Doprava zdarma na vše na Philips.cz

Akce Vyprší: 31.12.2022
Oficiální e-shop značky Philips nabízí dopravu zdarma na vše. Vyberte si ty nejlepší výrobky pro svoji...Více informací

Oficiální e-shop značky Philips nabízí dopravu zdarma na vše. Vyberte si ty nejlepší výrobky pro svoji domácnost, osobní péči a děti. Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

Akční nabídka na Philips.cz

Akce Vyprší: 31.12.2022
Prohlédněte si akční nabídku e-shopu Philips.cz a ušetřete při nákupu pomocníků do Vaší domácnosti či...Více informací

Prohlédněte si akční nabídku e-shopu Philips.cz a ušetřete při nákupu pomocníků do Vaší domácnosti či produktů pro osobní péči. V akci naleznete parní generátory a žehličky, zubní kartáčky, čističky vzduchu, kávovary a další. Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

O e-shopu Philips.cz

V nabídce se samozřejmě objevují produkty jako například holicí strojky na obličej, zastřihovače vlasů, stylery na obličej, příslušenství a náhradní součástky, péče o pokožku, odstraňování chloupků, péče o vlasy, elektrické zubní kartáčky, hlavice na zubní kartáčky, dudlíky, odsávačky a péče o prsy, kojenecké lahve, ohřívače lahví, sterilizátory, dětské hrnečky pro batolata, dětské chůvičky, teploměry, péče o pokožku, varné konvice, příslušenství na vaření, příprava pokrmů, vysavače, příslušenství k vysavači, žehličky, čističky a zvlhčovače vzduchu, holení a péče o vzhled muže, péče o matku a dítě, příslušenství k produktům pro domácnost a mnohé další zboží, které by vašim očích rozhodně nemělo uniknout. Na veškerý sortiment e-shopu Philips.cz navíc může být uplatněna sleva, se kterou získáte vysoce kvalitní produkty za výrazně nižší ceny. Nákupy zde se zkrátka vyplatí.

Nabízený sortiment

Jak už bylo řečeno v úvodní části, tak sortiment e-shopu Philips.cz je skutečně velice rozsáhlý a proto je tomuto faktu samozřejmě uzpůsobeno také členění do jednotlivých kategorií, které konkrétně vypadá následovně:

  • Osobní péče – holicí strojky na obličej, stylery na obličej, strojky na zástřih, tvar, holení, zastřihovače vlasů, systémy Bodygroomer, příslušenství a náhradní součásti, péče o pokožku, odstraňování chloupků, péče o vlasy, elektrické zubní kartáčky, hlavice na zubní kartáčky, svěží dech a další
  • Péče o matku a dítě – dudlíky, odsávačky a péče o prsy, kojenecké lahve, ohřívače lahví a sterilizátory, dětské hrnečky pro batolata, přístroje pro přípravu pokrmů a nádobí, dětské chůvičky a teploměry, startovní sady a dárky pro miminka, péče o pokožku
  • Výrobky pro domácnost – káva, varné konvice, vaření, příslušenství k vaření, příprava pokrmů, vysavače, příslušenství k vysavačům, žehlení, příslušenství pro žehlení, čističky a zvlhčovače vzduchu
  • Příslušenství – holení a péče o vzhled pro muže, péče o matku a dítě, příslušenství k produktům pro domácnost, příslušenství k péči o tělo, součásti příslušenství pro kávovary

Jak je patrné z výše zmíněného seznamu, tak s ohledem na sortiment internetového obchodu Philips.cz si vybere skutečně každý muž i žena. Díky tomu, že se v nabídce často objevuje také sleva, budete již při první návštěvě opravdu nadšeni.

Doprava zboží zákazníkovi a platba

Pro přepravu zboží zákazníkovi je možné využít přepravce GLS, který si za své služby ve spolupráci s běžnými obchody účtuje poštovné v určité hodnotě. Proto vás jistě potěší, že ve spolupráci s Philips.cz se poštovné neplatí. Je tedy zcela na vás, v jaké hodnotě si na e-shopu vyberete nebo zda-li uplatníte slevový kód, abyste na nákupu ušetřili. Ve všech případech je doprava zdarma.

Platbu za objednávku lze provést hned několika způsoby. Můžete zaplatit online platební kartou Maestro, Visa, Mastercard, Visa Electron, Visa Debit, Mastercard Debit, Comgate nebo Econto. Dále je možné zaplatit také kreditní kartou.

Bonusy pro zákazníky

Každý zákazník si určitě přijde na své díky tomu, že na veškerý sortiment e-shopu Philips.cz je možné uplatnit slevový kód. Právě proto se vám s naprosto každým nákupem podaří ušetřit opravdu značné peníze.

V nabídce zmíněného internetového obchodu se v podstatě pravidelně objevuje zboží, které podléhá nějaké akci. Dokonce i na toto zboží je možné uplatnit slevový kód, čili na nákupu dokážete ušetřit rovnou dvojnásobně. To už se vážně vyplatí.

Pokud nechcete, aby vám neustále unikali novinky v sortimentu, akční nabídky produktů, výprodeje nebo jakákoli další sleva, není nic jednoduššího, než začít sledovat oficiální stránky daného e-shopu na Facebooku nebo Instagramu. Díky sociálním sítím vám už nikdy nic neuteče.

Za výhodu se dá určitě považovat také charakter samotné nabídky produktů, který je v mnoha ohledech naprosto jedinečný a vaše domácnost se s ním posune do moderního století.

E-shop Philips.cz se snaží všem svým zákazníkům poskytovat naprosto prvotřídní servis. To znamená, že ke všem výrobkům se dají sehnat také náhradní díly v případě poškození. Dále je určitě výhodné, že ke každému nákupu nad 1 000 Kč můžete počítat se skvělým dárkem zdarma, který určitě potěší.

Reklamace a vrácení zboží

Zboží je možné vrátit zpátky prodejci v zákonem stanovené lhůtě 14 dní od převzetí zásilky. Reklamace pak dále postupují podle platného reklamačního řádu České republiky. Záruka na veškeré zboží trvá po dobu dvou let.