Expirované 4Camping.cz slevové kupóny a kódy

4Camping.cz – sleva 10% na bundy

Slevový kupón Expirováno
S naším slevovým kódem ušetříte 10% při nákupu všech bund na 4Camping.cz.... Více informací

S naším slevovým kódem ušetříte 10% při nákupu všech bund na 4Camping.cz. Méně informací

4Camping.cz – sleva 10% na sandály

Slevový kupón Expirováno
Využijte náš slevový kód, díky kterému získáte slevu 10% na všechny sandály, žabky a pantofle v... Více informací

Využijte náš slevový kód, díky kterému získáte slevu 10% na všechny sandály, žabky a pantofle v e-shopu 4Camping.cz. Méně informací

4Camping.cz – sleva 10% na značku Craft

Slevový kupón Expirováno
Přinášíme slevový kód na slevu 10% na všechno zboží od značky Craft.... Více informací

Přinášíme slevový kód na slevu 10% na všechno zboží od značky Craft. Méně informací

Vše, co budete potřebovat pro pohyb v přírodě

Sortiment nabízeného zboží je skutečně velmi pestrý a snad každý si v něm dokáže najít to, co potřebuje. Mezi základní nabízené produkty patří samozřejmě vybavení přímo do přírody. Zákazníci zde najdou velkou nabídku turistických, plážových nebo třeba festivalových stanů. Pokud navíc uplatní slevový kód, mohou si nový stan pořídit s výraznou slevou. Speciální kategorií jsou potom velké párty stany, které jistě ocení každý organizátor zahradních oslav.

V nabídce je samozřejmě i velké množství spacáků různých velikostí a materiálů, karimatek, ale i turistických zavazadel. Firma také nabízí velké množství batohů, ať už do města nebo na hory. K zakoupení jsou i speciální cyklo a in-line batohy.

Nakoupit lze i oblečení

Mezi další položky, které obchod nabízí je speciální dámské i pánské outdoorové oblečení a s tím samozřejmě i obuv. Zapomenout ale nesmíme ani na nabídku kempingového nábytku, jako jsou skládající židle, stoly, skříně ale i praktické kempingové kuchyně, tepelné zářiče a veškeré nutné příslušenství pro ničím nerušené grilování.

Kromě klasického prodeje produktů společnost každý rok, už od svého založení pořádá Výstavu stanů a vybavení do přírody, což je v současnosti největší výstavně prodejní akce se zaměřením na outdoor a kemping ve střední Evropě.

Tým profesionálů přijde vhod

V čele celého projektu stojí zkušený tým lidí, s množstvím praktických zkušeností, a hlavně lásce k outdooru. Vždy ochotně a rádi zákazníkům poradí, jaký produkt bude právě pro ně ten nejvhodnější.

Naprostou samozřejmostí je vždy rychlé dodání, při nákupu nad 300 Kč dokonce zdarma, vždy profesionální a vstřícný přístup, možnost objednání a vyzkoušení zboží na prodejně a taky možnost využívání slevových kuponů nebo pořádání velkých výprodejových akcí.