Výhodné životní pojištění – až 30 % zpět na Mutumutu.cz

Akce Vyprší: 31.12.2021
Sjednejte si životní pojištění na Mutumutu.cz a v závislosti, jak se budete hýbat, chodit k...Více informací

Sjednejte si životní pojištění na Mutumutu.cz a v závislosti, jak se budete hýbat, chodit k lékaři a dodržovat zdravý životní styl, Vám bude navráceno až 30 % z ceny pojistného přímo na účet. Více na Mutumutu.cz. Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

Pojištění se vztahuje na tři hlavní oblasti, a to:

  • práceneschopnost – zapříčiněná nemocí nebo úrazem trvající déle než dva měsíce
  • invalidita – zhoršení zdravotního stavu na úroveň invalidity 1.-3. stupně
  • úmrtí

Pojištění se nevztahuje na vážné životní situace vzniklé prokazatelně v důsledku vlastního zavinění nebo vyšší moci, které zahrnují zneužívání omamných látek, provozování adrenalinových sportů, jaderné havárie, války apod.

Produkt nabízený pojišťovacím subjektem Mutumutu.cz je transparentní a pro uživatele srozumitelný zejména co se týká smluvních podmínek. Nabídka je unikátní právě zaměřením pouze na jeden finanční produkt, který nelze flexibilně kombinovat s dalšími pojištěními, jako je pojištění úrazové nebo doplnění o investiční složku. Díky této skutečnosti je celý proces uzavření smlouvy, zpracování žádostí o výplatu a celkového řešení životního pojištění velmi rychlý a přehledný, stejně jako případné vypovězení smlouvy, které není zatíženo poplatky ani sankcemi. Vše probíhá online bez nutnosti vyhledávat kamennou pobočku.

TIP: Srovnejte si také cestovní pojištění.

Jak využít slevové kupóny

Slevové kupóny pro platformu Mutumutu.cz jsou navázány na konkrétní akční nabídky společnosti, které nabízí svým zákazníkům. Kupón Vás přímo přesměruje na konkrétní informační podstranu webu. K využití akce zpravidla není potřeba slovový kód.

Jak můžete ušetřit na Mutumutu.cz

Výše měsíční platby z pojistné smlouvy na Mutumutu.cz se odvíjí od aktuální životní situace, rodinného stavu, pravidelných splátek úvěrů a dalších kritérií. Ušetřit na platbách lze díky speciálním akcím, které jsou buď přímo implementovány v podmínkách pojištění, nebo pravidelně vyhlašovány na webu nebo na účtech sociálních sítí.

Slevové kupóny

Slevové kupóny pro platformu Mutumutu.cz fungují jako informační kanál aktuálních akcí i průběžných akcí, nejsou opatřeny slevovým kódem. Jednotlivé kupóny Vás přesměrují na příslušnou podstranu webového rozhraní.

Slevy a akce

Online pojištění prostřednictvím Mutumutu.cz nabízí dva typy akcí, které zahrnují dlouhodobý a krátkodobý program. V rámci dlouhodobého programu můžete dosáhnout až 30% slevy na pojištění promítající se do celkové výše pravidelných měsíčních plateb. Jedná se o slevy vyplývající ze životního stylu, přičemž až 20 % můžete získat, pokud aktivně provozujete nějaký sport (chodíte, běháte nebo jezdíte na kole), dalších 5 % pokud chodíte na preventivní prohlídky k praktickému lékaři a 5 % pokud nekouříte.

Časově omezené akční nabídky platformy Mutumutu.cz zahrnují slevy na produkty u partnerských společností, případně věcné dárky k uzavření smlouvy o pojištění.

Sociální sítě

Veškeré informace o pojištění, aktuálních akcích i dlouhodobé nabídce pojištění jsou pravidelně aktualizovány na sociálních sítích – Facebooku, Twitteru, Instagramu, Youtube nebo LinkedInu. Přihlášením k odběru a sledováním účtů na sociálních sítích, budete vždy v dostatečném předstihu informování o všech důležitých novinkách v oblasti životního pojištění na Mutumutu.cz.


Podobné slevy

Sleva 7 % na nákup na Footshop.cz

Získejte slevu 7 % při nákupu nezlevněného zboží na e-shopu Footshop.cz. Stačí zadat do příslušného...Více informací

Získejte slevu 7 % při nákupu nezlevněného zboží na e-shopu Footshop.cz. Stačí zadat do příslušného políčka v nákupním košíku tento slevový kód. Neplatí pro zboží ve slevě a značku Jordan. Méně informací

Sleva 42 % na celou objednávku z původních cen na MyProtein.cz

Přinášíme vám exkluzivní slevový kód, díky kterému nakoupíte na MyProtein.cz se slevou 42 % z...Více informací

Přinášíme vám exkluzivní slevový kód, díky kterému nakoupíte na MyProtein.cz se slevou 42 % z původních cen! Méně informací

Zimní slevy až 50 % na Bonprix.cz

V e-shopu Bonprix.cz nyní probíhají velké zimní slevy, se kterými nakoupíte vybrané módní kousky se...Více informací

V e-shopu Bonprix.cz nyní probíhají velké zimní slevy, se kterými nakoupíte vybrané módní kousky se slevou až 50 %. Méně informací

Získat slevu
Expirováno

Sleva 7 % na vše nezlevněné na BePink.cz

Využijte slevový kód na e-shopu BePink.cz a získejte 7% slevu na všechno nezlevněné zboží.

Extra sleva 25 % na Zoot.cz

Využijte slevový kód na extra slevu 25 % na Zoot.cz. Slevu lze uplatnit pouze na...Více informací

Využijte slevový kód na extra slevu 25 % na Zoot.cz. Slevu lze uplatnit pouze na výrobky z vybrané kategorie. Méně informací