Doprava zdarma nad 1 400 Kč na Alpik.cz

Akce Vyprší: 31.12.2022
E-shop nabízející široký sortiment čistících a úklidových prostředků, Alpik.cz, nabízí dopravu zdarma při nákupu nad...Více informací

E-shop nabízející široký sortiment čistících a úklidových prostředků, Alpik.cz, nabízí dopravu zdarma při nákupu nad 1 400 Kč. Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

O e-shopu Alpik.cz

V nabídce se objevují přírodní produkty, které firma vyrábí už 15 let. Jedná se o široký sortiment bio & eko produktů světoznámých značek, které jsou prověřené nespočtem spokojených zákazníků. Nabídka obsahuje produkty z řad čištění a úklid, hygienické prostředky, kosmetiku, likvidátory pachu ALP, aromaterapie, domácí lékárna, potraviny, doplňky stravy, parfémy a toaletní vody, tašky, knihy, hračky a hry. K dispozici jsou rovněž nejrůznější dárkové sety, dárkové kazety a dárkové poukazy. Produktů a možností výběru má tento obchod opravdu velmi mnoho a ceny jsou více než příznivé. Na mnoho produktů může být navíc uplatněna zvláštní sleva, která celý nákup výrazně zlevní. Zákazník tak ušetří opravdu nemalé peníze.

Nabízený sortiment

Sami vidíte, že nabízený sortiment je opravdu širokého spektra. Na první pohled se to někomu může zdát lehce nepřehledné, a z toho důvodu je vhodné rozdělit produkty a zboží do jednotlivých přehledných kategorií, z nichž bude snadnější vybírat:

  • čištění a úklid-dezinfekce, čistící a úklidové prostředky, bazénová dezinfekce, čističe koberců, prací prostředky, prostředky na odpady a septiky, přípravky na nádobí
  • hygienické prostředky-osobní dezinfekce, dámská hygiena, dětské pleny
  • Kosmetika-pleťová, vlasová, dekorativní, péče o zuby, péče o tělo, ajurvédská kosmetika, konopná kosmetika, kosmetika pro muže a pro děti, přípravky proti slunci a na opalování
  • likvidátory pachu ALP-pro domácnost, obuv, profesionální likvidátory, rozprašovače, na textil a oděvy, do zdravotnictví a po zvířatech
  • Aromaterapie-éterické oleje, vonné oleje, směsi éterických olejů, vonné tyčinky, aroma roll-ony, aromalampy
  • domácí lékárna-akné, bolesti svalů a kloubů, záněty, bradavice, ekzémy, lupenka, koupání, opalování, opary, zuby, rty, plísně, mykózy, poškození kůže, péče o děti, repelenty, pro maminky, rýma, bolest hlavy a rýma, stres, relaxace, vlasy a vrásky
  • potraviny-ajurvédské doplňky stravy, čaje, kávy, koření a směsi, oleje na vaření a pečení, zdravé sladkosti a mlsání
  • doplňky stravy-zelené potraviny
  • parfémy a toaletní vody-dámské parfémy, pánské parfémy, toaletní vody
  • tašky, knihy, hračky a hry

Je evidentní, že výběr je vskutku široký. Každý se zájmem o zdraví, přírodu a zdravý životní styl si zde určitě vybere. Pokud bude využita sleva, může zákazník i výrazně ušetřit. Ceny jsou nicméně už tak dost přijatelné, takže koupit zde krásný dárek nebo vybavení do domácnosti bude hračkou.

Doprava zboží zákazníkovi a platba

Doprava objednaného zboží je zajišťována prostřednictvím České pošty, společnosti PPL a výdejen Uloženka.cz a DPD Parcel Shop. Druh dopravy si zákazník volí sám při vyplňování objednávky. Ceny dopravného se u jednotlivých společností liší. V každém případě, máte-li objednávku nad 1400 Kč, je doprava zdarma. Částky můžete dosáhnout i tehdy, využijete-li slevový kód. Rozhodně tedy stojí tato možnost za zvážení.

Pokud si neradi necháváte zboží posílat, můžete využít služby osobního odběru na pobočce v Ostravě. Zde jste od poštovného samozřejmě osvobozeni. Lze také využít osobní odběr na výdejních místech Uloženka.cz nebo společnosti DPD. Zde se již poštovné opět platí, nicméně nad 1400 Kč je to stále zdarma.

Možnosti platby jsou dobírka neboli platba v hotovosti při převzetí zásilky, platba bankovním převodem nebo přes platební bránu PayU.

Bonusy pro zákazníka

Internetový obchod Alpik.cz má opravdu velké množství kvalitních produktů, ze kterých si snadno vyberete. K rozhodování vám navíc mohou pomoci výhody, kterých je vždy dobré využít. Velkou výhodou je využít slevový kód, který sníží celkovou cenu objednávky. V kombinaci s osobním odběrem zdarma tak může zákazník výrazně ušetřit.

Obrovskou výhodou jsou také pravidelné akce, novinky a nejrůznější slevy. I na takto zvýhodněné zboží může být využita sleva, která celý nákup zlevní. Zákazník tak ušetří nemalé peníze. Přihlásí-li se zákazník k odběru novinek, žádná akce mu neuteče.

Dalšími nespornými výhodami jsou samozřejmě doprava zdarma při nákupu nad 1400 Kč, velké množství výdejních míst, profesionalita a odbornost, expedice do 24 hodin od objednávky, nízká cena dopravy a bohatý sortiment. Když k těmto výhodám připojíte ještě slevový kód, stane se pro vás obchod Alpik.cz opravdovou jedničkou. Na příště budete jasně vědět, kde nakoupit.

Reklamace a vrácení zboží

V případě, že zákazník nebude se zásilkou spokojen, má právo ji do 14 dní vrátit, neboť se na ni vztahují podmínky nákupu na e-shopu. U případné reklamace se na zboží vztahuje reklamační řád České republiky.