Sleva až 70 % na FlixBus.cz

Akce Vyprší: 31.12.2022
Při včasné rezervaci na FlixBus.cz můžete ušetřit až 70 % při nákupu jízdenky.
Získat slevu
100% Funkční

O e-shopu FlixBus.cz

Na stránkách Flixbus.cz si můžete zakoupit jízdenku do více než 2 500 destinací v rámci Evropy i Spojených států. S Flixbusem se tak můžete poměrně levně podívat do Paříže, Amsterdamu, Londýna, Mnichova, Berlína, Vídně nebo třeba Bukureště, a to z Prahy, Brna, Olomouce, Ostravy, Karlových Varů nebo Plzně. Samozřejmostí jsou také vnitrostátní linky v rámci uvedených měst.

Pokud Vás již svrbí paty a nechcete nic jiného než se někam podívat, pak je pro Vás Flixbus.cz perfektním řešením.

Jak využít slevové kupóny

Slevové kupóny se u e-shopu Flixbus.cz objevují velmi výjimečně. Pokud na ně ale narazíte, mohou Vám pomoci objevovat svět o něco levněji. Níže naleznete postup pro jejich uplatnění:

  • Vyberte si slevový kupón a zkopírujte jeho kód.
  • Vstupte na stránky Flixbus.cz.
  • Zvolte si odjezdovou i cílovou destinaci, datum a čas Vaší jízdy a klikněte na tlačítko Budete přesunuti na stránku pro zadání potřebných informací.
  • Jakmile máte vše vybráno a navoleny parametry Vaší jízdy, vyberte způsob platby a pod součtem Vaší objednávky se objeví tlačítko Uplatnit poukaz.
  • Klikněte na něj a objeví se políčko, do kterého je nutné zkopírovaný kód vložit.
  • Když je kód na svém místě, klikněte na tlačítko Uplatnit a hodnota slevy bude okamžitě odečtena od ceny Vaší jízdenky.

Jak můžete ušetřit při nákupu na Flixbus.cz

Slevové kupóny

Jak již bylo řečeno výše, slevové kupóny se na e-shopu Flixbus.cz objevují spíše sporadicky, za to Vám ale mohou přinést u vybraných cest a destinací slevu ve výši až 20 %. Slevové kupóny lze uplatnit jen po velmi omezenou dobu a nelze je kombinovat s jinými slevovými akcemi či zvýhodněnými jízdenkami.

Black Friday

Ačkoli není Flixbus.cz úplně klasickým e-shopem, ani on se nevyhýbá populární slevové akci Black Friday, v rámci které můžete získat slevy na jízdenky v rámci ČR za cenu zvýhodněnou až o 80 %.

Skupinové jízdenky

Jako mnoho jiných přepravců i Flixbus.cz nabízí slevy při nákupu skupinové jízdenky, sleva se pohybuje okolo 5 %, ale odvíjí se samozřejmě také od počtu nakoupených jízdenek a cílové destinace.

Slevy pro děti, studenty a důchodce

Děti do 5 let mohou s Flixbusem cestovat zcela zdarma, děti od 6-17 let získávají slevu dle destinace, obvykle však okolo 25 % a stejnou slevu mohou využívat důchodci či držitelé průkazu ZTP. Sleva je vypočítána automaticky a cena Vaší jízdenky v košíku je konečná cena po všech slevách.

Slevové akce

Čas od času přináší e-shop Flixbus.cz prostřednictvím svých sociálních sítí zajímavé slevové akce. Díky nim tak můžete například získat slevu na vybrané jízdenky v aplikaci ve výši až 80 %, pořídit last-minute jízdenky za zlomek ceny nebo získat jednu jízdenku k té své zdarma. Často také narazíte na vybrané zvýhodněné jízdenky do konkrétních destinací. Ty jsou rovněž zveřejňovány na sociálních sítích nebo přímo na stránkách e-shopu. Při nákupu přes aplikaci můžete také získávat zajímavé věrnostní slevy ve výši až 25 %.

Odběr newsletteru a sociální sítě

Chcete-li odebírat newsletter e-shopu Flixbus.cz, stačí se na jeho stránkách registrovat jako zákazník a žádná zvýhodněná cesta Vám již neunikne. Rozhodně ale doporučujeme sledovat e-shop na sociálních sítích, jako je Facebook, Instagram či YouTube, kde pravidelně zveřejňuje právě výše zmíněné slevové akce nebo třeba zajímavé soutěže, v rámci kterých můžete vyhrát nejen jízdenky zdarma, ale také například pobyt v hotelu.

Doprava a platba

Vaše jízdenky z e-shopu Flixbus.cz budou doručeny buďto elektronicky na Vámi uvedený e-mail nebo prostřednictvím Vaší aplikace.

Jízdenky můžete zaplatit buďto pomocí platební karty, služby Google Pay nebo PayPal. K žádné z těchto metod se neváže manipulační poplatek, nepřiplatíte tedy nic navíc.

Vrácení jízdenek na e-shopu Flixbus.cz

Vrácení jízdenek probíhá prostřednictvím on-line formuláře dostupného přímo na webových stránkách e-shopu v sekci Storno a změna rezervace. Jednoduše vyplňte svůj e-mail a číslo Vaší rezervace a nejpozději 15 minut před odjezdem můžete rezervaci stornovat.

Za stornovanou rezervaci obdržíte storno poukaz v hodnotě zaplacené rezervace, který můžete využít pro nákup jiných jízdenek. Za každé storno si může e-shop Flixbus.cz naúčtovat storno poplatek, o který bude ponížena hodnota Vašeho storno voucheru.