Doprava zdarma nad 5 000 Kč na Winehouse.cz

Akce Vyprší: 31.12.2020
Za nákup v hodnotě nad 5 000 Kč v e-shopu Winehouse.cz získáte dopravu zcela zdarma.
Získat slevu
100% Funkční

Víno, gin, cider, absinth, likéry, pálenky, pivo, tequilla, whisky, limonády, mošty, sirupy, čaje, paštiky, tapenády, olivy, oleje, hořčice, mořské plody, káva, obaly na víno, karafy, skleněné sety ani další podobné zboží v sortimentu rozhodně nemůže chybět. Na všechno zboží navíc může být uplatněna sleva, se kterou získáte vysoce kvalitního produkty za výrazně nižší ceny. Nákupy na Winehouse.cz se opravdu vyplatí.

Nabízený sortiment

Protože je sortiment e-shopu Winehouse.cz velice rozsáhlý, je tomu samozřejmě uzpůsobeno i členění do jednotlivých kategorií, které vypadá následovně:

  • víno – podle druhu a typu, podle barvy, podle odrůdy, podle obsahu cukru, jakostní vína, vína z Čech a Moravy, zahraniční vína
  • alkohol – absinth, bourbon, brandy, koňak, grapa, likéry, whisky, vodka, tequilla, rum, pálenky, ovocné pálenky, gin a další
  • nealko – vinné mošty, sirupy, čaje, limonády
  • delikatesy – paštiky, dárkové koše, omáčky, zeleninové tapenády, mořské plody, káva, čokoláda, koření, sůl, octy, džemy, medy, biodelikatesy, bezlepkové a další
  • lednice na víno – lednice na víno, chladničky na víno, vinotéky, chladící vitríny, luxusní lednice a další
  • příslušenství – příslušenství pro vinaře, sklenice na víno a alkohol, karafy na víno, skleněné sety, dekantery na víno, obaly na víno, otvíráky na víno, uzávěry na víno, literatura

Nabídka internetového obchodu je navíc doplněna o kategorii Akční nabídka, kde je zákazníkům poskytnuta sleva na vybrané zboží.

Doprava zboží zákazníkovi a platba

Zboží si každý zákazník může osobně vyzvednout na dvou odběrných místech v Praze. Na Praze 4 se žádný další poplatek nepočítá, v případě osobního odběru na Praze 3 zákazníka odběr stojí 20 Kč. Pokud bydlíte v Praze a necháte si ve čtvrtek poslat zboží přímo na svou adresu, čeká na vás sleva v podobě odpuštěného poštovného.

Přeprava kurýrní službou vyjde zákazníka na 150 Kč. Pokud se rozhodnete pro vyzvednutí na libovolné pobočce Uloženky, zaplatíte navíc 89 Kč. Pří nákupu nad  5 000 Kč vám povinnost platit poštovné odpadne. Této částky musíte dosáhnout i v případě, že použijete slevový kód. Zkrátka se počítá až výsledná cena nákupu.

Pro platbu můžete zvolit dobírku, která je zpoplatněna částkou 30 Kč. Dále je možné platit také bankovním převodem, online platební kartou, rychlým bankovním převodem, GoPay peněženkou nebo pomocí Google Play. Ani v jednom z těchto případů vás další poplatek nečeká.

Bonusy pro zákazníky

Každý návštěvník e-shopu Winehouse.cz má možnost si zřídit pravidelné zasílání informačních newsletterů, kterými je pak informován například o novinkách v sortimentu nebo právě probíhajících akcí. Díky tomu vám už žádná sleva nikdy neunikne.

Na všechno zboží v nabídce je možné uplatnit slevový kód, díky němuž se výsledná částka za nákup výrazně sníží a vám se tak povede ušetřit. Tímto způsobem můžete postupovat při každém nákupu.

Zákazníkům je k dispozici také blog věnovaný zajímavostem ze světa vín, alkoholu a delikates. Pokud vás takové čtení láká, přijdete si na své. Dále se můžete v oblasti vín zdokonalit díky přiloženému vinařskému slovníku. Pokud nechcete svým známým kupovat dárek naslepo, můžete pro ně zakoupit dárkový poukaz, díky němuž si sami vyberou to, o co nejvíce stojí.

Registrací na portálu získáte možnost mít přehled o všech svých dosavadních nákupech a zároveň se zbavíte povinnosti neustále vypisovat své osobní údaje při objednávce.

Reklamace a vrácení zboží

Časová lhůta pro uznání reklamace a vrácení peněz je 7 dní. Provozovatel vyhotoví řádný reklamační protokol, na jehož základě bude zákazníka průběžně informovat o stavu reklamace. Storno objednávky je možné provést pouze před expedicí zboží a po předchozí dohodě s prodejcem.


Podobné slevy

Sleva 2 % na Onlineshop.cz

Tento slevový kód Vám ušetří 2 % při nákupu zboží na Onlineshop.cz, tak ho využijte!

Sleva 20 % pro držitele karet ISIC, ITIC a další na Frutiko.cz

Držitelé karet ISIC, ITIC, IYTC či ALIVE mají slevu ve výši 20 % na Frutiko.cz!
Získat slevu
31.12.2020

Sleva 3 % za registraci na RedEd.cz

Zaregistrujte se v e-shopu RedEd.cz a získáte slevu ve výši 3 %, kterou lze uplatnit...Více informací

Zaregistrujte se v e-shopu RedEd.cz a získáte slevu ve výši 3 %, kterou lze uplatnit na objednávky v hodnotě nad 2 000 Kč. Méně informací

Získat slevu
31.12.2020

Sleva 30 % na celou kategorii oblečení cool club na Sparkys.cz

Využijte slevový kód na 30% slevu na veškeré produkty z kategorie oblečení cool club na...Více informací

Využijte slevový kód na 30% slevu na veškeré produkty z kategorie oblečení cool club na Sparkys.cz! Méně informací

Prémiové značky se slevou a 70 % na Vivantis.cz

Tento týden máte možnost nakoupit na e-shopu Vivantis.cz produkty prémiových značek se slevou až 70...Více informací

Tento týden máte možnost nakoupit na e-shopu Vivantis.cz produkty prémiových značek se slevou až 70 %! Méně informací

Získat slevu
4. 10. 2020