Doprava zdarma nad 1 900 Kč na Butikovo.cz

Akce Vyprší: 31.12.2022
V e-shopu Butikovo.cz, kde naleznete stylové dámské oblečení získáte pro nákup nad 1900 Kč dopravu...Více informací

V e-shopu Butikovo.cz, kde naleznete stylové dámské oblečení získáte pro nákup nad 1900 Kč dopravu zdarma. Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

O e-shopu Butikovo.cz

Na veškerý sortiment e-shopu navíc může být uplatněna sleva, díky které se ženy dostanou ke skvělým výrobkům za skvělé ceny. Nákupy na Butikovo.cz se skutečně vyplatí.

Nabízený sortiment

V e-shopu Butikovo.cz myslí skutečně na veškeré ženské potřeby spojené s oblékáním, takže i nabídka produktů je opravdu rozsáhlá. Skládá se z několika základních kategorií:

 • novinky
 • bundy a kabáty
 • mikiny
 • teplákové soupravy
 • fitness
 • svetry a vesty
 • šaty
 • topy a trička
 • saka
 • kalhoty
 • šortky
 • sukně
 • ponožky
 • doplňky
 • výprodej

Z toho seznamu je jasně patrné, že si v nabídce zboží dokáže vybrat naprosto každá žena. Na e-shopu se dá vždycky objevit nějaká sleva, která dokáže nákupy ještě více zpříjemnit.

Doprava zboží zákazníkovi a platba

Dopravu zboží zákazníkovi je možné zprostředkovat dvěma způsoby. Přepravce PPL si za poštovné účtuje 120 Kč. Doručení přes Zásilkovnu, což znamená zaslání objednávky na jednu z vybraných poboček jmenované přepravní společnosti, je zpoplatněna částkou 65 Kč. Pokud zákazník objedná zboží v hodnotě vyšší než 2 199 Kč, je od povinnosti platit poštovné zcela osvobozen. Této částky musí samozřejmě dosáhnout i v případě, že uplatní slevový kód, jinak na přepravu zdarma nemá nárok.

Dodací doba se pak obvykle pohybuje v rozmezí jednoho až dvou pracovních dnů.

Platbu za zboží je možné provést buď předem pomocí online platební karty a nebo přímo dopravci formou dobírky.

Bonusy pro zákazníky

Pokud si přejete být jako zákazník neustále v obraze o probíhajících výprodejích, akcích nebo novinkách v sortimentu e-shopu Butikovo.cz, je možné si sjednat zasílání pravidelných newsletterů do vašich e-mailových schránek. Díky tomu už vám žádná sleva neunikne. I tak jsou ale návštěvníci stránek informováni o zlevněném zboží pomocí speciálně vytvořené kategorie. Zákazník je zkrátka na prvním místě.

Na veškerý sortiment v e-shopu můžete libovolně uplatnit slevový kód, díky kterému získáte opravdu kvalitní zboží za skvělé ceny.

Pokud byste rádi potěšili nějakou slečnu ve svém okolí, ale nevíte, o co konkrétně by měla zájem, můžete jednoduše zakoupit dárkovou poukázky v předem definované hodnotě, díky čemuž nemusíte nic dalšího řešit.

Akce a výprodeje se na e-shopu objevují prakticky neustále. Výhodou je, že i na akční zboží se dá uplatnit slevový kód, takže při nákupu ušetříte ještě daleko více peněz.

E-shop dále podává zákazníkům informace o praní, údržbě a použití prodávaného zboží, což jistě mnoho z vás dokáže ocenit. Novinky a různé zajímavosti můžete pravidelně sledovat i prostřednictvím oficiálních profilů na sociálních sítích (Instagram, Facebook).

Pokud na e-shopu hodláte nakupovat pravidelně, jistě se vyplatí založit si uživatelský účet. Ten totiž skýtá skutečně značné množství výhod. Budete například pravidelně získávat různé slevy a akce, kterých by se vám jinak nedostalo. Opravdu skvělá je také možnost sledovat stav vaší objednávky. Všechny potřebné dokumenty budete skladovat na jednom místě, takže se s nimi nemůže nic špatného stát. Dále si pak každá žena může založit svůj wishlist, který se bude skládat z produktů, které si plánuje v brzké době pořídit. Uživatelský účet se vážně vyplatí každému.

Reklamace a vrácení zboží

Při každém nákupu se může stát, že se zákazník splete z hlediska velikosti. Bez udání důvodu je možné zboží vrátit odesílateli v zákonem stanovené lhůtě 14 dní. Záruční doba pro všechny nabízené produkty se počítá 24 měsíců.