Doprava zdarma nad 3 000 Kč na BeLenka.cz

Akce Vyprší: 31.12.2020
Barefoot obuv, ergonomická nosítka a šátky na nošení dětí, toto má v sortimentu internetový obchod...Více informací

Barefoot obuv, ergonomická nosítka a šátky na nošení dětí, toto má v sortimentu internetový obchod BeLenka.cz. Navíc když nakoupíte v tomto e-shopu nad 3 000 Kč získáváte dopravu zcela zdarma. Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

Na své si v obchodě přijdou jak muži, tak ženy. V nabídce se samozřejmě objevují produkty jako barefoot pro muže, barefoot pro ženy, rostoucí nosítka pro děti, nerostoucí nosítka pro děti, šátky, nosící bundy, nosící mikiny, kojo oblečení, slovenské šátky na nošení dětí a mnohé další produkty, které novopečeným maminkám a tatínkům rozhodně nesmějí ve výbavě na následující měsíce chybět. Na veškerý sortiment pro rodiče navíc může být uplatněna sleva, s níž získáte skutečně skvělé zboží za opravdu výrazně nižší ceny. Nákupy na Belenka.cz se jednoduše vyplatí.

Nabízený sortiment

Jelikož je sortiment nabízený internetovým obchodem Belenka.cz skutečně v mnoha ohledech jedinečný a zároveň rozsáhlý, je tomu samozřejmě uzpůsobeno také členění do jednotlivých kategorií, které konkrétně vypadá následovně:

  • Barefoot – dámské, pánské
  • Nosítka – rostoucí nosítka pro děti Lenka 4ever , nerostoucí nosítka pro děti toddler
  • Šátky
  • Oblečení – nosící bundy, nosící mikiny, kojo oblečení
  • Ring Sling a Rebozo – Ring Sling slovenské šátky na nošení dětí, Rebozo slovenské šátky na nošení dětí

Jak je patrné ze seznamu zmíněného výše, tak nákupy na Belenka.cz jsou pro všechny novopečené maminky a také tatínky naprostou povinností. Pokud se vám navíc k nákupu dostane ještě skvělá sleva, můžete navíc výrazně ušetřit, což jistě každý z vás dokáže ocenit.

Doprava zboží zákazníkovi a platba

K odeslání objednávky je možné využít přepravce DPD, který si za své služby účtuje poštovné v hodnotě 90 Kč. Pokud se v e-shopu Belenka.cz rozhodnete nakoupit zboží za cenu vyšší než jsou 3 000 Kč, jste od povinnosti platit poštovné zcela osvobozeni. Této sumy ovšem musíte samozřejmě dosáhnout i poté, co na zboží uplatníte slevový kód. Počítá se totiž logicky až výsledná částka, kterou za zboží musíte zaplatit.

Objednávky je možné expedovat také na Slovensko. Tuto službu stejně jako v předešlém případě zprostředkuje přepravce DPD, jehož cena za dopravu je 2,90 eur. Zde poštovné neplatíte při dosažení finanční hranice nákupu v podobě 119 eur.

Platbu za objednávku je možné provést klasickým bankovním převodem, pomocí platební brány Besteron nebo dobírkou. Dobírka je jako jediná z těchto metod dále zpoplatněna částkou 30 Kč v České republice a jedním eurem v případě dodání na Slovensko.

Bonusy pro zákazníky

Protože se ceny všeho kolem nás neustále rapidně zvyšují, určitě všichni přivítáte možnost při jakémkoli nákupu ušetřit peníze. Slevový kód vám to v případě Belenka.cz opravdu zajistí. Stačí jej pouze zkopírovat k vybranému produktu v košíku a systém e-shopu poté slevu sám odečte.

V nabídce internetového obchodu Belenka.cz se poměrně často objevují produkty, které podléhají nějaké slevě. Dokonce i na takové zboží je možné uplatnit slevový kód, čili při nákupu ušetříte rovnou dvojnásobně. To už se skutečně vyplatí.

Pokud nechcete, aby vám neustále zbytečně unikaly novinky v nabídce e-shopu, výprodeje, akce nebo jakákoli další sleva, stačí se jednoduše přihlásit k odebírání pravidelných informačních newsletterů. Ty vám posléze začnou chodit do e-mailové schránky, takže budete pořád v obraze o aktuálním dění. Novinky můžete zároveň sledovat na sociálních sítích, konkrétně pomocí oficiálního facebookového a instagramového profilu.

Výhodou spojenou s obchodem Belenka.cz je zcela jistě také jedinečnost nabídky produktů, které v případě rodičovství skutečně oceníte. Nebudete muset dítě nechávat v kočárku, jelikož jej dokážete pomocí speciálních textílií nosit všude sebou. Dokonce díky tomu ušetříte i potřebné síly, které by vám později mohly chybět.

Pokud jste v oblasti mateřství naprostým začátečníkem, není žádná ostuda si nechat poradit. Právě proto je všem zákazníkům na portálu Belenka.cz poskytnut skvělý blog, kde se dozvíte všechno potřebné například o těhotenství jako takovém, o prvním krmení a dalších situacích, které vás zcela jistě v nejbližší době čekají.

Určitě se vyplatí také registrovat sám sebe jako uživatele e-shopu Belenka.cz, jelikož díky tomu získáte přehled o všech svých dosavadních objednávkách a zároveň se zbavíte povinnosti neustále vypisovat své adresní údaje v objednávkách následujících.

Reklamace a vrácení zboží

Každý zákazník má možnost vrátit objednávku odesílateli bez udání důvodu v zákonem stanovené lhůtě 14 kalendářních dnů od převzetí zásilky. Reklamace dále probíhají podle platného reklamačního řádu České republiky.


Podobné slevy

Sleva 2 % na Onlineshop.cz

Tento slevový kód Vám ušetří 2 % při nákupu zboží na Onlineshop.cz, tak ho využijte!

Sleva 20 % pro držitele karet ISIC, ITIC a další na Frutiko.cz

Držitelé karet ISIC, ITIC, IYTC či ALIVE mají slevu ve výši 20 % na Frutiko.cz!
Získat slevu
31.12.2020

Sleva 3 % za registraci na RedEd.cz

Zaregistrujte se v e-shopu RedEd.cz a získáte slevu ve výši 3 %, kterou lze uplatnit...Více informací

Zaregistrujte se v e-shopu RedEd.cz a získáte slevu ve výši 3 %, kterou lze uplatnit na objednávky v hodnotě nad 2 000 Kč. Méně informací

Získat slevu
31.12.2020

Sleva 30 % na celou kategorii oblečení cool club na Sparkys.cz

Využijte slevový kód na 30% slevu na veškeré produkty z kategorie oblečení cool club na...Více informací

Využijte slevový kód na 30% slevu na veškeré produkty z kategorie oblečení cool club na Sparkys.cz! Méně informací

Prémiové značky se slevou a 70 % na Vivantis.cz

Tento týden máte možnost nakoupit na e-shopu Vivantis.cz produkty prémiových značek se slevou až 70...Více informací

Tento týden máte možnost nakoupit na e-shopu Vivantis.cz produkty prémiových značek se slevou až 70 %! Méně informací

Získat slevu
4. 10. 2020