Expirované Karcher.cz slevové kupóny a kódy

Karcher.cz – sleva 20%

Slevový kupón Expirováno
Exkluzivní slevový kód, díky kterému ušetříte 20% z ceny při nákupu zboží na Karcher.cz u řady... Více informací

Exkluzivní slevový kód, díky kterému ušetříte 20% z ceny při nákupu zboží na Karcher.cz u řady pro domácí použití Home & Garden. 20% slevový kód platí na vše, čističe oken, vapky, vysavače, podlahové myčky, žehlicí stanice, čerpadla, zametací stroje, vysokotlaké čističe i další zboží Home & Garden. Méně informací

Karcher.cz – Velký výprodej – slevy až 50%

Akční nabídka Expirováno
Velký jarní úklid se blíží! Vybavte se na něj s předstihem na Karcher.cz, kde nyní... Více informací

Velký jarní úklid se blíží! Vybavte se na něj s předstihem na Karcher.cz, kde nyní probíhá velký výprodej, slevy až 50 %. Méně informací

Získat akci
100% funkční

Karcher.cz – sleva 20 % na celý nákup na Karcher.cz

Slevový kupón Expirováno
Vánoční úklid zvládnete hravě s profesionálními pomocníky firmy Kärcher. Nenechte si ujít slevu 20 %... Více informací

Vánoční úklid zvládnete hravě s profesionálními pomocníky firmy Kärcher. Nenechte si ujít slevu 20 % na celý nákup. Sleva se vztahuje pouze na výrobky z kategorie Home and Garden. Méně informací

Vše pro dokonalou čistotu jakýchkoliv prostor

Sortiment nabízených produktů je obrovský a stále se rozšiřuje. V nabídce můžeme najít zametací stroje, podlahové mycí stroje, vysavače, parní čističe, specializované čističe součástek, přípravky pro mytí automobilů, a čistící prostředky pro vše, co vás jen napadne.

Mimoto nabízí firma dokonce i celou řadu čerpadel, zavlažovacích systémů nebo třeba zahradní techniky. Je jedno, jestli zákazník shání obyčejné čistící prostředky do domácnosti, nebo komplexnější průmyslové čističe.

Kladem je nejenom bleskové doručení

Firma nabízí svým zákazníkům celou řadu důvodů, proč se vracet. Mezi ty základní patří garance doručení do dvou dnů od objednání, samozřejmě zcela zdarma, profesionální přístup, slevové kódy nebo výhodné sezónní slevy na jejich produkty.

Můžete využít i půjčovnu

Mimo klasický prodej nebo možnost zapůjčení čistících strojů a dalšího příslušenství nabízí Kärcher služby profesionálního poradentství od opravdových odborníků v oboru. Ochotný personál se zákazníkem vždy důkladně probere jeho představy a doporučí nejvhodnější stroje. Jelikož firma prodává pouze své vlastní stroje, může se zákazník spolehnout na kvalitní technickou podporu a v případě vážné poruchy na záruční i pozáruční servis a náhradní díly.

Kärcher rovněž vydává vlastní magazín, který je plný tipů a triků pro efektivní úklid ať už v malém nebo ve velkém a nové trendy v čistící technice. Zákazníci v nich navíc mohou najít speciální slevové kupony, které mohou uplatnit při dalším nákupu zboží a výrazně tak ušetřit.