Slevy až 50 % na stavebniny na DEK.cz

Akce Vyprší: 31.12.2022
V e-shopu DEK.cz nakoupíte vybrané produkty ze stavebnin se slevou až 50 %.
Získat slevu
100% Funkční

O e-shopu DEK

V nabídce e-shopu je objevují hydroizolace, ploché střechy, šikmé střechy, svítidla, zásuvky, kabely, vodiče, elektrické vytápění, ventilátory, armatury, topení, ohřev vody, sanita, nářadí, barvy na kovy, impregnace, ředidla, rozpouštědla, grily, zahradní nábytek, interiérový nábytek, bazény, drogerie a další. Na veškerý sortiment v nabídce navíc může být uplatněna sleva, se kterou se vám dostane velice zajímavých produktů za výrazně nižší cenu. Nákupy na Dek.cz se skutečně vyplatí, což si sami můžete ověřit.

Nabízený sortiment

Jelikož je nabídka e-shopu Dek.cz opravdu bohatá, je tomu samozřejmě uzpůsobeno také rozsáhlé členění do jednotlivých kategorií, které vypadá následovně:

  • stavebniny – hrubá stavba, hydroizolace, tepelné izolace, ploché střechy, šikmé střechy, zateplovací systémy, dřevo, suchá výstavba, stavební chemie, stavební výplně, podlahy, obklady, venkovní dlažby, klempířské prvky, drenáže, odvodnění
  • elektromateriál – vypínače, zásuvky, žárovky, zářivky, kabely, vidlice, vodiče, rozvodnice, rozváděče, úložný a spojovací materiál, modulové přístroje, pojistky, hromosvody, uzemnění, elektrické vytápění, ventilátory, moderní domácnost, baterie, nabíječky
  • voda, topení, plyn – topení, ohřev vody, armatury, rozvody vody, odpadní systémy, termostaty, regulátory, čerpací technika, obnovitelné zdroje, klimatizace, sanita, regulace, měření, izolace, nádrže na dešťovou vodu
  • nářadí – broušení, frézování, řezání, dělení, měření, sekání, bourání, spojování, tmelení, lepení, úklid, čištění, vrtání, zakrývání, zahradní nářadí, pracovní oděvy, ochranné prostředky, zařízení staveniště a dílny
  • barvy a laky – na dřevo interiér, na dřevo exteriér, impregnace, na kovy, ředidla, rozpouštědla, montážní pěny, spreje, maziva a další
  • nábytek a zahrada – interiérový nábytek, zahradní nábytek, grily, zahradní domky, ploty a další
  • profesionální drogerie – úklid, mytí nádobí, dezinfekce rukou, praní, nanotechnologie a další
  • půjčovna – nářadí a dalších produktů

Doprava zboží zákazníkovi a platba

Zboží si je možné osobně vyzvednout přímo na některé z poboček Dek.cz. V takovém případě je k ceně zboží připočtena doprava v případě, že se zboží na zvolené pobočce nenachází. Jinak se k přepravě objednávek využívá interní přepravce DEK.

Platba je umožněna online platební kartou, hotově či kartou při osobním odběru, zálohovou fakturou před uskutečněním odběru nebo fakturou.

Bonusy pro zákazníky

Internetový obchod Dek.cz garantuje svým zákazníkům nejnižší cenu na trhu u produktů označením mincí. To znamená, že pokud v nějakém obchodě objevíte zboží levnější a zakoupíte jej, máte do dvou pracovních dnů možnost uplatnit nárok na dorovnání ceny konkurence.

Na veškerý sortiment je dále možné uplatnit slevový kód, s nímž získáte opravdu skvělé zboží za výrazně nižší cenu. Nákupy na Dek.cz se opravdu vyplatí.

Možná dosud nevíte, jak slevový kód použít. Je to naprosto jednoduché, Stačí jej uložit do schránky a následně vložit k vybranému zboží na e-shopu. Víc se od vás chtít nebude.

 

Zákazníci se mohou prostřednictvím e-shopu pravidelně dozvídat o případných novinkách v sortimentu i možnostech, jak s danými produkty nakládat. Dále můžete případné novinky, akce a výprodeje sledovat i pomocí profilů obchodu na sociálních sítích Facebook, Linkedin nebo YouTube. Tam se navíc dozvíte i skvělé informace o stavebních postupech, možnostech využití nářadí a dalším podobných radách.

Na e-shopu se poměrně často objevuje zboží za zvýhodněnou cenu. I na něj můžete uplatnit slevový kód, takže s nákupem ušetříte hned dvojnásobně. Taková sleva potěší naprosto každého, kdo se rozhodne na Dek.cz nakupovat.

Určitě se vyplatí také registrovat sám sebe jako uživatele e-shopu. Díky tomu se totiž zbavíte povinnosti při každé další objednávce zdlouhavě vypisovat své osobní údaje a navíc vám bude někdy poskytnutá i sleva, která za to rozhodně stojí.

Reklamace a vrácení zboží

Zboží je možné vrátit zpět odesílateli v zákonem stanovené lhůtě 14 dní. Reklamace pak probíhá také polde zákonem stanoveného reklamačního řádu.