Doprava zdarma nad 1 000 Kč na Collamedic.cz

Akce Vyprší: 31.12.2022
Poštovné zdarma získáte v e-shopu Collamedic.cz nákupem nad 1 000 Kč.
Získat slevu
100% Funkční

O e-shopu Collamedic.cz

Na e-shopu Collamedic.cz můžete najít všemožné potravinové doplňky a kosmetiku značky Collamedic. Díky tomu si můžete zakoupit například bioaktivní kolagenový drink, kapsle se silnou dávkou kyseliny hyaluronové, kolagenové sérum pro vyhlazení vrásek, kolagenovou sadu pro perfektní péči o pleť, tělové mléko, krémy na ruce, kapsle pro péči o vlasy nebo různé zvýhodněné sady všeho výše zmíněného.

Chcete-li své pleti, nehtům a vlasům dopřát tu nejlepší možnou péči, pak je zde e-shop Collamedic.cz a jeho produkty právě pro Vás.

Jak využít slevové kupóny

E-shop Collamedic.cz bohužel zatím nenabízí možnost využívat slevové kupóny. Pravidelně kontrolujte naše stránky a získejte nejaktuálnější informace.

Jak můžete ušetřit při nákupu na Collamedic.cz

Akční balíčky

Nejlepší možností, jak na e-shopu Collamedi.cz ušetřit jsou akční zvýhodněné balíčky, které jsou dostupné přímo na jeho webových stránkách v sekci Produkty. Díky těmto balíčkům můžete ušetřit až 30 % oproti tomu, kdybyste jednotlivé produkty v nich kupovali jednotlivě.

Dárek ke každému nákupu

Ke každému nákupu získáte zdarma dárek v podobě 30 kapslí vitamínu C, který napomáhá Vaší imunitě. V rámci akcí můžete k akčním balíčkům dokonce získat zdarma například antioxidant v ceně 650 Kč.

Slevové akce

E-shop Collamedic.cz svým zákazníkům rovněž čas od času přináší zajímavé slevové akce, v rámci kterých můžete u konkrétních výrobků ušetřit až 15 %. Tyto akce jsou obvykle ohlašovány prostřednictvím jeho sociálních sítí a informace o tom, že je výrobek aktuálně ve slevě, naleznete také na jeho stránce na webu e-shopu, případně na banneru, jež se objeví hned po vstupu na web e-shopu. Pokud se navíc stanete registrovanými zákazníky e-shopu Collamedic.cz, získáte přístup k exkluzivním slevám a soutěžím.

Odběr newsletteru a sociální sítě

Pokud chcete mít přehled o všech nových produktech, které e-shop Collamedic.cz nabízí, můžete se stát jeho registrovaným zákazníkem, díky čemuž budete veškeré novinky dostávat prostřednictvím newsletteru na Váš e-mail. Rozhodně neváhejte e-shop sledovat také na jeho sociální síti Facebook, kde rovněž pravidelně ohlašuje veškeré novinky a informace o svých produktech, ale také uvádí zajímavé slevové akce nebo například soutěže o své produkty.

Doprava a platba

Svůj nákup z e-shopu Collamedic.cz si můžete nechat doručit prostřednictvím jednoho z následujících způsobů:

  • Doručení prostřednictvím kurýrní služby PPL za poplatek 105 Kč
  • Balík do ruky od České pošty s poštovným 85 Kč
  • Balík na výdejní místo Zásilkovny s poplatkem 35 Kč
  • Osobní odběr na provozovně v Ústí nad Orlicí zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč

Pokud na e-shopu Collamedic.cz nakoupíte zboží v hodnotě alespoň 1 000 Kč získáte dopravu prostřednictvím všech výše zmíněných metod zcela zdarma.

Platbu svého nákupu můžete na e-shopu Collamedic.cz realizovat pomocí některé z následujících platebních metod:

  • Platba on-line platební kartou zdarma
  • Platba přes účet prostřednictvím brány GoPay zdarma
  • Mobilní platba M-Platba zdarma
  • Platba prostřednictvím služby PayPal zdarma
  • Platba prostřednictvím internet bankingu České spořitelny, Fio banky, mBank, Raiffeisen bank nebo Komerční banky zdarma
  • Dobírka s manipulačním poplatkem 19 Kč

Reklamace a vrácení zboží na e-shopu Collamedic.cz

Jestliže Vám zboží zakoupené na e-shopu Collamedic.cz z nějakého důvodu nevyhovuje, máte možnost jej do 14 dnů od jeho převzetí na vlastní náklady vrátit e-shopu. Vracené zboží musí být nepoškozené, v originálním obalu a nepoužité zasláno na příslušnou adresu internetového obchodu. Ke zboží je navíc nutné přibalit formulář pro odstoupení od kupní smlouvy a doklad o pořízení zboží. Vrácení můžete provést i na kamenné provozovně e-shopu v Ústí nad Orlicí.

Vzhledem k tomu, že e-shop Collamedic.cz prodává zboží, jež dle platné legislativy podléhá rychlé zkáze, nevztahuje se na něj žádná záruční lhůta. Dojde-li k poškození během přepravy, požádejte dopravce o sepsání příslušného protokolu a informujte o této skutečnosti také e-shop, a to buďto prostřednictvím telefonního čísla nebo e-mailu, jež jsou dostupné přímo na jeho webových stránkách.

Chcete-li můžete rovněž využít on-line chatu, který je přístupný v pravém spodním rohu webových stránek e-shopu a můžete se do něj přihlásit prostřednictvím Facebooku nebo svého e-mailu.