Expirované Fann.cz slevové kupóny a kódy

FAnn.cz – sleva 20 % na dekorativní a pečující kosmetiku

Akční nabídka Expirováno
Po celý červen můžete v e-shopu FAnn.cz nakoupit veškerou dekorativní a pečující kosmetiku se slevou... Více informací

Po celý červen můžete v e-shopu FAnn.cz nakoupit veškerou dekorativní a pečující kosmetiku se slevou 20% + obdržíte:

  • ORIGINÁLNÍ DÁREK
  • VZOREK VŮNĚ, PÉČE NEBO LÍČENÍ
  • KARTA S TRVALOU SLEVOU 10 %
  • KNÍŽKA PLNÁ LETNÍCH SLEV

Méně informací

Získat akci
100% funkční

FAnn.cz – sleva 30 % na péči Juvena

Akční nabídka Expirováno
V internetovém obchodě FAnn parfumerie nyní najdete slevu až 30% na vybrané produkty kosmetiky značky Juvena.... Více informací

V internetovém obchodě FAnn parfumerie nyní najdete slevu až 30% na vybrané produkty kosmetiky značky Juvena. Méně informací

Získat akci
100% funkční

Sortiment nabízených produktů je skutečně široký. V nabídce zákazník může najít jak vybrané dámské nebo pánské parfémy, ale i různé druhy luxusní tělové nebo pleťové kosmetiky. Kromě toho jsou zde k zakoupení i drobné dekorace do domácnosti, jakými jsou vůně, drobné dekorace nebo šetrná kosmetika pro děti.

Nechybí známé luxusní značky

V současné době parfumerie nabízí velice luxusní značky parfémů jako je Hugo Boss, Laura Biagiotti, Otto Kern, Dior či Ellen Betrix. Kromě toho samozřejmě nabízí i cenově dostupnější, i když méně exkluzivní kousky. Přesto parfumerie často organizuje velké množství slevových akcí, rozdává slevové kupony a s jejich využíváním má člověk možnost na nákupech výrazně ušetřit.

Parfumerie FAnn je skvělým místem, kde nakoupit dárky, a to k jakékoliv příležitosti. Nabízejí totiž řadu luxusních dárkových kazet, dárkových balení nebo třeba přímo dárkových poukazů. Kvalitní kosmetika nebo voňavý parfém jistě potěší úplně každého.

Jak prodej, tak i doplňkové služby

Kromě klasického prodeje kosmetiky a parfémů nabízí v některých specializovaných kamenných prodejnách i služby poradenství v oblasti líčení, péče o pleť a dekorativní kosmetiky. Zaměstnanci parfumerie zákazníkům ochotně představí produkty, které parfumerie nabízí a poradí, jaké produkty konkrétně jsou nejvíce vhodné.

Parfumerie si svých zákazníků velice váží, a proto nezřídka organizuje slevové akce a poskytuje slevové kódy na nákup jejich produktů. Pro vracející se zákazníky má navíc připravené speciální bonusové programy a mnoho dalších výhod. Samozřejmostí je i doprava zdarma až domů, po překročení určité minimální částky.