Ajaj! Nic tu není.

V současné době zde není žádná sleva.

Nabídka obsahuje velké množství zajímavých produktů, které potěší každého milovníka her. Stačí otevřít stránky eshopu a na první pohled je vidět opravdu bohatý výběr možností. Pohyb na těchto stránkách je opravdu snadný a bezproblémový, takže během chvíle si zde vybere opravdu každý. Nabídka her a herního příslušenství je každý den rozšiřována o nové kousky z celého světa.

Zákazník může nakupovat s doručením přímo domů. Záruka kvality a spokojenosti je pro tento internetový obchod samozřejmostí, a vždy se snaží potěšit touhy herních nadšenců. Firma je specialistou na prodej her a herního příslušenství a od roku 2002 už úspěšně vyřídila více jak 200 tisíc objednávek. Během své dlouhé existence se e-shop stal ověřeným a spolehlivým prodejcem, který získal celou řadu zajímavých ocenění.

Nabídka sortimentu na PlayGoSmart.cz

Firma má sídlo na Slovensku, nicméně už dlouhá léta působí v rámci ČR. Každý den rozšiřuje svou nabídku o zajímavé kousky. Na jejich expedičním skladě se nachází více jak 5 tisíc druhů zboží v celkovém počtu více jak 20 tisíc kusů. Objednávky jsou vyřizovány velmi rychle, takže zákazník nemusí dlouho čekat na svou zásilku.

Nabídka tohoto herního e-shopu nezná hranice, a proto zde každý najde přesně to, co hledá. Jsou zde k nalezení: hry na PC, CD klíče, PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation, Xbox One, Xbox 360, Nintenda, myši, podložky, sluchátka, PC příslušenství, hračky, trička, doplňky, knihy o hrách, audio, video, elektro vozidla, drony, polepy, mobilní telefony a příslušenství, tablety a příslušenství, hodinky, paměťové karty, elektro a mnoho dalšího. E-shop získal celou řadu chvály od spokojených zákazníků, kterých jsou od začátku působení již statisíce

Výhody a možnosti ušetření na PlayGoSmart.cz

Cílem e-shopu PlayGoSmart.cz je, aby zákazníci vždy dostali své zboží co nejdříve a za přijatelnou cenu. Spokojenost zákazníků je pro tento e-shop velmi důležitá, a proto se jim snaží vytvářet celou řadu zajímavých služeb, výhodných slev, výprodejů a bonusů. Právě díky kvalitnímu servisu se může e-shop krásně rozrůstat. Zákazníkům se neustále snaží nabízet celé řady výhod, jak na nákupu ušetřit. Právě díky tomu je tento e-shop velmi oblíbeným místem nákupů her a příslušenství.

Kdo ze zákazníků má zájem, ten může využít také věrnostní program a získávat tak odměny za každou prodanou hru. E-shop nabízí také velké možnosti spolupráce a je otevřený novým zkušenostem. Každou chvíli nabízí slevy na nákupy pro své věrné zákazníky, ale také nově příchozí zákazníky. Expresní dodávka zboží a rychlé doručení je skvělou výhodou, pro kterou se zde rozhodně vyplatí nakupovat. E-shop také nabízí výkupy starších her a konzolí, takže zákazník může ušetřit i tímto způsobem.

Doprava a platba

Internetový obchod PlayGoSmart.cz je určený pro zákazníku české republiky, což v podstatě potvrzuje i jeho CZ doména, nicméně jeho sídlo je na Slovensku. V rámci dopravy je možné využít služeb dopravce:

  • PPL, kde se cena za poštovné pohybuje kolem 129 Kč.

Co se týče plateb, tak je zde možné platit:

  • přímo při převzetí zásilky
  • bankovním převodem
  • platba kartou
  • prostřednictvím platební brány PayPal

Servis a reklamace

Samozřejmostí je kvalitní zákaznický servis, a to i pro situace, jako je reklamace. V případě nutnosti je možné použít telefonní i emailový kontakt na reklamační oddělení, nebo je připraven i dokument přesně popisující, jak v případě problémů postupovat. U zboží platí záruka 2 let. Vrácení zboží je možné do 14 dnů od jeho doručení domů. Zákazník má na tomto e-shopu také možnost oficiální aktivace digitálních produktů.