Doprava zdarma na 4Fstore.cz

Akce Vyprší: 31.12.2022
Stylové a elegantní sportovní oblečení pro ženy, muže i děti s dopravou zdarma při objednávce nad...Více informací

Stylové a elegantní sportovní oblečení pro ženy, muže i děti s dopravou zdarma při objednávce nad 999 Kč. Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

Sleva 5 % pro registrované zákazníky 4Fstore.cz

Akce Vyprší: 31.12.2022
Při registraci na 4Fstore.cz získáte slevový kupón na slevu 5% na Váš nákup....Více informací

Při registraci na 4Fstore.cz získáte slevový kupón na slevu 5% na Váš nákup. Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

O e-shopu 4Fstore.cz

Trička, plavky, obuv, mikiny, vesty, podprsenky, bundy, kalhoty, softshell, cyklistické oblečení, fleece oblečení, peněženky, tašky, brašny a mnoho dalších produktů, které ve vaší šatní skříni rozhodně nesměji chybět. Na veškeré zboží může být navíc uplatněna sleva, která zákazníkovi zajistí o hodně levnější nákup, než původně plánoval. Nakupování na 4Fstore.cz se skutečně vyplatí.

Nabízený sortiment

Na e-shopu 4Fstore.cz myslí skutečně na všechno. Proto je i rozdělení zboží do jednotlivých kategorií velice přehledné:

  • ženy
  • muži
  • dívky
  • chlapci
  • zavazadla – batohy, peněženky, tašky, brašny
  • sporty – cyklistické oblečení, vodní sporty, tenis, trekking, běh, zimní sporty a další

Dále se pak v každé kategorií, která je určena konkrétnímu pohlaví nacházejí produkty opravdu pestrého složení:

  • oblečení – vesty, kompresní prádlo, plavky, trička, mikiny, bundy, šortky, softshell a další
  • obuv – městské boty, sportovní boty, trekové boty, žabky, sandály a další
  • doplňky – helmy, pokrývky hlavy, lyžařské brýle, čelenky, rukavice, ponožky a další

Už jen tento přehled vás jistě dokáže přesvědčit o tom, že si na e-shopu 4Fstore.cz dokáže vybrat naprosto každý. Navíc se v nabídce může objevit každou chvíli i sleva, která zajistí ještě levnější nákup.

Doprava zboží zákazníkovi a platba

Pokud se zákazník rozhodne zvolit přepravce DPD, může počítat s poštovným 125 Kč. Při překročení hranice 999 Kč v rámci celé objednávky je poštovné zcela zdarma. Této hranice musí dosáhnout i v případě, že je na některé zboží uplatněn slevový kód. Tento dopravce vyžaduje platbu předem.

Dále se můžete rozhodnout pro přepravce DHL s platbou dobírkou, která i s poštovným vyjde na 155 Kč. Objednávka nad 999 Kč je rovněž z pohledu dopravy zdarma. A taková sleva se už jednoznačně vyplatí.

Platba předem je umožněna přes eCard, která podporuje karty Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Eletronic a Maestro. Dobírka a její podmínky byly již zmíněny v předchozí části.

Bonusy pro zákazníka

Každý zákazník i pouhý návštěvník e-shopu může získat pravidelné zasílání newsletterů do své e-mailové schránky, pomocí kterých bude informován o novinkách v sortimentu, akcích nebo právě probíhajících výprodejích.

Na veškeré zboží v sortimentu je možné uplatnit slevový kód, díky kterému se vaše pravidelné nákupy stanou o hodně levnější záležitostí.

Výhodou se stává i samotná registrace na e-shopu, protože pak můžete při každém nákupu počítat se slevou 5 %. To ale není zdaleka vše. Dále získáte možnost se informovat o minulých objednávkách, ale i těch, které jste právě uskutečnili. Výhodou je i oproštění od neustálého zadávání svých osobních údajů při objednávkách, protože za vás budou vyplňovány systémem.
Slevový kód je možné uplatnit i na zboží, které již podléhá výprodejům (čili nižším cenám). Nákupy se proto stanou ještě přínosnějšími a ušetříte opravdu značné množství peněz.

Kvalitu e-shopu a jím nabízených produktů dokládá i fakt, že 4F od roku 2008 obléká již 6 národních reprezentací (Polsko, Chorvatsko, Srbsko, Lotyšsko, Řecko a Makedonii). Kdo by tedy nechtěl disponovat skvělým oblečením, které nosí světoznámé hvězdy ze sportovního prostředí. Nákup na 4Fstore.cz zaručuje zákazníkovi splnění veškerých přání, kterého jen ve spojitosti s nákupem napadnou.

Reklamace a vrácení zboží

Každý zákazník má právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do 14 dní od převzetí zásilky. V tomto období jej tedy může vrátit nazpět. Reklamace pak podléhá standardním pravidlům.