Doprava zdarma nad 999 Kč na Huawei.com

Akce Vyprší: 31.12.2022
Oficiální e-shop značky Huawei nabízí dopravu zdarma na objednávky nad 999 Kč.
Získat slevu
100% Funkční

O e-shopu Huawei.com

Pokud ano, pak je pro vás internetový obchod Huawei.cz ideálním řešením. Jde o jednoho z největších specialistů na mobilní telefony a elektroniku s tím spojenou. Huawei je globálním poskytovatelem informačních a komunikačních technologií a chytrých zařízení. Je to čínská nadnárodní telekomunikační a hardwarová společnost, která byla podle obratu v roce 2010 největší čínskou a druhou největší světovou společností vyrábějící telekomunikační zařízení. V roce 2012 se stala jedničkou na trhu. V roce 2015 dokonce společnost prodala přes 100 milionů chytrých telefonů, čímž se stala absolutní špičkou v Číně a celosvětově se zařadila na druhou pozici, hned za Samsung. V České republice působí od roku 2005 a na český trh dodává služby a infrastrukturu pro telekomunikační společnosti a mobilní operátory. Mezi největší zákazníky Huawei v ČR dlouhodobě patří především operátoři O2 Czech Republic, T-Mobile, Vodafone, GTS a Dial Telecom.

Internetový obchod Huawei.com nabízí elektro, v němž najdete mobilní telefony, notebooky, tablety, hodinky, pouzdra, nabíječky, sluchátka a mnoho dalšího. Výběr je opravdu široký a pro každou kategorii se nabízí řada možností, které vám určitě udělají radost. E-shopu záleží na spokojenosti svých zákazníků, a proto nabízí celou řadu kvalitního produktů za rozumné ceny. V tomto internetovém obchodě najdete primárně značku Huawei. O široké nabídce produktů se můžete přesvědčit na příjemně vytvořeném a přehledném e-shopu. Pokud chcete při nákupu ušetřit, může být na nákup uplatněna sleva, díky které se celková částka nákupu sníží. Z toho důvodu může být pro zákazníky nakupování na tomto e-shopu opravdu dobrou volbou. Speciální akce, výprodeje a nabídky různých slev mohou ulehčit zákazníkovu volbu při výběru zboží. Pokud si tedy chcete pořídit nový telefon či tablet, určitě zvolte e-shop Huawei.com

Nabízený sortiment

Sortiment internetového obchodu Huawei.com je velmi široký, a z toho důvodu tomu bylo přizpůsobeno členění, které rozděluje sortiment do několika následujících kategorií:

  • Chytré telefony-HUAWEI P30 Pro, HUAWEI P30, HUAWEI P30 lite, HUAWEI P smart Pro, HUAWEI nova 5 T
  • Notebooky-MateBook 13, MateBook X Pro, HUAWEI MateBook D
  • Tablety-HUAWEI MediaPad M5 10.8“, HUAWEI MediaPad T3 7, HUAWEI MediaPad T5
  • Příslušenství-pouzdra, nabíjení, zvuk, sluchátka a další
  • Nositelná zařízení-HUAWEI Watch GT 2, HUAWEI Band 4, HUAWEI Band 3 Pro

Dle výše uvedeného seznamu je zřejmé, že nabídka je opravdu široká a každý si zde vybere. Každý, kdo touží po kvalitní elektronice, zde určitě pohodlně nakoupí. Na mnoho produktů může být navíc uplatněna sleva, která výhodné ceny ještě zlevní. Zákazníkovi se tím výběr a rozhodování značně zjednoduší a jistě se k e-shopu brzy rád vrátí.

Doprava zboží zákazníkovi a platba

Všechny objednávky provedené a uskutečněné v e-shopu Huawei.com jsou zákazníkům zasílány prostřednictvím kurýrní služby DHL. Doprava za objednávky pod 999 Kč je zpoplatněna částkou 100 Kč. V případě objednávky nad 999 Kč je doprava po celé České republice zdarma. Zásilky jsou obvykle doručovány následující pracovní den po odeslání, pokud se něco mimořádného nestane. Objednávka musí být dokončena do 15:00 hodin během pracovního dne, aby byla zaručena dodávka. Objednávka, která bude doručena po 15:00 hodin během pracovního dne, bude sjednána následující pracovní den.

Platbu je možné provést prostřednictvím platební karty online, dobírkou nebo převodem na účet. Zákazník má také možnost využít speciální slevový kód, díky kterému může výrazně ušetřit. To je důvod, proč se na tomto e-shopu vyplatí nakupovat. Zákazník se rozhodně nemusí bát, protože tento e-shop zaručuje bezpečnou platbu, neboť se jedná o oficiální obchod, který by si rozhodně nedovolil nějaké podrazy na zákazníky.

Slevy a bonusy pro zákazníka

U internetového obchodu Huawei.com se zákazník může také těšit na spoustu atraktivních slev, výprodejů a nejrůznějších akcí, které nákup rozhodně zpříjemní. Pokud zákazník nechce přijít o žádnou atraktivní nabídku, je vhodné přihlásit se k odběru internetového newsletteru. Všechny akce, slevy a výprodeje mu tak budou chodit na email a zákazník o nic nepřijde. Je zde také možnost využít speciální slevový kód, čímž zákazník dosáhne výraznějších slev, a díky tomu při nákupu na tomto e-shopu ušetří nemalé peníze.

Registrace na e-shopu je velmi výhodná, protože přináší určité bonusy. Registruje-li se zákazník na e-shopu, může mu být poskytnuta sleva na nákup zboží. Velkou výhodou je také možnost servisu a plné zákaznické podpory, která je pro zákazníky k dispozici ve všedních dnech mimo státní svátky.

Velkou výhodou je doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč. Pokud k tomu navíc bude využit slevový kód, může zákazník na nákupu značně ušetřit. Nakupování na Huawei.com je výhodné také z toho důvodu, že je možné nakupovat odkudkoliv a kdykoliv prostřednictvím internetu.

Reklamace a vrácení zboží

Pokud se zákazníkovi výrobek zakoupený přes tento e-shop nelíbí nebo neodpovídá jeho představám, pak má samozřejmě zákazník možnost ho do 14 dnů od nákupu vrátit, a to bez udání důvodu. V tom případě je ovšem nutné kontaktovat zákaznickou linku a řídit se jejími pokyny. Následně poslat zboží opět společností DHL na uvedenou adresu. Mimo vlastní reklamační řád e-shopu se na zboží vztahuje reklamační řád České republiky. V případě jakýchkoli nejasností, dotazů nebo stížností je vždy možné kontaktovat zákaznickou linku, která vždy ráda poradí a pomůže s daným problémem.