Doprava zdarma bez omezení na Eyerim.cz

Akce Vyprší: 31.12.2022
E-shop nabízející sluneční a dioptrické brýle známých značek, Eyerim.cz, nabízí dopravu v rámci EU zcela...Více informací

E-shop nabízející sluneční a dioptrické brýle známých značek, Eyerim.cz, nabízí dopravu v rámci EU zcela zdarma bez omezení. Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

O e-shopu Eyerim.cz

Na své si přijdou jak muži, tak ženy. V nabídce se samozřejmě nacházejí sluneční brýle, dioptrické brýle, brýle na běhání, brýle na cyklistiku, brýle na běh, brýle na turistiku, lyžařské brýle a další naprosto skvělé produkty, které ve vašem vlastnictví rozhodně nesmějí chybět. Na veškerý sortiment e-shopu může být dále uplatněna sleva, se kterou se vám podaří získat opravdu jedinečné produkty za výrazně nižší cenu. Nákupy na Eyerim.cz se skutečně vyplatí.

Nabízený sortiment

Jelikož je sortiment internetového obchodu Eyerim.cz opravdu značně rozsáhlý, muselo tomuto faktu být samozřejmě přizpůsobeno také členění do jednotlivých kategorií, které je velice přehledné a vypadá následovně:

 • Sluneční brýle – Pilot, Squared, Browline, Oversize, Cat eye, Okrouhlé, Obdélníkové, Oválné, Jednolité
 • Dioptrické brýle
 • Sportovní brýle – cyklistické, běžecké, lyžařské, turistické, univerzální

To vše je navíc v doprovodu skvělých značek jako například:

 • Michael Kors
 • Oakley
 • Carrera
 • Giorgio Armani
 • Prada
 • Polaroid
 • Ray-Ban
 • Versace
 • Ralph lauren
 • Dior
 • Tommy Hilfiger
 • Guess a mnoha dalších

Jak je patrné z tohoto seznamu, tak e-shop Eyerim.cz poskytuje svým zákazníkům skutečně prvotřídní nabídku produktů. Navíc je vám pravidelně zpřístupněna sleva, díky níž můžete nakoupit produkty té nejvyšší kvality za výrazně nižší ceny.

Doprava zboží zákazníkovi a platba

Doprava veškerého zboží je zákazníkům zpřístupněna naprosto zdarma, takže nemusíte vůbec řešit cenu svého nákupu. Ani tím, že použijete na určité zboží ve vašem košíku slevový kód, se nic nezmění. Poštovné je navíc zdarma do všech zemí Evropské Unie. Zásilku je navíc možné sledovat pomocí speciálního kódu.

Platbu je možné provést provést dobírkou, kreditní nebo debetní kartou, GoPay, PayPal nebo BitCoinem. Žádná z těchto možností vás nebude stát navíc ani jediný haléř.

Bonusy pro zákazníky

Každý zákazník má možnost využít výše zmíněný slevový kód, s nímž dokáže na každém nákupu s Eyerim.cz výrazně ušetřit peníze.

Tento slevový kód je možné využít i na zboží, které již předtím podléhalo nějaké slevě. Ušetříte tak rovnou dvojnásobně.

Určitě se také vyplatí registrovat sám sebe jako uživatele internetového obchodu, protože díky tomu získáte přehled o všech svých dosavadních objednávkách, nákupy se v mnohém usnadní, minimálně nebudete muset neustále vypisovat své osobní údaje při dalších objednávkách.

Pokud nechcete, aby vám unikly novinky, akce, výprodeje nebo jakákoli sleva v e-shopu Eyerim.cz, určitě se vyplatí zařídit sledovat oficiální profily internetového obchodu na sociálních sítích. Konkrétně si stačí vyhledat e-shop na Instagramu, Facebooku, blogu nebo Eyerim family. Novinky můžete dále začít sledovat také pomocí pravidelných informačních newsletterů, které vám začnou v okamžiku zadání e-mailové adresy chodit do schránky.

Pokud si v nabídce e-shopu vyberete nějaký produkt, ale zatím ještě nevíte, zda jej skutečně chcete zakoupit, není nic jednoduššího, než jej vložit do takzvaného „wishlistu“, kde na vás počká uložený a připravený pro případ, že se na stránky obchodu v následujících dnech vrátíte. Odpadá vám tedy starost s opětovným hledáním. Nejnovější trendy v oblasti brýlí můžete sledovat na připojeném blogu, kde se dozvíte o všem podstatném.

Za bonus se dá určitě počítat také kvalita nabízených brýlí, které jsou navíc k dostání za výhodné ceny. Pokud si navíc nevíte rady například s péčí o zakoupené brýle, stačí si důkladně prohlédnout stránky e-shopu, protože podobných rad se na něm nachází nespočet. Kromě produktu jako takového tedy získáte ještě pomocnou ruku, která vám poradí vždy, když si budete připadat v koncích. K dispozici je vám také speciální zákaznická linka na čísle +420 910 902 560, na níž můžete zavolat v případě problémů s brýlemi nebo dalších otázek.

Skvělá je také skutečnost, že zákazníci nemusejí za vybrané zboží platit poštovné a navíc je vše zaplaceno až při dodání objednávky. Máte tak jistotu, že nekupujete „zajíce v pytli“ a prodejce se vám po zaslání peněz již neozve. Ve prospěch internetového obchodu Eyerim.cz mluví také fakt, že se jedná o společnost s vývozem do všech zemí Evropské Unie.

Reklamace a vrácení zboží

Od smlouvy je možné odstoupit bez udání důvodu v prodloužené lhůtě 30 dní od převzetí zásilky. Záruka na všechny produkty se pak počítá celé dva roky od převzetí zásilky od interního dopravce. Reklamace dále probíhají podle platného reklamačního řádu České republiky.