Ajaj! Nic tu není.

V současné době zde není žádná sleva.

Ani na sportovní vybavení, fitness trenažery nebo outdoorové oblečení se nezapomíná. Můžete se porozhlédnout i v nabídce různých potřeb pro zdraví a krásu a ani děti nepřijdou s nákupem na Topshopu zkrátka. S nákupem navíc může být využita i sleva, díky které získáte zboží značek Delimano, Dormeo.cz nebo Walkmaxx výrazně levněji.

Nabízený sortiment

Jak už bylo zmíněno, nabízený sortiment e-shopem Topshop.cz je skutečně pestrý. I proto je členění jednotlivých kategorií velice přehledné, aby během nákupu nedocházelo k nějakým nejasnostem. Základní kategorie tedy jsou:

  • domácnost – ložnice, úklid, kutilství a nářadí, domácí pomocníci
  • kuchyně – spotřebiče, pečení, nádobí, krájení, doplňky do kuchyně
  • sport a outdoor – fitness trenažery, fitness vybavení, sportovní vybavení a další
  • zdraví a krása – dieta a hubnutí, krása, doplňky pro zdraví
  • děti a hračky – plyšáci, autíčka, přikrývky, polštáře a další

Následně jsme na e-shopu prostřednictvím speciálně vytvořené kategorie o značkách, kterými jsou nabízené produkty zastoupeny:

  • Dormeo
  • Delimano
  • Walkmaxx
  • Wellneo
  • Rovus

Další kategorie patří v příslušném období ještě zimnímu výprodeji, kde je na každém produktu sleva, takže zákazník získá vysoce kvalitní zboží za skvělou cenu.

Doprava zboží zákazníkovi a platba

Doprava zboží k zákazníkovi může být provedena jedním ze tří způsobů. Při uzavírání objednávky můžete zvolit službu Balíku do ruky od České pošty, která stojí 120 Kč při platbě předem a 155 Kč v případě dobírky. Stejných částech služba dosahuje i v momentě, kdy zvolíte přepravce GLS.

Oproti tomu Uloženka vyjde zákazníka při platbě předem na 65 Kč a 85 Kč, když zvolí dobírku. K tomu je však ještě zapotřebí vybrat pobočku Uloženky, na které dojde k převzetí objednávky.

Platbu lze provést online kreditní kartou a nebo na dobírku.

Bonusy pro zákazníky

Každý zákazník má ihned po příchodu na e-shop možnost zatočit kolem štěstí a následně na vás čeká sleva až 50 % na všechny produkty, které Topshop.cz nabízí. To však není jediný způsob, jakým se dá na zboží ušetřit. Pokud se rozhodnete využít slevový kód, získáte opravdu kvalitní zboží za skvělou cenu, a to jen díky jednoduchému procesu, který stačí správně provést.

Pokud se rozhodnete zaregistrovat na e-shopu jako nový uživatel, získáte tak řadu výhod. Zejména se vyplatí mít přehled o svých dosavadních objednávkách. Navíc budete mít i možnost sledovat tu objednávku, která momentálně probíhá. Ihned při registraci lze povolit i zasílání newsletterů, kterými budete pravidelně informováni o novinkách v sortimentu, ale i probíhajících výprodejích a slevách. Slevový kód navíc můžete uplatnit i na již zlevněné zboží, takže se nákup stane ještě přínosnějším.

Registrace navíc přináší i nabídku k připojení do Clubu 5*, se kterými mohou slevy na produkty dosahovat až 70 %. Pravidelně (5x do roka) vám budou zasílány katalogy a garance vrácení zboží se zvýší na 30 dní. Navíc budete mít možnost využívat slevový kód, který je pro nákup na Topshopu ještě výhodnější. Při hlášení do Clubu 5* počítejte také se skvělým dárkem.

K dispozici všem návštěvníkům je e-shopu je také bezplatná pomoc zákaznického centra.

Reklamace a vrácení zboží

Záruka na produkty je stanovena na 2 roky od převzetí objednávky zákazníkem. V případě, že nebudete se zbožím z jakéhokoli důvodu spokojeni, máte možnost jej do 14 dnů vrátit bez vysvětlení.