produkty, jako je například povlečení, polštáře, deky, přikrývky a další. Využijte časově omezenou výprodejovou akci. Méně informací

Získat akci
100% funkční

TopProsteradla.cz – sleva 20% na všechny froté a jersey prostěradla

Akční nabídka Expirováno
Na TopProsteradla.cz můžete nakoupit kvalitní froté a jersey prostěradla se slevou 20%. V rozsáhlé nabídce... Více informací

Na TopProsteradla.cz můžete nakoupit kvalitní froté a jersey prostěradla se slevou 20%. V rozsáhlé nabídce najdete prostěradla všech rozměrů a barev, ze které si vybere jistě každý. Méně informací

Získat akci
100% funkční

Dále je pak nabídka doplněna například bavlněným, mikroplyšovým, saténovým nebo krepovým povlečením. Polštáře, přikrývky a bytové doplňky se na e-shopu také vyskytují v hojném počtu. Na veškerý sortiment může být navíc uplatněná sleva, díky které získáte kvalitní produkty za velice přívětivé ceny.

Nabízený sortiment

Sortiment tvořící nabídku e-shopu TopProsteradla.cz obsahuje skutečně mnoho produktů, takže i členění do jednotlivých kategorií je opravdu rozsáhlé:

  • akce
  • novinky
  • prostěradla – froté, Jersey, mikroflanelová, žakárová, dětská, bavlněná, z mikrovlákna a další
  • povlečení – bavlněné, mikroplyšové, krepové, saténové, flanelové, z mikrovlákna a další
  • polštáře a přikrývky – polštáře, prošívané přikrývky, letní přikrývky, náplně do polštářů a další
  • bytové doplňky – froté ručníky a osušky, bambusové ručníky a osušky, koupelnové předložky, sedáky na židle, mikroplyšové deky, dekorační polštářky, plážové osušky, závěsy

Jak je vidět na samotném rozdělení produktů, dokáže si na e-shopu vybrat naprosto každý. Akce navíc nabízejí dostatek produktů, na které je vystavena sleva, takže dokáže s nákupem i výrazně ušetřit.

Doprava zboží zákazníkovi a platba

Objednávky jsou zákazníkům přepravovány Českou poštou a konkrétní službou Balíkem do ruky. Cena poštovného činí 89 Kč. S hodnotou objednávky nad 999 Kč můžete počítat s dopravou zdarma. Výše objednávky musíte dosáhnout i pokud uplatníte slevový kód, jinak na dopravu zdarma nemáte nárok. Na e-shopu se můžete taktéž setkat se situacemi, kdy bude všem nakupujícím poskytována sleva na dopravu veškerého nakoupeného zboží. Stačí jen být neustále ve střehu.

Můžete zvolit také přepravce PPL, který si účtuje 69 Kč. S hodnotou objednávky nad 1 111 Kč poštovné neplatíte. Služba Zásilkovny je zpoplatněna částkou 45 Kč.

Platba je zákazníkům umožněna dobírkou, bankovním převodem, platebním systémem GoPay, platební kartou nebo poskytnutím úvěru třetí stranou.

Bonusy pro zákazníky

Každý nově příchozí zákazník má možnost uplatnit takzvaný „dárek na přivítanou“, který spočívá ve slevě na první nákup v hodnotě 100 Kč. Pokud k tomu ještě uplatníte slevový kód, můžete opravdu značně ušetřit.

Každý z vás má možnost sjednat si pravidelné zasílání informačních newsletterů, díky kterým vám neuniknou žádné novinky, výprodeje ani akce.

Během pracovního týdne je možné kvůli případným dotazům telefonicky kontaktovat zákaznické centrum na čísle +420 604 184 184 a to v rozmezí od 9 do 17 hodin. Veškeré otázky vám budou ochotně zodpovězeny.

Na všechen sortiment je možné uplatnit slevový kód, díky kterému dokážete klidně s každým nákupem ušetřit. Tento způsob slevy se skutečně vyplatí a byla by škoda jej nevyužít.

Pokud se rozhodnete závazně uzavřít objednávku, můžete jednoduše sledovat i její stav. Stačí do příslušného okénka vložit svůj e-mail a číslo objednávky. Poté jsou vám informace právě do e-mailové schránky zaslány.

Zboží je odesíláno velice brzy, konkrétně do 48 hodin od uzavření objednávky. Pokud by však přece jen došlo k prodloužení lhůty dodání, budete o této skutečnosti včas informováni.

Reklamace a vrácení zboží

K reklamaci a vrácení zboží je na e-shopu TopProsteradla.cz připravený speciální formulář, který vás již danou problematikou provede od začátku až do konce. Od smlouvy můžete odstoupit ve lhůtě 21 dnů od převzetí zásilky. K reklamaci smíte přistoupit ve lhůtě 24 měsíců od převzetí zásilky.