Členství na 7 dní zdarma v Contorus.cz

Akce Vyprší: 31.12.2022
Pokud byste měli zájem vyzkoušet členství ve fitness pro ženy, Contrours.cz, přinášíme Vám skvělý tip...Více informací

Pokud byste měli zájem vyzkoušet členství ve fitness pro ženy, Contrours.cz, přinášíme Vám skvělý tip jak získat 7 denní členství zdarma včetně trenérky. Stačí na stránkách Contrours.cz vyplnit formulář a zarezervovat si první termín návštěvy a Vaše cesta za změnou může začít. Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

O e-shopu Contours.cz

Není nic jednoduššího než pro to něco udělat. Pokud si sami nevíte rady, můžete využít služeb odborníků, kteří vám s vašim problémem jistě a velmi rádi poradí. Úžasným řešením je právě internetový portál contours.cz, jenž se zabývá cvičením fitness pro ženy všech věkových kategorií. Jedná se o velmi rozšířený a populární systém, jenž vyhledává a využívá tisíce žen po celé České republice. Ženám pomáhá změnit postavu, zhubnout nadbytečné kilogramy, vytvarovat figuru, ale především zvýšit sebevědomí, které je mnohdy právě nadváhou nízké. Je to fitness trochu jinak. Jde o sytém cvičení s vlastní trenérkou, který je určený výhradně pro ženy bez ohledu na věk či váhu. Toužíte-li po změně, navštivte jednu z poboček těchto fitness center, zacvičte si, zvedněte si náladu, poznejte nové kamarádky a udělejte pro sebe něco skvělého. Zasloužíte si to ať jste studentka, maminka na mateřské dovolené, plně zaměstnaná žena nebo dokonce babička. Fitness Contours je pro všechny ženy. Za půl hodiny cvičení získáte to, co jste dosud nezískali. Přijít můžete kdykoliv bez objednání. Váš život se změní a z toho důvodu se contours.cz opravdu vyplatí. O široké nabídce cvičení se můžete přesvědčit na příjemně vytvořeném a přehledném e-shopu. Při nakupování lekcí na tomto e-shopu může být navíc uplatněna sleva, díky které se celková částka sníží. Členství v tomto e-shopu vám navíc může přinést spoustu výhod, které je určitě dobré využít. Pokud si tedy chcete udělat radost a změnit si život, určitě zvolte stránky contours.cz a nebudete litovat.

Nabízený sortiment

Možnosti, které tyto fitness stránky pro ženy nabízí, jsou pestré, a proto zde uvádíme přehled hlavních výhod a služeb, které zde zákaznice najde:

  • Speciálně sestavený kruhový trénink přímo na tělo
  • Speciálně upravený jídelníček
  • Podporu a motivaci
  • Jedinečné posilovací stroje Contours
  • Příjemné prostředí
  • Osobní trenérka

Dle výše uvedeného seznamu je zřejmé, že nabídka služeb je poměrně široká. Každá žena, která touží po krásném a sexy těle, zde určitě najde vše, co potřebuje. Na některé služby může být navíc uplatněna sleva. Zákaznici se tak výběr a rozhodování rozhodně zjednoduší.

Pobočky a ceníky

V případě, že se žena rozhodne pro cvičení podle contours.cz, má několik možností. Může si vybrat jednu z 27 poboček, které se nachází napříč celou republikou. Nezáleží na tom, kterou pobočku si vybere, protože v každé se cvičí podle stejného programu, nicméně je vždy lepší navštěvovat svou domovskou pobočku, kde se nachází osobní trenérka.

Ceny jsou stejné pro všechny pobočky a dělí se na určitá období: cena za 3 měsíce je 3590 Kč, cena za 6 měsíců je 5590 Kč, cena za 12 měsíců je 9090 Kč a cena za 24 měsíců je 24990 Kč. Podle stránek je nejvýhodnější varianta 12 měsíců. Za tu dobu lze s postavou i životem provést opravdu viditelné změny. Částky lze platit trvalým příkazem nebo dokonce na splátky.

Při platbě se akceptují: všechny běžně používané platební karty (VISA Electron, VISA, Maestro, MasterCard, American Express); platební poukázky Sodexho Pass (Flexi Pass, Relax Pass, Fokus Pass, Dárkový šek); platební poukázky Cheque Dejeuner (Unišek, Unišek+, Dárkový poukaz CADHOC)); Benefit Plus-platební karta, virtuální účet, Benefit-virtuální účet a Ticket Benefits Card. Při platbě lze využít speciální slevový kód, díky kterému může zákaznice výrazně ušetřit. Možností plateb je tedy spousta, čímž se otevírá obrovský prostor pro nové členky. V případě aktivace prvního členství se platí aktivační poplatek pouze 290 Kč.

Slevy a výhody

Samozřejmou výhodou je členství v tomto elegantním a efektivním fitnessu. Členství s sebou přináší spoustu dalších výhod jako například: možnost cvičit, jak dlouho chcete a kolikrát chcete v otevírací době pobočky; individuální cvičební plán pro členku sestavený trenérkou; individuální zaškolení do cvičení, užívání strojů a kardio stanic; dohled trenérky, obměna kardio cviků; stravovací doporučení; osobní kartu se záznamem výkonů a zlepšení, přizpůsobený cvičební plán; skupinové lekce; pravidelné měření a vážení; přístup do osobní internetové složky; možnost uplatnění slev u našich partnerů; dětský koutek a možnost zakoupení 1měsíčního členství za cenu 1 800 Kč. Samozřejmostí registrace jsou aktuální novinky a nejrůznější akce z oblasti fitness. Je zde také možnost využít speciální slevový kód, čímž může zákaznice dosáhnout zajímavých slev. Rozhodně se tedy členství vyplatí.

Pro určité skupiny cvičících je zde další výhoda ve formě různých slev. Sleva 10 % pro studenty, mládež a seniory (student ISIC karta do 26 let, junior věk pod 18 let, senior věk nad 60 let); pro držitele karet Sphere 10 % na nákup půlročního a ročního členství; pro klienty ZPMV 10 % sleva na nákup všech členství; pro klienty VZP 10 % sleva na nákup všech členství; pro členy Klubu pevného zdraví pojišťovny VZP 15 % sleva na nákup půlročního a ročního členství (nevztahuje se na splátková členství).

V současné době existuje také možnost objednat se na 7 dní zdarma včetně osobní trenérky. Tato možnost se určitě vyplatí, a pokud je k dispozici speciální slevový kód, může to být velmi zajímavá varianta. Stačí si tedy jen vybrat vhodnou pobočku a dát se do práce, tedy do cvičení.

Přerušení služeb

Může se stát, že z jistých důvodů členka bude muset přerušit své členství. To lze provést přímo v osobní složce prostřednictvím internetu: během 6měsíčního členství lze přerušit 1x zdarma; během 12měsíčního členství lze přerušit 3x zdarma; během 24měsíčního členství lze přerušit 6x zdarma. V případě přerušení na dobu určitou může být délka přerušení 7-120 dní. Členství lze také přerušit na dobu neurčitou, na to je ovšem potřeba lékařské potvrzení. V případě jakýchkoli potíží, je vždy možné poradit se přímo s danou pobočkou.